Nakládaný hermelín ve sklenici

5
5.1.19 11:56

Nakládaný hermelín ve sklenici

Tušíte někdo, jak se vypořádat s nakládaným hermelínem, který vám v restauraci naservírují ve sklenici (a ne rovnou na talíři)? Ukrajovat si kousky ze sklenice moc dobře nejde, ale dostat ho z ní vcelku a přenést na talíř je taky nemožné…

Nedávno jsem na tuhle situaci v restauraci narazila a dost mě to zaskočilo :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

5187
5.1.19 12:14

Pozadat obsluhu o servirovani na taliri. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2385
5.1.19 12:55

Tak ve sklenici uz by mel byt nakrajeny v kazde normalni hospode, jestli byl v celku mi prijde od nich divny. To si zas nejakej mantak otevrel hospodu a nic o tom nevi… pokud byl v celku, meli by k tomu donest talirek, aby sis to prenesla, ale to mi prijde efekt k nicemu. :P kazdopadne se priste porad na miste se servisem nez to resit tady :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
5.1.19 13:20

Nechápu, jak mohl být hermelin v celku. Myslela jsem, že ho před naložením nakrájí nebo alespoň přepůlí a něčím ho namažou. Hodit hermelín do oleje v celku…to jsem ještě neviděla. Servírování si taky zjednodušili. Doufám, že jsi dostala aspoň příbor :mrgreen: :roll: .
Můžu prosim vědět, kolik to stálo?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
5.1.19 13:30
@pedigka píše:
Můžu prosim vědět, kolik to stálo?

Myslím, že kolem 70 Kč. Bylo to v jednom podniku, kam jsme dřív chodívali na moc dobrý hermelín, ale teď změnili majitele a z normální hospody se stala restaurace, a z hermelínu servírovaného na talíře tenhle podivný hermelín ve skle… Měli jsme se zeptat, jak se s tím poprat, jak píše Micaella22, ale nějak nás to zaskočilo, a obsluha se tvářila tak suverénně, že jsme se prostě nezeptali :oops:

Jinak přepůlený a namazaný samozřejmě byl, ale jelikož ta sklenice byla jen o kousíček větší, než to kolo hermelínu, doloval se z ní fakt špatně. Pokus o přenesení celého hermelínu provedl manžel, a málem to dopadlo žblunknutím oleje přes celý stůl :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3406
5.1.19 13:33
@Duna.K píše:
Myslím, že kolem 70 Kč. Bylo to v jednom podniku, kam jsme dřív chodívali na moc dobrý hermelín, ale teď změnili majitele a z normální hospody se stala restaurace, a z hermelínu servírovaného na talíře tenhle podivný hermelín ve skle… Měli jsme se zeptat, jak se s tím poprat, jak píše Micaella22, ale nějak nás to zaskočilo, a obsluha se tvářila tak suverénně, že jsme se prostě nezeptali :oops:Jinak přepůlený a namazaný samozřejmě byl, ale jelikož ta sklenice byla jen o kousíček větší, než to kolo hermelínu, doloval se z ní fakt špatně. Pokus o přenesení celého hermelínu provedl manžel, a málem to dopadlo žblunknutím oleje přes celý stůl :lol:

jedná z restaurací Naší hospody?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
5.1.19 13:52
@Elishka1 píše:
jedná z restaurací Naší hospody?

To ne, tahle je samostatná, pokud vím. Ale ano, dostalo to takový ten nádech řetězce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2098
5.1.19 16:04
@Duna.K píše:
Myslím, že kolem 70 Kč. Bylo to v jednom podniku, kam jsme dřív chodívali na moc dobrý hermelín, ale teď změnili majitele a z normální hospody se stala restaurace, a z hermelínu servírovaného na talíře tenhle podivný hermelín ve skle… Měli jsme se zeptat, jak se s tím poprat, jak píše Micaella22, ale nějak nás to zaskočilo, a obsluha se tvářila tak suverénně, že jsme se prostě nezeptali :oops:Jinak přepůlený a namazaný samozřejmě byl, ale jelikož ta sklenice byla jen o kousíček větší, než to kolo hermelínu, doloval se z ní fakt špatně. Pokus o přenesení celého hermelínu provedl manžel, a málem to dopadlo žblunknutím oleje přes celý stůl :lol:

Chápu, taky bych nevěděla, jak se s tím poprat. Doufám, že alespoň chuťově byl dobrý.
Asi si ho udělám:-) :P . Díky za inspiraci;-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama