Nákup kočárku bez prohlídnutí v obchodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

niklo
Povídálka 11 příspěvků 28.03.18 23:04
nákup kočárku bez prehliadnutia v obchode

Ahojte, dnes som sa bola v predajni pozrieť na kočár, ale nemali ho tam. Najbližšie to máme do Prahy, ale tam so mnou manžel nepojde. Vybrala som si Hartan Topline S. Kúpili by ste si kočár z internetu bez toho, aby ste ho předtím videli, vyskúšali? V okolí ho bohužial nikto nemá. Druhý v poradí mám vyhliadnutý Gesslein F6, ten ale nemá ručnú brzdu na pribrzďovanie a podľa toho, čo som čítala, je asi aj dosť reklamácií..som trošku bezradná :(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9678 příspěvků 28.03.18 23:15

Nemám teda zkušenosti ani s jedním ale ten první se mi vůbec nelíbí :?

Brouckova
Zasloužilá kecalka 654 příspěvků 22 inzerátů 28.03.18 23:15

@niklo na obě děti jsem měla Hartan Topline S a byla jsem moooc spokojená. Můžu ho jen doporučit. Ale přiznám se, že když jsem vybírala kočár asi bych nekoupila něco co bych na vlastní oči neviděla :think:

Petule030
Kelišová 5636 příspěvků 28.03.18 23:16

Pokud by ani nikdo známý neměl zkušenosti, tak bych do toho nešla. Když máš 2 favority, je dobré si uspořádat priority, co od kočárku očekáváš. Z mého pohledu, pokud nebudeš jezdit často z kopce, je ruční brzda zbytečnost. Můj názor.

vjerunqa
Závislačka 2718 příspěvků 28.03.18 23:19

@niklo Ahoj, největší výběr Hartanů mají v obchodě Daniela v Kolíně - kocarky.cz. Jsou to perfektní kočáry. Já si ho tedy byla vybrat osobně, ale pokud se tam nedostaneš, asi bych přes net koupila. U Hartana to v podstatě není žádný risk ;) Gesslein neznám.

Lucie_Sx
Závislačka 2857 příspěvků 28.03.18 23:22

Tak při nákupu přes net můžeš do 14 dnů vrátit. Ale chápu, že posílat zpět kočár by byl trošku opruz.
Jinak já nakupovala kočár bez vyzkoušení z Anglie, první dojem po rozbalení byl, že ho nechci, pak se to srovnalo a teď v něm vozím třetí mrně a jiný kočár bych nechtěla.

fotze
Kecalka 249 příspěvků 28.03.18 23:41

Vozila jsem tenhle kocarek (ten Hartan) obcas kamaradce s jejim ditetem a nevyhovoval mi, prisla mi hrozne nizko rukojet, takze zrovna tenhle kocarek bych bez vyzkouseni nekoupila

medun
Závislačka 3270 příspěvků 28.03.18 23:48

Tak já koupila kočárek z netu bez vyzkoušení. Byl krásnej a byl i krásnej, když dorazil. Po asi 30m jízdy se mi, ale chtělo brečet. Vůbec mi nevyhovoval, totální propadák. Já jsem malá a madlo jsem měla snad u krku, připadala jsem si jako debil. No, ale nakonec jsem koupila Hartana a byla jsem moc spokojená. Odvozila jsem v něm 2 děti a je jak novej.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 29.03.18 00:27

Já taky kupovala bez prohlídky. nejdřív se mi docela líbil ale teď bych určitě koupila jinej :zed:

Cuddy
Extra třída :D 14907 příspěvků 29.03.18 06:26

@niklo Ano, koupili jsme vlastne vsechny kocarky bez prohlidky v obchode, znala jsem ale dobre sve pozadavky a internetove recenze. Hartan je vyborny kocartek, klidne ho ber jen tak.

debra.morgan
Závislačka 2733 příspěvků 29.03.18 06:57

Jsou jen dva kocarky, ktere bych koupila bez vyzkouseni a to jsou Babyjogger city elite a easywalker qtro plus (nebo sky). nemaji temer zadne negativni recenze a vypadaji velice slusne. zbytek kocarku bych si proste netroufla koupit bez vyzkouseni, jeste mozna roan maritu, ale jen jako hlubokou korbu, hluboka korba super a sportak na hovvno.

lusy.lus
Kecalka 246 příspěvků 1 inzerát 29.03.18 06:59

Hartan mám, přesně ten tvůj vyhlidnuty. Je to jeden z nejlepších kočárů - dvojkombinací, takže bych se nebála ho koupit bez prohlídky. My jej teda viděli před koupí a jen nás to utvrdilo, že je to dobrá volba. Ruční brzda mi přijde super. Velmi pohodlné, používali jsme ji dost a to nebydlíme mezi kopci. Nízkou rukojeť vůbec nemá, dá se nastavit vysoko tak, že vyhovuje opravdu i vysokým lidem. Směle do toho. :)

Heivka
Závislačka 2861 příspěvků 29.03.18 07:25

Já měla vyhlídnutý Hartan, nakonec po prohlídce v obchodě jsem koupila Easywalker QTRO, na to co jsem chtěla (louka, les, Jizerské hory) by Hartan nestačil. Musím tedy říct, že takhle drahou položku jako značkový kočár bych bez vyzkoušení nekoupila. My jeli pro kočár přes 100km celkem 3× poprvé na prohlídku, pak, protože se nám líbilo jednání obchodu jsme tam objednali osobně celou výbavu na prcka (kočárek, autosedačka, postýlka,…) a nakonec jsme cca měsíc před porodem jeli pro kočárek (manžel chtěl osobní vyzvednutí aby mu ještě jednou ukázali co a jak mechanicky funguje, kdyby bylo potřeba něco opravit).

debra.morgan
Závislačka 2733 příspěvků 29.03.18 07:28

@Heivka co ty bylo za obchod prosim? klidne SZ :kytka:

Heivka
Závislačka 2861 příspěvků 29.03.18 07:36

@debra.morgan Kolín, Kočárky Daniela

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Máma se vdává! Fotky malých svatebčanů vás dojmou

Princeznovské šaty velikosti panenky, fraky jako na tučňáka... a k tomu kopa... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Čunek debatoval s nejslavnější českou transsexuálkou. A bylo to ostré!

FTV Prima na svém Facebooku už nějakou dobu vysílá online pořad s názvem... číst dále >

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Články z Ona Dnes

Tajemství krásy herečky Halle Berry: cvičení a silný vývar z kostí

V jednapadesáti letech vypadá Halle Berry stále skvěle, může za to cvičení a... číst dále >

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Reklama