Reklama

Náklady na dovolenou v ČR

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 14:46
Náklady na dovolenou v CR

Prosím podělte se, jaké máte náklady na týdenní dovolenou s dětmi v ČR, dva dospělý a tři děti. Nejde mi o úplně nizkonakladove pobyty. To by u nás totiž neprošlo. Děti by rady akce typu zábavné parky, aquapark, bobová dráha apod. Manžel by rád nešetřil korunou, tam pivo, tam zmrzlina, tam jídlo. Děkuji.

Nejnovější recenze z kategorie Cestování s dětmi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 929 příspěvků 27.07.18 15:03

No stejný případ nejsem, ale my jezdíme na vodu a bereme ve třech (máma, já, brácha) dohromady deset tisíc. Takže když připočítáš dva lidi, zábavní parky a místo stanu hotely, dvacka ti možná bude málo :D

Temnokrajka
Nováček 4 příspěvky 27.07.18 15:04

Pokud nešetříš tak 15-20K.

Sůvička80
Stálice 56 příspěvků 27.07.18 15:08

15-20 tisíc.

Uživatel je onlinefreeport
Zasloužilá kecalka 948 příspěvků 27.07.18 15:09
@Temnokrajka píše:
Pokud nešetříš tak 15-20K.

to bych viděla jako nižší hranici se třemi dětmi.

Zelnicka
Kecalka 322 příspěvků 27.07.18 15:10

Včetně ubytování a jídla se dá vejít do 20tis?

Zelnicka
Kecalka 322 příspěvků 27.07.18 15:12

Mě to tedy přijde málo :-)

Inam
Ukecaná baba ;) 1181 příspěvků 27.07.18 15:18

Jedeme se třemi dětmi na dovolenou. 11 000,– ubytování a počítám, že tam necháme za jídlo aquaparky, vstupy do zámků, stezek, bobových drah a pod. kolem 20 000,– ani nemrkneme. Opravdu se nechceme nijak krotit. Přes rok spolu jsme málo, tak aspoň o prázdninách si to chceme užít.

Sůvička80
Stálice 56 příspěvků 27.07.18 15:26

@Zelnicka : 15-20 tisíc na zábavu ( zábava, jídlo atd ) bez ubytování.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.07.18 15:27

Loni jsme byli v penzionu u Příbrami, bez stravování, společná kuchyň, soc. zařízení na pokoji, pro děti bezvadně zařízená zahrada a uvnitř malá hernička - na týden necelých 10 tisíc. Plus k tomu benzín, obědy v restauracích, večeře většinou studené nebo pizza na zahradě penzionu, vstupy (každý den minimálně na jednu akci, spíše na dvě), pohledy, suvenýry - dalších cca 10 tisíc.
Letos jsme byli v hotelu na jižní Moravě speciálně uzpůsobeném pro děti, se snídaněmi, velká herna uvnitř, trampolína a hřišťátko na zahradě, třikrát týdně dílničky pro děti, bazén vnitřní i venkovní, venkovní kuchyň, zvlášť se platilo parkování a rekreační poplatek obci a zaplatila jsem i pojištění storna pobytu - celkem 18 tisíc. Plus k tomu opět benzín, vstupy, zpáteční jízdenky vlakem do Vídně, jídlo (a letos jsme se fakt neomezovali - zmrzlinky, poháry, palačinky, vínko), pohledy, suvenýry - cca 14 tisíc.
2 dospělí, puberťák a děti 7 a 4 roky.

Nicméně určitě se dá utratit i víc.

Zelnicka
Kecalka 322 příspěvků 27.07.18 15:28
@Sůvička80 píše:
@Zelnicka : 15-20 tisíc na zábavu ( zábava, jídlo atd ) bez ubytování.

Tak to ano, já jsem úvodní příspěvek pochopila jako že se vším všudy i s ubytovanim

Manticora
Ukecaná baba ;) 1850 příspěvků 27.07.18 15:32

Dva dospeli, dve deti - pobyt v apartmanu na jizni Morave (10 dni). Se vsim vsudy 40 000,–. Ubytko, benzin, jidlo (kazdy den jidlo v restauraci), vstupy, zabava, v podstate cokoliv co deti chtely - sladkosti, hracky, suvenyry.

Ijen
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 27.07.18 15:44

Presne to nevim, 2-3 tis. denne to podle me bude, plus ubytovani. To vychazi ruzne, ale pod 1200,– za noc se vetsinou nedostaneme, zalezi jak kde.

Ijen
Zasloužilá kecalka 810 příspěvků 27.07.18 15:45

A nepocitala jsem do toho naftu.

silvie1978
Kecalka 312 příspěvků 27.07.18 16:01

I s ubytováním klidně 40.000, dovolená v čr už dávno není levná záležitost a taky se u nás tak nějak líp utrácí, když má člověk kartu a na tom nějaký peníze. Teď jsme za 4 dny v krkonoších se třema dětma (9, 16, 17) utratili i s ubytováním celkem 20.000 :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama