Nákup na splátky bez navýšení - HOME CREDIT

6.11.19 19:21

Nákup na splátky bez navýšení - HOME CREDIT

Ahoj, mám takový dotaz chtěl bych si vzít nákup na splátky bez navýšení u společnosti HOMECREDIT. Je opravdu úvěr jak píší bez navýšení? Máte s tím někdo zkušenosti? Děkuji moc za rozumné komentáře :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6.11.19 19:27

Pokud jenom trochu můžete, zdrhejte od nich hodně, ale hodně daleko!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 19:29

Proč prosím?

Příspěvek upraven 06.11.19 v 19:33

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
537
6.11.19 19:29

@varenevejce asi tak. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 19:33

@AlenaSu @varenevejce proč prosím?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.11.19 19:44

Jednou (a zároveň naposled) jsem se nechala zlákat „zajímavou“ nabídkou (s Home Creditem), kdy při nákupu elektrického spotřebiče na splátky nezaplatím 10.000 Kč, ale „jen“ 8.000 Kč (tak mi to alespoň předkládal prodavač v prodejně elektra)…
Když jsem si však poté doma pročetla obchodní podmínky uzavřené smlouvy, vyšlo mi, že po dvou letech splácení zaplatím celkově 12.000 Kč!
Na odstoupení od smlouvy jsem měla 1 měsíc s tím, že abych mohla smlouvu vypovědět, potřebovala jsem znát jakýsi variabilní kód smlouvy, který mi však měl být doručen v dopise ale až 3 - 4 týdny od uzavření smlouvy 8o. Takže ve výsledku jsem tu výpovědní lhůtu mohla díky „šikovně“ pozdrženému dopisu klidně i prošvihnout.
Naštěstí jsem se po několika pokusech dovolala na infolinku Home Creditu, kde mi operátorka to zaklínadlo ve formě variabilního kódu nadiktovala a já tak mohla smlouvu vypovědět…
Takže děkuji za lákavé nabídky, ale NIKDY VÍCE!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
537
6.11.19 19:59

@dandulin98 protože tyhle nebankovní půjčky jsou totální zlo. Takže pokud si potrebujete půjčit na blbost typu nová lednička, pračka, televize apod, tak si kupte raději starší a na novou si nasetrete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
6.11.19 21:49

@AlenaSu Nebankovní půjčky jsou zlo, souhlasím, ale omlouvám se, že to napíšu - Lednička, pračka blbost určitě nejsou. Televize o tom by se dalo možná spekulovat, obzvlášť pokud má dotyčná rodinu, tak prát v ruce nebo nedejbože kupovat z druhé ruky pračku či ledničku bych osobně nekoupil.

K zakladatelce - Pokud můžete, zkuste raději bankovní sektor, byť třebae malou půjčku, záleží kolik samozřejmě sháníte financí a na co. Je potřeba dobře zvážit své kroky ať víte do čeho jdete.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama