Nakažení miminka od stěněte

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kristyna.tyna
Kecalka 150 příspěvků 15.01.19 17:25
Nakazeni miminka od stenete

Holky radu prosim..Vcera jsem byla u kamaradky co ma 3mes stene jorksira a dnes mi psala, ze taha porad zadek po zemi a tak mu radeji dala pastu na odcerveni, jinak je samozrejme od narozeni pravidelne odcervovan. Vcera si s nim hral syn 5mesicu, myslite ze hrozi nejake nebezpeci? Nejsem matka plasan ale tohle me ted trochu vydesilo. Dekuji za radu ????

Reakce:
Uživatel je onlineMala.ještěrka
Kecalka 375 příspěvků 15.01.19 17:27

Myslím, že když jezdí po zadku, tak má spíš ucpané anální žlázky než červíky :think:

Monchichik
Kelišová 6494 příspěvků 15.01.19 17:28

Může mít ucpané anální žlázy, proto jezdí po zadečku, protože ho to bolí a svědí, měla by s ním zajít na veterinu, tam mu to vyčistí. Jestli je to ono, nic tvému malému nehrozí.

Aduš8
Závislačka 3448 příspěvků 15.01.19 17:31

Tak kdyby měl červíky, může je malý chytit, ale stejně tak to můžeš zvenku přinést na botě, kterou on nepozorovaně popadne a zakousne se do ní :nevim:,až bude lézt

jannina1
Závislačka 4265 příspěvků 15.01.19 17:35

..

Kristyna.tyna
Kecalka 150 příspěvků 15.01.19 18:02

Dekuji za rady, snad to bude v poradku :) rikam si ze jine deti se zviraty jsou denne a nic

Boudová
Kelišová 6066 příspěvků 15.01.19 21:31

Cervy se do tela dostanou pri kontaktu se stolici, ktera obsahuje vajicka. Jinde se vajicka bezne nevyskytuji. Takze pokud nesahalo do hovinek atd.. melo by to byt v poradku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >