Reklama

Naklání hlavičku doprava - 8 měsíců

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 03.03.11 10:08
Naklání hlavičku doprava 8 měsíců

Ahojky holky,

moc vás prosím o radu, nebo máte-li některá podobnou zkušenost. Malá má 8 měsíců, je velmi šikovná, vývojově byla pořád dopředu, nyní už si pěkně sama sedne, vydrží sedět sebejistě - bez problémů, zatím teda neleze, ani na čtyři se nevyhoupne....., ale všimla jsem si včera, že jak sedí, že mírně stačí nebo naklání hlavičku doprava, pozoruji to teprve pár dní, máte někdo podobnou zkušenost? Předem moc děkuji…

Reklama

Reakce:

KriJona
Závislačka 2689 příspěvků 03.03.11 12:02

ahoj..a jak si sama sedne kdyz jeste neni na ctyrech?

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 03.03.11 16:12

Ahojky, přetočí se na bok, ručičkama se vyručkuje do polosedu a pak se přitáhne břišními svaly, no každý kdo na to kouká, tak kroutí hlavou, ale je to tak… :-)

jajinka veverka
Kelišová 7090 příspěvků 03.03.11 23:06
Marci1982 píše:
Ahojky, přetočí se na bok, ručičkama se vyručkuje do polosedu a pak se přitáhne břišními svaly, no každý kdo na to kouká, tak kroutí hlavou, ale je to tak… :-)

to,ale dost zatěžuje záda, to neni podle mě v pohodě. měla by se dostat na kolínka a pak až sednout ne??? :nevim:

KriJona
Závislačka 2689 příspěvků 04.03.11 11:41

jj..tak by to melo byt spravne,z polohy na 4 ech,ale asi i tento pokus je platny :lol:

Marci1982
Kecalka 491 příspěvků 04.03.11 16:55

Teda holky nestrašte, že jí to hodně zatěžuje zádíčka…, mně každý říkal, že jakmile se malá posadí sama, tak už může sedět, dřív neposazovat, tak teda nevím…

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 02.10.16 14:20

Dobré odpoledne všem,
oživuji tuto diskusi.
Dcera má 8,5 měsíce, leze, sedí, stoupá si a začíná s úkroky do stran.
V poslední době jsem si všimla, že ji hlavička jako by táhne doprava. Pořád si tře oči i když je po spánku a kouše na pravé straně zuřivě kousátka. Zoubky má jen 2 spodní.
Nevíte někdo co by to mohlo být? Napadlo mě, že by ji mohlo bolet ouško, ale teplotu nemá a ani si na něj nesahá. Teplotu nemá.

Předem díky všem.

Ice79
Závislačka 2587 příspěvků 02.10.16 14:32
@Katchie 77 píše:
Dobré odpoledne všem,
oživuji tuto diskusi.
Dcera má 8,5 měsíce, leze, sedí, stoupá si a začíná s úkroky do stran.
V poslední době jsem si všimla, že ji hlavička jako by táhne doprava. Pořád si tře oči i když je po spánku a kouše na pravé straně zuřivě kousátka. Zoubky má jen 2 spodní.
Nevíte někdo co by to mohlo být? Napadlo mě, že by ji mohlo bolet ouško, ale teplotu nemá a ani si na něj nesahá. Teplotu nemá.Předem díky všem.

Nejlíp uděláš, když zajdeš zítra k doktorovi. :nevim:

Katchie 77
Ukecaná baba ;) 1098 příspěvků 02.10.16 14:39

@Ice79
To asi udělám, minimálně ji zavolám. A ve středu jdeme k zubaři.
Já jen jestli tu nemá někdo zkušenosti s podobnými projevy

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Syn Špinarové: Chci novou sochu, ve hře je právník. Úřad: Sochař peníze vracet nebude

Sochař David Moješčík možná pro Ostravu udělal velkou kulturní službu, když... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >