Nákup na www.autosedacky-kocarky.cz

319
26.9.07 18:30

Nákup na www.autosedacky-kocarky.cz

Ahoj, nemáte náhodou někdo zkušenost s nákupem kočárku nebo autosedačky na e-shopu www.autosedacky-kocarky.cz Objevila jsem tam za dobrou cenu autosedačku a tak váhám, jestli ji tam objednat nebo radši nějakou tu stovku připlatit a koupit v jiným, o kterým vím, že spolehlivý je :roll: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1493
26.9.07 21:52

Ahoj,
asi v květnu nebo v červnu jsem tam kupovala autosedačku Maxi Cosi Priori XP kvůli ceně - měli ji tam nejlevnější. Sedačku jsme objednali v neděli a hned v úterý jsme ji měli doma (přišla na dobírku poštou). Ohledně zkušeností s reklamací zatím nemohu poradit, protože jsme ještě nereklamovali. Ale s rychlostí dodávky jsme byli moc spokojeni, protože tam psali dodací lhůtu až měsíc (u některých barev) - tu naši měli naštěstí skladem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
26.9.07 22:06

Přesně tu mám vybranou taky! :D :D :D Jediný co mě právě trošku vadí, je ta dodací lhůta až 20 dní, tak tam asi zkusím napsat, jestli mají tu mou (night owl) skladem. Jakou barvičku máš? Ještě přemýšlím jestli origo podhlavník nebo univerzál. Jaký máš ty?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
26.9.07 22:58

Já mám Skydriver 07 - to je docela běžný potah. Synovi se totiž líbí letadla a tahle autosedačka má na boku siluety ledatel, tak jsem měla hned vybráno. Když jsem ji kupovala, tak zrovna měli u této sedačky akci, že je doprava zdarma.

O podhlavníku jsem nejdřív taky uvažovala, pročetla jsem tu na ty podhlavníky asi 2 diskuse. Někdo v nich psal, že mu šel připevnit originální podhlavník, jen když byly pásy v nejnižší poloze. Někdo jiný zase psal, že s tím problémy nemá a že jeho originální podhlavník vypadá trochu jinak a jinak se připevňuje.
Tak jsem nakonec nekoupila žádný. Nikam daleko zatím nejezdíme (max. hodinová cesta) a syn v autě nespí.

Podhlavník jsem chtěla kupovat radši v kamenném obchodě, abych si mohla vyzkoušet, jak na sedačku pasuje - ale asi bych radši brala neoriginální. Jsem rozhodnutá, že pokud ho budeme potřebovat, tak to takhle udělám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1493
26.9.07 23:15

Chtěla jsem Ti poslat odkaz na barvu, která se mi tehdy líbila. Ale koukám na ty jejich internetové stránky a mají tam teď barevných variant asi 2× méně, než když jsem sedačku kupovala. Takže tu, která se mi líbila, tam už nemají (já jsem ale vybírala takovou, která by se líbila synovi a ne mně :) ). Asi se připravuje nová kolekce 08.

To je šance, že budou mít Night Owl skladem, ale radši se zeptej. Já jsem počítala s dlouhou dodací lhůtou a sedačku jsem kupovala s předstihem, tak mě pak docela zaskočilo, že mi za 2 dny přišla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
3.10.07 19:21

Díky moc deimosko :wink:
Psala jsem tam, jestli mají ten můj vybraný potah skladem a hned druhý den jsem měla mailem odpověď , což mě dost mile překvapilo :) .
Bohužel už ne tak ta jejich odpověď, protože skladem mají pouze jedinou barvu potahu :( .
Přesto jsem sedačku včera objednala, mají ji nejlevněji a navíc s prodlouženou zárukou na 3 roky. Pro rozhodlo i to, že sídlí v Brně, takže kdyby náááhodou bylo potřeba reklamovat (pevně ale doufám, že to nebudem potřebovat) , tak to budem mít po ruce a nebudem muset nikam nic posílat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
319
12.10.07 18:10

Tak autosedačku už máme doma, nakonec ji dodali do 10 dnů, takže jsem spokojená :) . Malé se v ní líbí, tak ještě aby v ní vydržela i v autě :wink: .

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.11.07 21:19

No vidite a ja jsem na autosedacku Maxi Cosi Priori XP, vzor Skydiver cekala asi 25 dnu a predtim kazdy tyden slibovali, ze pristi tyden na 100% a nedosla a ze dalsi tyden v pondeli jiste bude, protoze uz maji fakturu a blebleble…nakonec presahli i dodaci lhutu 25 dni, kterou maji uvedenou na jinych strankach - patri jim jich asi 5 a porad je to ten sam obchod. Jako nahradni reseni mi nabidli, at si vyberu jinou barvu. Po nekolika dnech rozhodovani jsem nakonec svolila, ale ten dalsi vzor opet nemeli a to me teda namichli, ze jsem okamzite objednavku stornovala!!!
Uz si od nich nikdy neobjednam, protoze pokud neni zbozi na sklade, tak budou mlzit a slibovat a to teda NE!!! Uz nikdy!!!
JanaK

• Nahlásit
  • Citovat
9130
18.11.07 21:23

Tak já jsem tam objednávala taky sedačku a dodání trvalo 10 dní, což je podle mě v pohodě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.11.07 13:24

ono asi hodně záleží co mají skladem a co ne… když pak musí nakupovat u výrobce, tak se to prodlouží…

nic to nemění na tom, že by měli vždy informovat zákazníka o lhůtě dodání…

.......
oblíbené weby: www.mimiburza.cz www.miniboss.cz www.playonline.cz www.mimibazar.cz www.games007.cz

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
21.11.07 15:45

Jinak pozor na toho obchodníka www.autosedacky-kocarky.cz a www.cam-neonato.com. Prodává zboží bez oficiálních českých záručních listů. Už jsme se u nich napálili a potom vraceli kočárek!!! Prodali nám Cortinu, která byla smontovaná ze dvou druhů kočárků. Jejich jednání je neférové. Na internetu je na ně dost špatná reference. takže pozor ať nedopadnete stejně jako my.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.1.08 15:17

Ahojky, chci se zeptat, kdy jste přišli nato, že máte Cortinu smontovanou ze dvou kočárků? Je to vidět hned při odběru nebo jste to zjistili až když s tím byly problémy? Díky moc Kamila

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama