Nákup na eBay nebo Amazonu - jak?

2808
12.7.15 20:51

Nákup na ebay nebo amaz - jak,

Ahoj holky, dcera nutne potřebuje k narozeninam Furbyho, stravila jsem nad patranim mnoho veceru a prislo mi, ze bude nejlepší koupit na ebay nebo amazonu, ale netusim jak, poradite mi prosim?
Libi se mi tam dva, které u nas nemaji, myslim vzory a cena je o hodne mensi, to me zarazi, proc? A protože je to elektronicka hracka, co s pripadnou reklamaci? Moc diky Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

69307
12.7.15 21:03

No, nedělej to, já ho sehnala za 1000, takže paráda, do půl roku pořádně nefunguje, ale reklamace je nijaká.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22805
12.7.15 21:03

No asi taky záleží odkud bys to koupila a zda vůbec zasílají do ČR.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
12.7.15 21:04

Luci hlavní věc je, že potřebuješ kartu na placení na internetu. Pak už to jde všechno samo, uděláš si v obchodě účet, pak vložíš zboží do košíku a zaplatíš ;) S reklamací zkušenost nemám, ale pokud dojde zboží třeba poškozené nebo nefunkční, tak jakoby otevřeš „spor“ a nějak se to vyřeší, buď ti vrátí peníze nebo nějakou poměrnou částku (záleží, co to bude za problém).
Takhle to funguje na Ebay, s Amazonem zkušenost nemám, ale tam to bude podobné a vzhledem k pobočkám v Česku možná i jednodušší případná reklamace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2808
12.7.15 21:08

Terinko prosim te, sehnalas ho a ebay anefunguje? Me se prave hrozne libi ten s oranzovymi hvězdičkami a se srdíčky u nas nejsou.. ale pokud by nefungoval, tak radsi vzit jiného v CR.. i když ty cenytady.. Amazon ma pobočky i tady?
Jsem v tomhle neplibena, kartu pro platby prs net mam, diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9018
12.7.15 21:10

Amazon se tady staví, nevím, jestli už je v provozu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
12.7.15 21:10

Ano, na ebay, nového, paráda, dostala ho k vánocům a už dost zlobí, v podstatě nejde použít, stále se vypíná, ale reklamace je téměř nemožná. Našla jsem tady na eshopu už za 1300, takže pominu-li vzor, toje dětem tak nějak fuk, znovu bych do toho nešla, vyhozená tisícovka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2808
12.7.15 21:19

Ja hledam toho Furby Boom a za 1300 jsem taky nasla, ale jen na´jednom eshpu a prijde mi to podezrely, jinak stoji přes 1600

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69307
12.7.15 21:22

No my máme taky boom a já pk po vánocích koupila druýho v Makru za 1100, takže bych do toho klidně šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10749
22.7.15 14:40

Mám takový přiblblý dotaz - jak mám na e-bay a aliexpress zaplatit zboží pro víc prodejců najednou? vím, že to jde, nevím jak.
A když to zaplatím najednou, budou mi chodit balíčky zvlášť? Chci nakoupit větší množství pitominek a nechce se mi řešit proclení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
6.11.15 22:48

Neví někdo jak objednat zboží z amazonu, když mi nejde platit kartou? Je nějaká služba která to objedná za mě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.11.15 09:16

Na karte si povolte placeni na internetu treba jen limit 2000,– jde to v aplikacich od banky, nebo zavolate ten den do banky aby vam povolili dnesni nakup do limitu 5000 nebo jak potrebujete, a zbozi vyberete a koupite tim, ze tam pri platbe zadate vase jmeno, cislo karty, a kod. Ani zadny paypal neputrebuji… Hlavne pokud chcete nakupovat divejte se kolik prodanych vyrobku uz prodejce mel a jake ma hodnoceni. Vsechno to tam je uvedene. Doporucuji nez ebay spis alliexpres protoze penize jdou nejdrive na ucet te firmy a az vsm zbozi prijde, poslou to dodavateli, kdyz neprijde penize vam vrati coz je fér. Hlavne maji pod urcitym zbozim komentare lidi a ti tam davaji i realne fotky, vzdy dole pod obrazkem jsou recenze (feedback) staci se v tom jen trochu vyznat. Good luck

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama