Nakojím a hned se pokaká (průjem)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 02:01
Nakojim a hned se pokaka (průjem).

Zdravím, chtěla bych se jen zeptat, zda nemáte zkušenost. K dr půjdeme dnes.
Už nějaké dva dny mi není dobře od žaludku, nějak jsem to neřešila, dala jsem si jen vývar, rohlík, čaj.. Ale od včera má průjem malý, jenže on se pokadi vždy jen při kojení, nebo těsně po, i v noci. Klidně i jen hlen, který silné zapáchá. Já průjem nemám, je mi jen dost nevolno, kroutim se, ale ani jsem. nezvracela, nic. Co by to mohlo být? A fakt to není náhoda, on má 7 měsíců, a kojí se docela často, i když ji už i příkrm, takže asi 8 pokakani za včerejší den, a opravdu hned při, nebo hned po kojení. :nevim:
Blbý je že absolutně odmítá UM, i jiné tekutiny ale moje mléko mu asi prostě nedělá dobře. :?

Reakce:
beruska9
Extra třída :D 11002 příspěvků 16.04.19 02:22

Muzete mit oba strevni chripku nebo neco podobneho, nejaky virus…to pak tak byva, ze jde vsechno hned ven, kdyz je zaludek podrazdeny. Nemyslim, ze by mu mohlo skodit mleko jako takove.

Janli
Echt Kelišová 8148 příspěvků 16.04.19 02:49

Máte oba střevní chřipku

AliTad
Kelišová 5308 příspěvků 16.04.19 06:09

Pokud má střevní chřipku, tak je právě MM mnohem vhodnější než UM, resp. UM by pít vůbec neměl.

blumen
Hvězda diskuse 48260 příspěvků 16.04.19 06:30

Asi mate infekci. Pri te se kojeni doporucuje a hlavne nesmite ani jeden mleko ani mlecne vyrobky, ani UM. Takze to je dobre. Nesla bych nikam, ale nabizela i vodu a dalsi trkutiny, aby se nedehydratoval a davala treba pecivo a dietnejsi veci, ryzi, mrkev atd. I sobe

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.19 06:57

Když ono ho ale fakt prožene jen moje mléko, odpo měl banán a nic, na oběd příkrm a taky nic, ale jak se přisaje hned to z něj letí. :-/

Váš příspěvek
Reklama