Nákup na zalando

29.6.18 17:44

Nákup na zalando

Dobrý den,
nemáte někdo zkušenosti s nakupováním na webu zalando.cz? Dcera si za vysvědčení chtěla odtud koupit mikinu od Hollistera (dole odkaz), ale měli pouze velikosti L a výš. S, které by dcera potřebovala už mají vyprodané, ale prý budou doplňovat zásoby. Psala jsem slečně na zákaznický servis a ta mi nebyla schopna říct, kdy zboží doplní. Proto prosím nemáte zkušenosti s tim, kdy zboží doplní? Nebo nevíte, kde sehnat mikinu, která je v příloze? Já ji nikde jinde ve velikosti S nenašla
Předem všem děkuji za odpověď

MIKČA – https://*************************************************

****************edit admin- odkaz na web

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
8.7.18 15:29

Dobry den,, prosim uz Vam mikina dosla??
Ja prave nevim zda jim muzu verit a penize poslat :(
Neni to cesky ucet, ze? Dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.7.18 20:34

@astra12 ja prave ani neobednavala, jelikož nemají dceřinu velikost, pořád :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
519
8.7.18 20:44

@astra12 zalando prodava v cele Evropě (zalando.de fr ch) . Takze bat se určitě nemusíte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.7.18 11:45

@Pavlína Nagy aha, tak snad budou mit pozdeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
9.7.18 11:46

@Martina747 super, tak tedy objednam..dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
11.11.18 09:29

Je to 10 dní od přijetí platby a zboží ze Zalando ještě nedorazilo :? Ale řekla bych, že problém nebude v eshopu, ale v PPL… Bohužel mně to ale odrazuje od dalšího nákupu… Mraky peněz pryč a zboží žádné…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
11.11.18 11:43
@Skupája píše:
Je to 10 dní od přijetí platby a zboží ze Zalando ještě nedorazilo :? Ale řekla bych, že problém nebude v eshopu, ale v PPL… Bohužel mně to ale odrazuje od dalšího nákupu… Mraky peněz pryč a zboží žádné…

Nakoupili jsme na Zalandu (platba předem) a zboží přišlo naprosto v pořádku v německé (výborné) kvalitě. Trvalo to téměř 14 dní. Někdy může dodání trvat i 21 dní. Zboží určitě dodají nebo na 100% vrátí platbu. :kytka:

Lze také zkusit About You (nemám zkušenost). Mají také velký výběr.

https://www.tyden.cz/…_499049.html

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
29.11.18 17:32

@CHLAP.cz Jak dlouho jste čekal, než vám potvrdí platbu? :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
29.11.18 19:30
@Rumprince píše:
@CHLAP.cz Jak dlouho jste čekal, než vám potvrdí platbu? :)

4 dny. :D V pátek 26.10. jsem objednal a bankovním převodem poslal platbu a v úterý 30.10. v 21.06 hod. přišlo potvrzení na e-mail a bylo to uvedeno i v objednávkách v zákaznickém účtu. Zboží odeslali za další týden - 6.11. a zboží došlo v pátek 9.11. 2018. Celkem ode dne objednání za 14 dní. ;)
Vše lze sledovat v sekci Mé objednávky.

Dobrý den XXXXXXXXXXXX,

Obdrželi jsme vaši platbu ve výši xxxx,00 Kč za objednávku ze dne 26.10.2018 a nyní můžeme vaše produkty odeslat.

V následujícím přehledu jsme ještě jednou shrnuli vše podstatné k vaší objednávce:

Témata nápovědy

Převedli jste příliš mnoho?
Rozdíl vám automaticky převedeme zpět.

Wann kommt meine Bestellung?
Vaši objednávku bezodkladně odešleme. Jakmile vaše zásilka opustí sklad, informujeme vás e-mailem.

Právo na vrácení zboží během 30 dnů
Uvědomte si prosím, že lze vrátit jen nepoužité produkty do 30 dnů od obdržení zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
29.11.18 22:32

@CHLAP.cz Díky mnohokrát. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1130
1.12.18 10:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.7.19 09:50

@Skupája
Dobrý den, jen bych ne jen vám chtěla ukázat jak zboží ze Zalanda chodí do PPL, přítel tam pracuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19605
22.7.19 11:59
@Val81 píše:
@Skupája
Dobrý den, jen bych ne jen vám chtěla ukázat jak zboží ze Zalanda chodí do PPL, přítel tam pracuje.

A ted tu o cervene karkulce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3774
22.7.19 12:12

@Val81 Jen pro zajímavost.. a co s tím v PPLku dělají? Jen dodám, že před MD jsem dělala 10 let v konkurenční spediční firmě, takže něco „málo“ o tom vím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat