Nákup parfému přes internet - kdo je zkušený?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
4181
14.9.13 21:21

Nákup parfému přes internet - kdo je zkušený ?

Ahoj, prosim poradte,
dnes jsem si vybrala parfem, a napadlo me, ze bych se podivala na netu, jak vychazi cenove (ale jeste jsem si parfem nikdy takhle nekupovala, vzdycky jen v Sephora - „vzdycky“ rozumejte „jednou za cas“ :) rozhodne tak necinim casto -
a dost me prekvapil cenovy rozdil. Ja vim, ze pres net je vsechno o neco levnejsi, ale o tolik?? :think: Prodavaji original a da se tomu verit? :think:

Abych byla konkretni - vybrala jsem si Nina Ricci Ricci Ricci -
v Sephore 30ml za 1200,–, 50ml za asi 1690,,–, vetsi ani nemeli.
Ted vidim toto
http://www. parfums. cz/nina-ricci/ricci-ricci-parfemovana-voda-pro-zeny/#

je mozne, aby 80ml stalo 880,–?? (u 30ml a 50ml jde skoro o polovicni ceny!)

A druhy dotaz - u nekterych znacek (nejen na techto strankach, ale i na jinych) jsem treba videla 80ml tester - a byl vzdy levnejsi, nez klasicky parfem 80ml na te ktere webove strance.
V cem spociva, ze si koupim tester? :) Snad ne v tom, ze ho uz nekdo testoval? :)

Prosim poradte mi, kdo takhle nakupujete, diky moc. Nevim, jestli radsi nezajit do Sephory, dat kupon na 20% slevu pri Dnech Mariannech a mit klid, ze mam to, co chci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4181
14.9.13 21:23

Http://www. parfums. cz/nina-ricci/ricci-ricci-parfemovana-voda-pro-zeny/#

Nevim, proc nejde ten proklik, tak asi nic :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6807
14.9.13 21:23

Ahoj, nakupuju tak bezne, i pres partums.cz, bez problemu. Tester je tusim bez krabicky, jeste jsem ho nekupovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
14.9.13 21:26
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5342
14.9.13 21:31

Kdyz si kupujes tester tak to znamena, ze je parfem bud bez krabicky ci bez vicka. Jinak je to nepouzite baleni. Pokud je to pro tvou potrebu (nemas to treba jako darek) tak krabicku nepotrebujes a da se takhle jeste usetrit. Ja uz jinak nez na netu parfemy nekupuju. Jinak ty odkazy jsem nestudovala, ale vsechny tyhle obchody mam. odzkousene.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
222
14.9.13 21:33

Ahoj, nakupuji jen přes net, proč platit těm vydřiduchům v kamenném obchodě? Tester je nepoužitý parfém (slouží jako testery v parfumérkách) Jen je v nepotištěné krabičce a některé testery jsou bez víčka. Obsah je ale stejný. Nehodí se jako dárek, pokud ho nemám vystavený na poličce, tak mi nevadí, že nemá vršek. Jinak se snažím zjistit, zda tester víčko má.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.zizi
14.9.13 21:52

@nakukovatelka ahoj ten rozdil je vazne takhle velky…ja kupuji dost casto parfemy a krome Makra a Rossmanu, kdyz maji akce a je to jako internetova cena, tak jedine po internetu…parfemu kupuji dost hl. Versace atd. a tam je vazne rozdil treba i pres 1500 korun i vice…a jsou i stranky, kde muzes na internetu najit i ruzny kupony na slevu(treba 100 kc)…takze te to pak vyjde jeste levneji a dost stranek davaji i darky k nakupu napr. http://www.prodejparfemu.cz/?… ..jinak tester je jak holky predtim psaly jen obal je vetsinou cernobila krabicka, ale parfem je originalni, takze jestli je to jen pro tebe… :)

• Citovat
  • Nahlásit
4181
14.9.13 21:53

Diky, koupim si ho pres net.
Me prekvapil ten velky cenovy rozdil, kdyby byl o 300 levnejsi, nedivila bych se, ale takto… divim se, ze parfumerie jeste nezkrachovaly :mrgreen:
Napada me, jestli parfem bez vicka treba nevyprchava. Krabicku urcite nepotrebuju. Koupim klasiku, kdyz je cena takhle o. k.

Jeste jednou diky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
14.9.13 21:54

Ja jsem koupila přes stejný web za super cenu a ještě řasenku max factor v hodnotě cca kolem 300 kč zdarma!!!velká spokojenost
www.parfemy.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.9.13 22:17

…a jaký parfém ted letí? potkávám lidi(ženské)s jednou takovou moc nádhernou vůní, hodně nošenou, ale zaboha né a né se dopídit jaká to je :( je nijaká moc moc trendy? teda se tady vtírnu, ale zrovna takové příhodné téma. dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
6811
14.9.13 22:20
@Anonymní píše: …a jaký parfém ted letí? potkávám lidi(ženské)s jednou takovou moc nádhernou vůní, hodně nošenou, ale zaboha né a né se dopídit jaká to je :( je nijaká moc moc trendy? teda se tady vtírnu, ale zrovna takové příhodné téma. dekuji

Myslím, že hodně frčí vůně Chloé. :palec: Sice jsou dražší, ale vydržíííí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6811
14.9.13 22:22
@nakukovatelka píše:
Diky, koupim si ho pres net.
Me prekvapil ten velky cenovy rozdil, kdyby byl o 300 levnejsi, nedivila bych se, ale takto… divim se, ze parfumerie jeste nezkrachovaly :mrgreen:
Napada me, jestli parfem bez vicka treba nevyprchava. Krabicku urcite nepotrebuju. Koupim klasiku, kdyz je cena takhle o. k.Jeste jednou diky :kytka:

Nene, bez víčka nic nevyprchá. Některé testery mají dokonce i víčko. Někdy si koupím klasické balení a víčko si nechávám na další testery. Jinak Sephora je neskutečně předražená, už tam chodím jen očuchávat novinky :oops:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2851
14.9.13 22:24

Nakupuju take jedine pres net. vetsinou beru celou darkovou kazetu, kdyz je v nabidce, casto nestoji o moc vic nez samotny parfem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
14.9.13 22:26

Docela v kursu je „La vie est belle“ od Lancome, v Sephora ho meli oznaceny jako Bestseller c.2. Vonel mi krasne, mam rada sladsi a vyrazne vune, to tenhle je.
Na „Ricci Ricci“ me privedla prodavacka, kdyz mi ho predvadela, uz pred par tydny, porad jsem se k tomu navonenymu papirku vracela :), fakt se mi zalibil.
Ale k nejakym „hot tipum“ asi nepatri, nevim (i kdyz reklama udela hodne, kdyz ho tam vytahnou a budou ho kazdymu ukazovat, tak se proste bude libit :mrgreen: )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4181
14.9.13 22:27
@Tereza1986 píše:
Myslím, že hodně frčí vůně Chloé. :palec: Sice jsou dražší, ale vydržíííí.

Jj, Chloe je ted hodne i v casopisech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat