Nákup Tesco online - co skutečně dodají?

10.11.20 20:23

Nákup Tesco online - co skutečně dodají?

Dobrý večer,
v rámci Tesco online nákupu jsem si včera objednala zboží, které teď mají v akci (hračky) s tím, že si nákup v obchodě v pátek vyzvednu. Manžel mě ale nahlodal, ať tam radši zajedu, když jde o velkou slevu a koupím to hned, tak jsem tam dnes byla a ty konkrétní objednané hračky už nemají. Bohužel jsem nesehnala nikoho, koho bych se mohla zeptat, jestli třeba nemají nějaké zásoby ve skladě.
Nevíte prosím někdo, jestli tedy budou schopní mi tu objednávku zařídit, nebo mám začít panikařit a obrážet ostatní Tesca v naději, že to někde ještě budou mít :zed: Už vidím manžela, jak nadšeně vyráží na celodenní exkurzi po kraji a hledá :lol:
Předem děkuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14357
10.11.20 20:25

U akčního zboží se mi občas stalo, že mi dali jiné alternativní. To samozřejmě přijmout nemusíš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
10.11.20 20:26

Nákup dělají až ten den, kdy ho mají doručit a z toho co je na prodejní ploše. Tj. Pokud je nedoskladní do termínu vašeho nákupu tak bohužel nebudou..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.11.20 20:48

Děkuju za vaše odpovědi, toho jsem se bála, jen jsem se upínala na malou naději, že když to lze objednat, musí to jít i dodat :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51462
10.11.20 20:53

Hračky nevím, ale co jsem párkrát objednávala, pokaždé mi tak čtvrtina položek buď chyběla nebo byla nahrazena. Báječné naplánovat si konkrétní jídlo a pár hodin před doručením nákupu zjistit, že mi klíčové suroviny chybí. U Rohliku se mi to snad nestalo ale zas nemají takový výběr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1429
10.11.20 21:02

@ugluk mi teď rohlík nedodal červené sterilizované zelí, ale husu ano :lol: takže chápu. U tesca jsou fajn ty náhrady, ze ti dodají alespoň alternativu…
Nakupuji střídavě u obou dle toho co potřebuji, a jsem rada, ze fungují, ale sám si člověk proste vždy nakoupí lépe :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13584
10.11.20 21:13

Bohužel, je to tak jak píšou holky. Když zboží zrovna není na skladě, tak buď nedodají nic nebo dají alternativu v modrém sáčku, kterou nemusíš přijmout.
A co zkusit zavolat na infolinku a vyzjistit kde tu určitou hračku ještě mají a zda jí budou mít?
Jinak já nebo babička máme v mega nákupu vždycky nějakou náhradu, ale jedná se max o 3 věci. Nejvíce se vyplatí nakupovat co nejblíže novému letáku, čím je to ke konci, tím nějaká věc být už nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2712
10.11.20 22:20

Tak to objednej jinde, na alze Mall atp a mas po starostech. Prece nebudes objizdet tesca v okoli a projedes naftu, kdyz si chtela usetrit par kc na hracce :roll:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51462
11.11.20 00:18

@Dermabion zvlášť teď v neděli to naštve, co, všecky obchody zavřený, člověk rozdělanej oběd a klíčová surovin nedorazí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2105
11.11.20 11:14
@feijao amado píše:
Dobrý večer,
v rámci Tesco online nákupu jsem si včera objednala zboží, které teď mají v akci (hračky) s tím, že si nákup v obchodě v pátek vyzvednu. Manžel mě ale nahlodal, ať tam radši zajedu, když jde o velkou slevu a koupím to hned, tak jsem tam dnes byla a ty konkrétní objednané hračky už nemají. Bohužel jsem nesehnala nikoho, koho bych se mohla zeptat, jestli třeba nemají nějaké zásoby ve skladě.
Nevíte prosím někdo, jestli tedy budou schopní mi tu objednávku zařídit, nebo mám začít panikařit a obrážet ostatní Tesca v naději, že to někde ještě budou mít :zed: Už vidím manžela, jak nadšeně vyráží na celodenní exkurzi po kraji a hledá :lol:
Předem děkuji!

Tak si zavolej na infolinku a vysvětli jim situaci a oni ti prověří dostupnost.
Nevěřím, že by zrovna hračky nedokázali Tesco stáhnout z dalších obchodu a nebo je neměli ještě někde na externím skladu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.20 13:21

Děkuju, na infolinku už jsem volala, tam mi doporučili obvolat jednotlivé konkrétní obchody a tam mi to neberou…ideální zábava na nevlídná podzimní odpoledne :D Děkuju za tipy, třeba budu mít nakonec štěstí :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama