Nakupování kosmetiky v drogerii, parfumerii a v Manufaktuře

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 09:55
Nakupování kosmetiky v drogerii,parfumerii a v Manufaktuře

Dobrý den. Jsem z Olomouce. Chtěla bych se zeptat v čem je lepší kosmetika například z Marionnaudu (nebo ze Sephory, Fann parfumerie) než třeba v drogerii. Je to v lepším složení? Protože jsem si koupila jeden korektor právě v Marionnaudu a našla jsem tam silikony. U krémů rozdíl poznám, to ano, jsou účinější, ale v makeupu? Pak teda ještě nakupuju v Manufaktuře, s kterou mám taky dobré zkušenosti, ale zase jak je to přírodní, tak např. odličovací krém až tak moc dobře neodličuje. Takže bych se chtěla zeptat, proč je lepší nakupovat makeup v parfumériích a který obchod je lepší? Drogerie DM, Marionnaud, nebo ta Manufaktura?

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 1 inzerát 11.10.18 10:24

To je zas nějaký průzkum? Jako u oblečení přes internet? :D

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 10:41

Průzkum ne jen bych chtěla vedět co je nejlepší :)

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 11.10.18 11:42

Já nakupuji makeup jedině v sephore a důvod je zcela jednoduchý. V drogerii dm, rosmann, teta atd nesezenu makeup který by seděl barevně mé pleti. Kupuji make up od značky make up for ever. Je drahý, ale neoxiduje mi na pleti, vydrží na pleti celý den, celý den jsem matna a nemusím se prepudrovavat. Takže tak. @Hermionka12345

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 12:01

@lachtanice86 moc děkuju za radu. Můžu se jenom zeptat, jestli vám s výběrem pomáhali prodavačky, nebo ste si sama tento makeup vybrala? :srdce:

lachtanice86
Kelišová 6652 příspěvků 11.10.18 13:33

@Hermionka12345 pomáhaly prodavačky a další výhodu v těchto parfumeriich vidím v tom, že já osobně nikdy neměla problém, aby mi prodavačky daly vzorek toho makeupu, třeba ve dvou odstínech a já doma v klidu zkusila na denním světle a přes den.

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 11.10.18 15:11

Děkuju. A kdybyste si měli vybrat například hydratační krém na obličej nebo tělové mléko, tak byste si vybrala Manufakturu, drogerii nebo Marionnaud? :srdce:

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 12.10.18 09:04

Ja uz vyzkousela ledaco a me nejvic vyhovuji make-upy od Max factoru
Pred materskou jsem pracovala v Rossmannu a mela na starost dekorativni kosmetiku, takze jsem vyzkousela vse, co se da koupit v bezne drogerii..
Od 15.10.bude mit Rossmann akci na -50% na dekorativku to se da dobre vyuzit :dance:

lucynka25
Echt Kelišová 7930 příspěvků 1 inzerát 15.10.18 07:59

Tak uz je to tady :oops:
Rossmann sleva na dekorativku :dance:

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 15.10.18 08:50
Nakupování kosmetiky v drogerii,parfumerii a v Manufaktuře

@lucynka25 To me nezajímá

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 15.10.18 09:25

@Hermionka12345 dávám přednost přírodní kosmetice, zkouším kosmetiku z DM (tam mají výběr) a různě z netu (Syncare, Topvet,apod.)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >