Reklama

Nakupování kosmetiky v drogerii, parfumerii a v Manufaktuře

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 09:55
Nakupování kosmetiky v drogerii,parfumerii a v Manufaktuře

Dobrý den. Jsem z Olomouce. Chtěla bych se zeptat v čem je lepší kosmetika například z Marionnaudu (nebo ze Sephory, Fann parfumerie) než třeba v drogerii. Je to v lepším složení? Protože jsem si koupila jeden korektor právě v Marionnaudu a našla jsem tam silikony. U krémů rozdíl poznám, to ano, jsou účinější, ale v makeupu? Pak teda ještě nakupuju v Manufaktuře, s kterou mám taky dobré zkušenosti, ale zase jak je to přírodní, tak např. odličovací krém až tak moc dobře neodličuje. Takže bych se chtěla zeptat, proč je lepší nakupovat makeup v parfumériích a který obchod je lepší? Drogerie DM, Marionnaud, nebo ta Manufaktura?

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1011 příspěvků 11.10.18 10:24

To je zas nějaký průzkum? Jako u oblečení přes internet? :D

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 10:41

Průzkum ne jen bych chtěla vedět co je nejlepší :)

lachtanice86
Kelišová 5965 příspěvků 11.10.18 11:42

Já nakupuji makeup jedině v sephore a důvod je zcela jednoduchý. V drogerii dm, rosmann, teta atd nesezenu makeup který by seděl barevně mé pleti. Kupuji make up od značky make up for ever. Je drahý, ale neoxiduje mi na pleti, vydrží na pleti celý den, celý den jsem matna a nemusím se prepudrovavat. Takže tak. @Hermionka12345

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 12:01

@lachtanice86 moc děkuju za radu. Můžu se jenom zeptat, jestli vám s výběrem pomáhali prodavačky, nebo ste si sama tento makeup vybrala? :srdce:

lachtanice86
Kelišová 5965 příspěvků 11.10.18 13:33

@Hermionka12345 pomáhaly prodavačky a další výhodu v těchto parfumeriich vidím v tom, že já osobně nikdy neměla problém, aby mi prodavačky daly vzorek toho makeupu, třeba ve dvou odstínech a já doma v klidu zkusila na denním světle a přes den.

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 15:11

Děkuju. A kdybyste si měli vybrat například hydratační krém na obličej nebo tělové mléko, tak byste si vybrala Manufakturu, drogerii nebo Marionnaud? :srdce:

lucynka25
Kelišová 7306 příspěvků 2 inzeráty 12.10.18 09:04

Ja uz vyzkousela ledaco a me nejvic vyhovuji make-upy od Max factoru
Pred materskou jsem pracovala v Rossmannu a mela na starost dekorativni kosmetiku, takze jsem vyzkousela vse, co se da koupit v bezne drogerii..
Od 15.10.bude mit Rossmann akci na -50% na dekorativku to se da dobre vyuzit :dance:

lucynka25
Kelišová 7306 příspěvků 2 inzeráty dnes v 07:59

Tak uz je to tady :oops:
Rossmann sleva na dekorativku :dance:

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků dnes v 08:50
Nakupování kosmetiky v drogerii,parfumerii a v Manufaktuře

@lucynka25 To me nezajímá

Káťa19
Kelišová 7042 příspěvků 36 inzerátů dnes v 09:25

@Hermionka12345 dávám přednost přírodní kosmetice, zkouším kosmetiku z DM (tam mají výběr) a různě z netu (Syncare, Topvet,apod.)

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Kočkovi si zašli na kari a opět řešili s policií parkování

Kolotočářský klan Kočkových vystrojil svému korunnímu princi honosný pohřeb... číst dále >

Online ze soudu s Řepkou: Auto chtěl odklonit od exekutorů, aby s ním mohla jezdit Erbová

Nepravomocně odsouzený bouřlivák Tomáš Řepka (44) na dnešek asi neměl klidné... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >