Nákup oblečení na aliexpress

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bubunka
Kecalka 300 příspěvků 28.09.14 08:36
Nákup oblečení na aliexpress

Ahoj holky, chci si objednat nejake oblečeni pro prcka na aliexpress, máte s tím zkusenosti? :-), nekde jsem četla, ze šijou to oblečení nějak menší, o hodně? abych neco neobjednala a pak mu to nebylo. Jinak kdyz jsem to dala do košíku tak by to bylo zbozi za € 38,79… Platilo bych v tomto pripade clo, nebo neco takoveho? díky za rady

Reakce:
kubikuli
Kecalka 113 příspěvků 28.09.14 08:39

https://www.emimino.cz/…ankovani/11/

tady na té stránce je to pěkně popsané…

mmmmm02
Stálice 85 příspěvků 28.09.14 08:40

Ja vcera objednaala. Velikosti vetsinou skutecne mensi.

Adélky
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 28.09.14 08:41

Ano o hodně. Dětské se tak nějak ještě dá, když se koupí větší a hodně poměří, dospělácké už neobjednám nikdy nic :roll:. Bunda XXXL mi přišla velikosti tak na 10 leté dítě (pouze s delšími rukávy) a to měli uvedené rozměry :cert:

michaelala
Neúnavná pisatelka 16779 příspěvků 28.09.14 09:12

Já objednávám celkem často, většinou tak o jednu dvě velikosti u dětského a u dvě u dospěláka. Já mám velikost M, vždycky si tam koupím XL a spokojenost.
Pokud máte v košíku víc věcí od jiných prodejců tak celkovou částku neřešte. Kvůli clu nesmíte mít v balíku přes 20dolarů.. Takže pokud já chci třeba dvoje boty po 20dolarech tak je objednám po sobě ne najednou.
Já tam nakupuji moc ráda, zatím nemůžu říct, že by mě něco zklamalo.

Este8
Povídálka 32 příspěvků 12.02.17 20:52

Zdravím,
mám dotaz z jiného soudku. Chtěla bych svému mláděti objednat oblečení u Ali. Napadá mě, mám se bát u oblečení o zdraví svého dítěte nebo je to přehnané? Můžou být ty materiály nějak závadné? Co myslíte?

Žemlovka
Povídálka 20 příspěvků 12.02.17 21:13
@Este8 píše:
Zdravím,
mám dotaz z jiného soudku. Chtěla bych svému mláděti objednat oblečení u Ali. Napadá mě, mám se bát u oblečení o zdraví svého dítěte nebo je to přehnané? Můžou být ty materiály nějak závadné? Co myslíte?

Vůbec bych se nebála. Jen je dobré prostudovat si feedbacky, občas nějaká věc, co mi přišla nebyla na omak hebká jako oblečení, to bylo jak škrob. 90% polyesteru. Ale toto bylo u mě v minimu případech, i kdybys koupila oblečení pro dítě tady, je na něm nálepka „Made in China“, takže nevidím v tom rozdíl. :lol:

vverru
Ukecaná baba ;) 1280 příspěvků 12.02.17 23:24

Já v tom rozdíl vidím. oblečení prodávané tady musí splňovat nějaké normy apod. Oblečení z ali nemusí splňovat nic. Už nejednou se stalo; že se stahovalo nějaké oblečení kvůli vysokým hodnotám látek způsobující rakovinu, ktere se z látek uvolňovaly. Jednalo se tedy o oblečení typu vietnamci.
Každý máme tu hranici jinde.
Zrovna nedávno jsem tam nakoupila korálky ala pandora, byla jsem z nich nadšená(asi 12kč/ks),„byly ocelové“,tak jsem si říkala, že těm nemůže nic byt. Až následně jsem objevila zprávu, že podobný typ korálků byl u nás stažený z prodeje, že tam byly překročeny 1000× nějaké limity těžkých kovů…takže asi tak.
Nízká cena je veliké lákadlo, ale zdraví Máme jen jedno

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Nevlastní sestra Aťky Janouškové na jejím pohřbu: Měla bych po ní dědit!

Poslední rozloučení s Aťkou Janouškovou přineslo jedno překvapení. Do... číst dále >