Reklama

Nakoupit oblečení u Vietnamců?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2295 příspěvků 22.09.18 13:37
Nakoupit oblečení u Vietnamců?

Ahoj. Včera jsem zjistila že nedaleko ve městě ruší Vietnamec obchod s oblečením. Výprodej 80% z ceny dolů. Měla jsem u sebe jen 300. Tak jsem vzala starší holce botasky za 50 kč, dvoje krásne tepláky do školky a mikču. Mikina z 239 na 50 kč 8o Tak si říkám, že tam skáknu i v pondělí a vezmu ještě něco dětem i sobě. Džíny maj za 100 kč, boty ta 50 kč a to jakékoliv a ostatní věci za 30 nebo 50 kč. Myslíte, že má cenu vzít tam oblečení děckám které oblečou třeba až za rok za dva? a nakupujete školkovým dětem oblečení u Vietnamců? a pokud ne, tak proč?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 13:40

Za tyhle ceny jo, to bych nakoupila.jinak ne,protoze mi prijde,ze u vetnamcu nakoupim za stejne penize jako treba v Lidlu a kvalita je uplne nekde jinde.. :nevim:

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 22.09.18 13:40

Většinou ne, ale spíš proto, že v Praze je obrovský výběr všeho. JInak takové ty spotřební věci (legínky, šatičky, sukničky, triča) klidně nakupuju v Kiku nebo Pepco, což je totéž co Vietnamci.

Irinka0210
Závislačka 4590 příspěvků 22.09.18 13:41

Nenakupuju pro malého u Vietnamců, sama od nich věci nenosím tak do toho neoblékám ani malého.

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 22.09.18 13:42
@unuděná píše:
Za tyhle ceny jo, to bych nakoupila.jinak ne,protoze mi prijde,ze u vetnamcu nakoupim za stejne penize jako treba v Lidlu a kvalita je uplne nekde jinde.. :nevim:

Lidl je nejlepší! Ohrnovala jsem nos a pak jsem zjistila, že ta kvalita je o parník jinde i před mnohem mnohem dražšíma značkama. :srdce:

Korela chocholatá
Kecalka 398 příspěvků 22.09.18 13:42

Já na takových věcech vyrůstala a nijak mě to netížilo ani netíží. :lol: Zaprvé jsme neměli moc peněz, když jsem byla dítě a zadruhé děti zničí oblečení častěji, takže to pak tolik nemrzí. ;) I teď když se mi u nich něco líbí, koupím si to. Stejně to šijou stejní zaměstnanci v tchajwanu, jako třeba do h&m. :nevim:

unuděná
Kelišová 5436 příspěvků 1 inzerát 22.09.18 13:44
@Bábrdl píše:
Lidl je nejlepší! Ohrnovala jsem nos a pak jsem zjistila, že ta kvalita je o parník jinde i před mnohem mnohem dražšíma značkama. :srdce:

presne,nedam na ne dopustit.Hlavne sportovni modu a pak to bezne noseni pro deti,idealni.A ted jak maji ten e-shop,je to uplna parada,driv se clovek musel davama proboxovat,to me odrazovalo ;)

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 22.09.18 14:11
@Bábrdl píše:
Lidl je nejlepší! Ohrnovala jsem nos a pak jsem zjistila, že ta kvalita je o parník jinde i před mnohem mnohem dražšíma značkama. :srdce:

Počkat, počkat. A s čím jsi s spokojená? Třeba bodycka ano, ty byly nej. Asi i tepláky, ale treba kvalita triček se mne zda mizerná. Teď jsem objevila Tchibo a tam jsou trička ok. Ony by možná byly i z toho Lidlu, kdybych byla ochotná je vyžehlit. A co mě štve, že má to oblečení celá školka.

Cuddy
Neúnavná pisatelka 15375 příspěvků 22.09.18 14:13

@unuděná ale jo, Lidl e-shop je super, dost tomu pomohl. Nejen boxování v davu, ale že teď si ty tepláky můžeš koupit kdykoli, nejen párkrát v roce v akci.

Martina 94
Ukecaná baba ;) 1040 příspěvků 22.09.18 14:15

Já taky nosila věci vždy od Vietnamců a taky mi to nevadilo :-) a v Lidlu taky hodně nakupují :-) a teďka Vietnamci u nás hrozne zdrazili tsk jsem nakupovala jinde :-) já si myslím,že klidně můžeš dětem koupit něco na pristi rok a klidně i něco pod stromek na Vánoce ať je mají bohatší :-) taky jsem dostávala spodní prádlo a bez fusek by se vánoce neobešli :-D

Sany80s
Kelišová 6405 příspěvků 22.09.18 14:22

No za tyhle ceny možná jo. Jediné, co bych rozhodně nikdy nekoupila, tak boty. A to boty ani sobě ani dětem. To i kdybych měla být týden o hladu, abych měla na něco slušnějšího, tak v žádném případě.

iiiv
Extra třída :D 10916 příspěvků 22.09.18 14:25

klidně bych tam nakoupila :-)

Bábrdl
Generální žvanilka 21173 příspěvků 22.09.18 14:26

Boty ne, to je fakt.

bublinek
Kelišová 5020 příspěvků 22.09.18 18:33

Já bych tam naběhla určitě. :P

Fazulina
Závislačka 3502 příspěvků 22.09.18 19:51
@Cuddy píše:
Počkat, počkat. A s čím jsi s spokojená? Třeba bodycka ano, ty byly nej. Asi i tepláky, ale treba kvalita triček se mne zda mizerná. Teď jsem objevila Tchibo a tam jsou trička ok. Ony by možná byly i z toho Lidlu, kdybych byla ochotná je vyžehlit. A co mě štve, že má to oblečení celá školka.

Mám z Ludlu třeba nepromokavou bundu, už druhou, je skvělá a o polovinu levnější než z Tchiba, pak zimní bundu, oteplovačky, nějaká trička s dlouhým rukávem jsme měli, legíny, mikinu atd. Vše super, já bych řekla, ve stejné kvalitě jako Tchibo, ale o polovinu levnější. Z Tchiba jsem měla mikinu, ta byla taky skvělá a nepromokavé kalhoty na zimu i jaro, ale ty ceny mě prostě vadí, když to dítě vezme na sebe párkrát. Takže za mě Lidl lepší cenově, kvalita srovnatelná.

Jinak u Vietnamců nenakupuji, už se to nevyplatí, mám ráda na trička a takové ty drobnější věci Pepco:-). Ani ty ceny by mě nenalákaly:-)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Před rozlučkou Radka Štěpánka si Novak Djokovič prošel Prahu, nešlo ho přehlédnout

Ještě předtím než si ve čtvrtek večer užil společně s Radkem Štěpánkem jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >