Nakazit neštovicemi po antibiotikách?

29.4.17 18:28

Nakazit neštovicemi po antibiotikách??

Ahoj holky, chci jen poprosit o rady, zkušenosti…Syn 19 měs. teď dobral antibiotika. Máme možnost nechat se nakazit neštovicemi. Zajímá mě názor, zda mohu nebo radši ne, když má ještě oslabenou imunitu. Děkuji moc za rady.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1741
29.4.17 18:29

Ne!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49241
29.4.17 18:29
@mííšša píše:
Ahoj holky, chci jen poprosit o rady, zkušenosti…Syn 19 měs. teď dobral antibiotika. Máme možnost nechat se nakazit neštovicemi. Zajímá mě názor, zda mohu nebo radši ne, když má ještě oslabenou imunitu. Děkuji moc za rady.

ne.. je vyčerpaný z předchozí nemoci a měl by čelit další? zkus použít hlavu :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13214
29.4.17 18:33

Ani náhodou. Když pominu ten nesmysl cíleného nakažování neštovicemi, tak po dobraných antibiotikách je to už fakt zahrávání si se zdravím dítěte… Uvědomuješ si, že neštovice nemusí být až tak banální dětská nemoc? Syn jednoé známé skončila na infekčním a učil se znova chodit. Vykřesal se z toho naštěstí absolutně bez následků. Ženský, že se vám chce toto riskovat!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3306
29.4.17 18:42

NIKDY!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4337
29.4.17 18:46

Pridam se k nechapave krouticim hlavou.
Kdyz dite nemoc chyti-o. k., ale zamerne ho vystavovat nakazeni jakekoli nemoci? Po lecbe atb nebudu komentovat.
Mozna je dobre, ze jsi tu polozila takovou otazku a dostalo se ti odpovedi, protoze verim, ze na to uz ani nepomyslis. Je dost matek, ktere si tu otazku ani nepolozi a ohrozuji zdravi sveho ditete. A pak se divi, ze vzdyt to byly jen nestovice a jaktoze ma jejich dite zanet mozkovych blan?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
29.4.17 18:48

No můžeš, to Ti nikdo nemůže (bohužel) zakázat, ale teda v žadném případě bych to nedělala. Je malý a chudák oslabený po nemoci :? Taky nechápu tuhle cílenou honbu za nakažením dítěte. On průběh neštovic může být dost těžký a nechtěla bych si pak vyčítat, že za to můžu já.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3114
29.4.17 18:52

@mííšša, ne, je oslabený a navíc maličký. Co blbneš? :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26285
29.4.17 18:54

Ne. Po atb ani náhodou. Navíc je to ještě prcek. Já to řešila s doktorkou loni a ta říkala, že neštovice nejlépe po 3. narozeninách, ale před 2. narozeninami je hodně brzo a mohou mít vážnější průběh. Ono se řekne „jen neštovice“, ale může to mít dost hnusný průběh. Mám je teď 2× za sebou a byl to hlavně u mladšího hnus fialový. Chytil je měsíc po atb.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1112
29.4.17 18:54

Cíleně nakazit bych šla dítě starší čtyř let a pouze plně zdravé minimálně několik týdnů.
V žádném případě bych nenakazila cíleně dítě, které je v rekonvalescenci pro předchozí nemoci a ještě je oslabené antibiotiky. Nech to plavat, příležitostí ještě bude dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26285
29.4.17 18:57
@Billi píše:
Ne. Po atb ani náhodou. Navíc je to ještě prcek. Já to řešila s doktorkou loni a ta říkala, že neštovice nejlépe po 3. narozeninách, ale před 2. narozeninami je hodně brzo a mohou mít vážnější průběh. Ono se řekne „jen neštovice“, ale může to mít dost hnusný průběh. Mám je teď 2× za sebou a byl to hlavně u mladšího hnus fialový. Chytil je měsíc po atb.

Ještě doplním, že jsem ho nechtěla loni nakazit, ale ve školce byly neštovice, tak jsem kvůli nim stáhla staršího, aby je malému nepřitáhl. Stáhla jsem ho i letos, ale pozdě :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14548
29.4.17 19:03

Naše dítě je chytilo ve 31ti měsíćch, tři týdny po ATB a hned po něm tříměsíční mimino. Dodnes nevím kde. Naštěstí ten průběh měly celkem dobrý. Cíleně bych nenechala nakazit ani starší dítě. To už bych spíš uvažovala o očkování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32866
29.4.17 19:07

Já teda nechala děti obě nakazit cíleně ale za prvé bylo starší a za druhé zdravé…
myslím že má tvoje dítě dost času, navíc oslabená imunita, to by nemuselo dopadnout dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tefanek
29.4.17 19:13
@mííšša píše:
Ahoj holky, chci jen poprosit o rady, zkušenosti…Syn 19 měs. teď dobral antibiotika. Máme možnost nechat se nakazit neštovicemi. Zajímá mě názor, zda mohu nebo radši ne, když má ještě oslabenou imunitu. Děkuji moc za rady.

Kdo necha dobrovolne deti nakazit jakoukoliv nemoci :roll:? Zdrave nebo po nemoci, oboji je hrozny.

• Citovat
  • Upravit
23090
29.4.17 19:21
@Tefanek píše:
Kdo necha dobrovolne deti nakazit jakoukoliv nemoci :roll:? Zdrave nebo po nemoci, oboji je hrozny.

Jako tohle je bláznovství… Vidíš sama, jak dopadli moji kluci po neštovicích, imunita totálně na hadry, i blbej kašel byl mega průser… Tohle dítě je oslabené po nemoci a ještě má dostat ťafku prostřednictvím neštovic, které jsou už samo osobě masakrem… :zed: :zed: :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama