Nákup svatební výzdoby přes AlliExpress?

44
16.2.16 09:55

Nákup svatební výzdoby přes Aliexpress?

Plánujeme na červen svatbu a sháníme už nějakou výzdobu. Nerada věci nechávám na poslední chvíli. A už vůbec ne u svatby :D Kamarádka mi doporučila Aliexpress, ale objednávala tam spíš jiné věci, tak jsem se chtěla zeptat, zda jste tam už některá objednávaly výzdobu na svatbu. Např: okvětní lístky, organzu, balónky, jmenovky,…nebo podobné zboží. Na netu co jsem se dívala, tak je vše docela drahé a nechce se nám za výzdobu dávat majlant :D Nebo jestli máte nějaké zkušenosti, kde levně výzdobu sehnat? Ne na beremese.cz, tam už to mám zkouklé:D Moc díky za příspěvky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.2.16 09:59

Ráda si počkám na odpovědi. :) Akorát já nemám vůbec žádné zkušenosti s nákupem na Aliexpressu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
69308
16.2.16 10:05

No tak já myslím, že na jmenovkách a organze a okvětních lístkách a balónkách celkem nemůžou nic extra ošulit. Možná organza, alenemyslím, že by v tom byl takový strašný rozdíl. Zvlášť je-li to jen na stůl, klidně bych do toho šla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3250
16.2.16 10:10

Prave jsem na ebay objednala sperky do vlasu. Za petinu ceny co tady. Tak uvidim co dorazi. Jinak uz vse mame ale jinak bych objednavala ve velkym. Kor zbozi tohohle typu. Jeste asi objednam nejake pebtle na auta ci tak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5712
16.2.16 10:16

Kupovala jsem ruzicky a různé pytlicky a super.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.16 12:24

Ahoj, já na Ali nakupovala veškerou výzdobu na svatbu a úplná paráda, opravdu hezké a hlavně za pár kaček. Určitě doporučuju :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9271
16.2.16 13:06

Já bych do toho taky klidně šla, ale počítej s tím, že se to musí objednat dost dlouho dopředu (min. měsíc), aby to přišlo včas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
44
16.2.16 13:32

Holky, díky moc. Hned se teda pustím do vybírání :D Bude mi to objednávat kámoška, taky s tím totiž nemám zkušenosti. Doba dodání je tam právě docela dlouhá, 1-2 měsíce, tak proto to zjišťuji už tak dopředu. Pak sem napíšu, jaké zboží dorazilo :D Oblečení bych měla asi strach tam objednávat, hlavně kvůli velikostem. Objednávali jste tam někdo i oblečení? Třeba na děti? Jestli ty velikosti sedí?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.2.16 21:52

Objednávám oblečení na sebe, na mimi se bojím, ale co se těch velikostí týče, chce to koukat na ty míry v cm, protože já třeba na svou velikost 44 mám někdy 3×l a někdy 6×l, záleží na prodejci :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama