Nakupováni na ZOOT.cz

502
22.11.15 22:34

Nakupovani na ZOOT.cz

Krasny vecer, chtela bych vedet, jak funguje zoot. Je to tak, ze si objednam treba 30 kusu obleceni, ve vydejne si to vyzkousim a nemusim si nakonec nic koupit? Nebo je tam stanovena nejaka hranice?

Dekuji!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.11.15 23:15

Dobrý večer,
na ZOOTu jsem nakupovala několikrát a mohu jen doporučit. Popravdě nemám zkušenost se 30 ks oblečení, vždy jsem měla max. tak 8 ks, většinou pár věcí, ale více velikostí. Slečny ve výdejnách jsou milé a ochotné a nikdy nebyl problém s tím, že jsem si například nic nevybrala. Navíc to mají jako jedno z hesel kampaně, objednat si a zkoušet a zkoušet, takže bych se vůbec nebála toho si objednat víc věcí :palec:
Petra

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
502
22.11.15 23:25

@Petra Jakoubková objednano. Jo, tak to myslim, je to asi 12 oblecku a kazdy jeste ve 2 velikostech, takze dohromady tech 24 ks obleceni. Ja jen, jestli nejsem moc rozezrana, ale verim, ze nejsem rekordman :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.11.15 23:31

Tak přeji, aby se něco líbilo a hlavně padlo :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
23.11.15 08:44

:D ja bych si to teda rozdelila, aby na me nekoukali divne, ale se zoot jsem byla taky spokojena

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
550
23.11.15 10:35

Na zootu jsem nakupuju casto, sice ne takovy mnozstvi, ale nikdy jsem nemela problem s vracenim ani s reklamovanim. Vracela jsem bud primo na provozovne, nebo postou (do baliku prikladaji samolepici stitek, takze nemusis psat adresu ani platit postovne).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
18.9.20 20:28

Tyjo, Zoot teď dělá tenhle typ marketingu? 8o To jsou na tom asi fakt blbě.

Jinak když se mi něco na Zootu líbí, hodím si to do googlu a najdu o 20% levněji, často na eshopu té které značky :P Ty jejich ceny jsou úplně mimo realitu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.9.20 10:06

Nespokojenost

Já už třeba čekám na svůj zaplacený balík ze zootu 14 dní a ještě prý čekat budu. Takže nedoporučuji. Chyba se stát může, ale ten styl komunikace a řešení problémů je naprostá katastrofa. Nikdy víc. :zed:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama