Nákup parfémů přes internet - názory

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 12:00
Nákup parfémů přes internet - názory

Ahoj, pomalu mi dochází můj oblíbený parfém a proto jsem začala řešit koupit nového. Lákají mě ceny z internetových parfumérií, ale po přečtení pár diskuzí mám strach, abych nekoupila fake. V zimě používám Miss Dior nebo D&G The One a nerada bych si pořídila něco, co za 2 hoďky vyčichne. V kamenných parfumérkách se mi to nikdy nestalo, ale ta cena je zase úplně jinde :roll:
Stalo se některé z vás, že jste na netu koupily fake (a když ne fake, tak parfém, který je kvalitativně někde jinde než ten z kamenné parfumérky-třeba právě výdrží vůně)?
Od známých jsem právě slyšela negativní ohlasy na Notino.cz (dříve Parfums.cz), ale osobní zkušenost nemám, takže :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Janee19
Zasloužilá kecalka 739 příspěvků 04.01.17 12:08

Kupuji na Alze a onlineparfem a problém jsem nikdy neměla :nevim:

Tichošlápek
Extra třída :D 10466 příspěvků 04.01.17 12:10

Kupuji z notino a zatím vždy přišel originál

arinecka
Závislačka 4795 příspěvků 04.01.17 12:12

@Monísek12 Já nakupuju na Elnino a vždy v pořádku. :)

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 04.01.17 12:12

Já kupuji jen v parfumerce, mužu si u podle ban kodu zjistit kdy byl parfem vyroben, jak dlouho je na obchode, na netu nemaš jistotu jak to skladují, zda není vůně prošlá atd. Také mě odrazuje že na netu seženeš vůně které se už nevyrábějí, to také vypovídá o tom jak dlouho těmto internetovym obchodum leží zboží na skladě. V Sephoře mají pořád 20%slevy tak bych nakupovala raději tam se slevou.

niki V
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 04.01.17 12:15

Jo a mě se právě stalo že vůně z netu byla prostě jinak kvalitní než z parfumerky. Takže nakupuji už jen tam.

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 04.01.17 12:20

Kamarádka dělala v Parfums a říkala, že parfémy od nich nikdy. Jen si teď nevzpomínám, jestli říkala, že je nějak ředí nebo jsou to fejky :roll: Jinak ostatní kosmetika apod. je od nich v pořádku, jen s těmi parfémy je problém.

Anonym kvůli kamarádce

ivunak
Ukecaná baba ;) 1918 příspěvků 04.01.17 13:13

Kupovala jsem dost na Parfums. Potom se mně 2× stalo, že jsem dostala parfémy, které voněly jinak až nepříjemně. Jednou to byl parfém Jil od Jil Sander a jednou od Diora Jadore. Už tam nekupuji.

berusa.m
Závislačka 2747 příspěvků 04.01.17 13:44

Musím říct, že taky mám s parfémy z eshopů špatnou zkušenost. Manžel používal vůni od CK 10 let takže jsme ji měli opravdu „v nose“. Z eshopu byla ta vůně slabší a nevydržela.
Já nakupuji pravidelně parfémy i kosmetiku v Marionaud. Mám od nich kartičku a pořád mi chodí slevové kupony na 20%, nebo 50% slevu na druhý produkt, 500,– slevu na nákup…prostě když využiješ kupóny na slevu tak už se to dá.

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 20:57

@arinecka @Janee19 Já právě slyšela negativní ohlasy jen na Notino.cz (Parfums.cz)… Známá z práce odtud objednala 2× (poprvé si říkala, že šlo možná o,,nešťastnou náhodu") a v obou případech musela reklamovat - parfémy voněly jinak, než ty z parfumerek a výdrž nulová. To samé moje švagrová - po špatné zkušenosti už nakupuje jen v kamenných parfumeriích nebo na letištích (a to má jinak na parfémy dobrou ruku-vybírá si opravdu kvalitní).

Monísek12
Kecalka 164 příspěvků 1 inzerát 04.01.17 21:01
@Anonymní píše:
Kamarádka dělala v Parfums a říkala, že parfémy od nich nikdy. Jen si teď nevzpomínám, jestli říkala, že je nějak ředí nebo jsou to fejky :roll: Jinak ostatní kosmetika apod. je od nich v pořádku, jen s těmi parfémy je problém.Anonym kvůli kamarádce
@ivunak
Popravdě, nejdřív se mi vůbec nechtělo věřit tomu, že by si tak profláklý internetový obchod jakým Notino.cz (Parfums.cz) je, dovolil prodávat méně kvalitní parfémy, ne-li přímo faky, ale teď opravdu nevím, co si myslet… :think:

malaloui
Kecalka 327 příspěvků 05.01.17 14:41

@Monísek12 Taky jsem ji nejdřív nevěřila, pak si sestřenice od nich koupila parfém Dior, doma měla zbytek původního a opravdu voněl jinak. Ale máma si tam koupila Calvin Klein a ten voněl stejně. Možná jak kdy, jaká značka…Radši dávám přednost Douglasu, před Vánoci jsem tam koupila parfém mamce a se slevou mě vyšel mnohem levněji, než v Marionaud i Parfums.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2455 příspěvků 05.01.17 15:58

Na Notino (parfums) jsem utratila x desítek tisíc za posledních deset let. Nikdy mi nepřišel fake či ředěný parfém či podobný nesmysl. Jednou mi přišel parfém, který pravděpodobně nebyl dobře skladovaný, proto byl něčím cinklý. Má chyba, že jsem ho nereklamovala.

lili355
Kecalka 144 příspěvků 05.01.17 16:00

Ja mam tedy s Notinem dobre zkusenosti.
Jinak nakupuju taky pres Elnino a spokojenost.

tabusenka
Kecalka 276 příspěvků 1 inzerát 17.01.17 14:00
...

Já jsem parfémový blázen, objednávala jsem z různých eshopů, u El-nina mi bohužel jednou dodšel parfém s vybroušeným kodem a podruhé asi špatně skladovaný, vůbec nevoněl :-( Taky jsem zkoušela Dougdlas a Marionnaud taky jsem narazila, ale to se stat může. Nejvíc jsem spokojená s Notinem :-) Mám od nich většinu kosmetiky, nikdy nebyl problém a mají bezva ceny

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řeším Jirkovy dluhy a jsem ve stresu! Andrea Pomeje vysvětlila svůj údajný nezájem

Zatímco nejlepší kamarád Jiřího Pomejeho Pavel Pásek a jeho tatínek Jiří... číst dále >

Připravená kampaň, říká Babiš. Vysvětlil, jak je to s občanstvím syna a cestou na Krym

Premiér Andrej Babiš se znovu vyjádřil ke kauze Čapí hnízdo, která po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >