nákaza roupem dětským v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  21.11.03 10:12

Ahojky holky,

je mi skoro trapné psát o mém problému, ale prosím o radu, má-li některá z vás s tímto zkušenost. Od své neteře jsem se nakazila roupem dětským. Abych pravdu řekla, vyděsila jsem se, protože jsem v 15tt a mám strach vzít proti tomu jakýkoli lék, i když jsem četla, že některé preparáty jsou bezpečné. A tak řeším "problém pojídáním česneku a úzkostlivou hygienou. Poradí mi někdo, než se vypravím s touhle nepříjemností k doktorovi, jak se nákazy zbavit?

Moc děkuju ,Jana

Reklama

Reklama

Reakce:

ro
Ukecaná baba ;) 2159 příspěvků 21.11.03 10:29

Co vím, tak roupy se u dospělých léčí stejně jako u dětí. Náš pediatr rozdával (když se ve školce objevily - tj. před 9ti lety) pastilky, o kterých jsem zjistila, že jsou vlastně česnekové - byla v nich česneková silice. Takže léčíš asi tím jediným, co je nejúčinnější. No a česnek mimískovi neublíží, i když je to trochu nespolečenský lék :-)

Ale možná, že se už objevily i jiné a třeba i rychleji účinné léky.

Romana

Koculka
Kecalka 225 příspěvků 21.11.03 11:20

Na roupy je Pyrvinium - fialova vodicka. Zeptej se sveho gynekologa, zda ji muzes. O cesneku jsem neslysela. Pokud pomaha, je prirodnejsi.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Za dinosaury do Drážďan: Dinopark baví ještěry i prolézačkami

Saurier Park je nádherný areál jen kousek od Drážďan, ve kterém najdete více... číst dále >

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jacksonová: Jsem normální člověk s celulitidou, jizvami a kily navíc

Dcera krále popu Michaela Jacksona se stále častěji objevuje na fotografiích... číst dále >

Příběh Dáši: Z manžela se v důchodu stal líný a nerudný dědek

Jsem už tři roky v důchodu a užívám si to. Těšila jsem se, až i manžel... číst dále >

Reklama