Nakupování dárků na Vánoce pro děti

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lluulluu
Povídálka 25 příspěvků 12.09.19 11:20
Nakupování dárků na Vánoce pro děti

Maminky, kde vy přes internet nakupujete věci pro děti? Nějaký ověřený eshop, nebo kde mají dobré ceny? Já teď narazila na internetu na **** ale ještě není spuštěný. A jaký dárek na Vánoce pro skoro 2 letou holku? Nějak mi chybí inspirace. Děkuji :D

edit adminom - odkaz

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Lalelale
Kelišová 5428 příspěvků 12.09.19 11:23

Taková náhoda, dát sem odkaz na eshop, co ani není spuštěný… Doporučuji amazon, najdeš tam vše a naštěstí spuštěný je

Uživatel je onlineVeru1987
Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 12.09.19 11:27

Jak se narazí na nespuštěný eshop? Jinak pro dvouletou doporučují hračky na dvedeti.cz

kvaček
Extra třída :D 14196 příspěvků 12.09.19 11:29

Já spíš co nejdu to koupím, ale tak jmenovat stránky nevím, jeslti tady jde :mrgreen:
Ale prostě Pom.., Drači… e nebo Hromada hrač…, atd

Lluulluu
Povídálka 25 příspěvků 12.09.19 11:32

@Lalelale Tak já zadala na googlu, „vyhledávač dětského zboží“ a to mi vyskocilo :nevim: nic víc v tom není :D já třeba ani amazon neznám, vyzkouším, děkuji za tip :P

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5060 příspěvků 12.09.19 11:33
@Veru1987 píše:
Jak se narazí na nespuštěný eshop? Jinak pro dvouletou doporučují hračky na dvedeti.cz

běžela na to reklama, dost velká, taky jsem asi před třemi dny koukala, co to je, po reklamě v televizi. Taky už koukám po dárcích.

Lluulluu
Povídálka 25 příspěvků 12.09.19 11:33

@Veru1987 zadala jsem na googlu „vyhledávač dětského zboží“ a vyskocilo mi to
:D

Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 12.09.19 11:34
@Lluulluu píše:
@Veru1987 zadala jsem na googlu „vyhledávač dětského zboží“ a vyskocilo mi to :D

zkusila jsem taky a nevyskočil :lol: :lol: :lol:

Uživatel je onlineŠáruší
Kelišová 5060 příspěvků 12.09.19 11:35

Jestli nám to nesmažou, tak já celkem ráda nakupuju v pink or blue. Minimálně jednou týdně mají i nějaký slevový kupon vždy na hlavní straně, třeba 9% nebo 10% a to se pak uplatní v košíku i na hračky v akci.

Lluulluu
Povídálka 25 příspěvků 12.09.19 11:36

@Šáruší na to je reklama v TV? :D tu jsem ani neviděla :D
Jinak spíš bych potřebovala poradit co koupit, mam kuchyňku a chtěla bych něco na učení barvicek atd ale nevím co

Ukecaná baba ;) 1796 příspěvků 12.09.19 11:37
@Lluulluu píše:
@Šáruší na to je reklama v TV? :D tu jsem ani neviděla :D
Jinak spíš bych potřebovala poradit co koupit, mam kuchyňku a chtěla bych něco na učení barvicek atd ale nevím co

na tom dvedeti.cz je spousta kreativních, učicích a dřevěných hraček.

Lluulluu
Povídálka 25 příspěvků 12.09.19 11:40

@Veru1987 je to asi 8 odkaz, kdyz to zadam na googlu :D… Kouknu teda na ty stranky dvedeti… No tak budu mit 2 darky a co dal :D premyslim nad albi tuzkou ale nevim jestli to 2 letacku bude bavit :nevim:

Lalelale
Kelišová 5428 příspěvků 12.09.19 11:51
@Lluulluu píše:
@Lalelale Tak já zadala na googlu, „vyhledávač dětského zboží“ a to mi vyskocilo :nevim: nic víc v tom není :D já třeba ani amazon neznám, vyzkouším, děkuji za tip :P

Mám s amazonem tu nejlepší zkušenost a většinou co neseženu tam, neseženu ani jinde. Pokud si vybereš zboží s vrácením zdarma, naprosto bezproblemu jim ho vrátíš. Když byl vzácně problém, vždy vyřešeno k mé spokojenosti.

cverunka
Závislačka 3236 příspěvků 12.09.19 11:53
@Lluulluu píše:
@Veru1987 je to asi 8 odkaz, kdyz to zadam na googlu :D… Kouknu teda na ty stranky dvedeti… No tak budu mit 2 darky a co dal :D premyslim nad albi tuzkou ale nevim jestli to 2 letacku bude bavit :nevim:

Moji dvouleťačku to baví moc. Nejvíc miluje Atlas zvířat a slovenské Spievanky.

Keyllah
Extra třída :D 13121 příspěvků 12.09.19 11:57
@Lalelale píše:
Taková náhoda, dát sem odkaz na eshop, co ani není spuštěný… Doporučuji amazon, najdeš tam vše a naštěstí spuštěný je

můžu se vetřít s otázečkou? když na tom amazonu nakoupím drogerii a budou mi to zasílat z Rakouska, bude to mít tu kvalitu nebo je ten amazon na úrovni wish a alienexpresu, netušíš? :think:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama