Reklama

Nakupování oblečení přes internet

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 09.10.18 13:54
Nakupování oblečení přes internet

Ahoj. Je tu někdo takový, kdo už někdy nakupoval přes internet oblečení? :lol: Mě to moc láká, protoze tam mají leckdy krásnějši kousky nez v kamenných obchodech, ale vadí mi, že si oblečení nemůžu na sobě vyzkoušet, takže kdyby mi bylo napřiklad velké, tak bych to musela vracet, pak bych si omylem zase objednala příliš těsné oblečení a než bych si vybrala to, které skvěle padne, utekl by půl rok. Jak to máte vy? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 13:58

@Hermionka12345 nakupuji oblečení už jen přes internet. Velikosti záleží podle obchodu, ale dá se to časem celkem vychytat. Jediná nevýhoda je u nákupů přes internet placení poštovného, hlavně za zaslání zpět. Ale většinou kupuju oblečení levně, takže s to i s poštovným vyplatí.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 09.10.18 13:58

@Hermionka12345 jinak, nez pres internet obleceni uz leta nenakupuju. Za ty roky mam sve obchody, takze uz vim, jakou velikost kupovat, aby mi to padlo. Nakupuju vsechno od pradla az po bundy, kalhoty … :)

Lama Lama
Hvězda diskuse 48392 příspěvků 09.10.18 14:08

Do ted jsem objedávala jen tutovky - boty značky, co mám vyzkoušené, sportovní oblečení komplet, pro děti a tak. Ale ted jsem to zkusila i s normálním civilním oblečením a jsem nadšená. Ze zootu to tu bylo druhý den dpo ( objednáno odpo) , i s cedulí na vrácení, takže kdyby nepadlo, stačilo nalepit na balík a poslat po PPL zpátky.

Hermionka12345
Nováček 8 příspěvků 09.10.18 14:10

A proč raději nakupujete přes internet? Protoze je to pohodlnějši? Nebo vás taky jako mě nebaví prochazet stovkami obchodu abyste nasli alespon pár krásných kousků?

Lama Lama
Hvězda diskuse 48392 příspěvků 09.10.18 14:13
@Hermionka12345 píše:
A proč raději nakupujete přes internet? Protoze je to pohodlnějši? Nebo vás taky jako mě nebaví prochazet stovkami obchodu abyste nasli alespon pár krásných kousků?

uplně to nenávidim, jsem z toho uplně ve stresu, neumim si vybrat, nenávidim lézt do těch kabinek, oblíkat to, pak zase sundavat, jít pro jiné, neumím se rozhodnout. Všude děsně lidí, neochotné prodavačky, takže ikdyž mi to sedí, tak mi odradí ta sůva tam. Prostě promrhanej čas.
Na netu to vyberu kdykoli podle nálady, třeba v půlnoci, nejsem na nikom závislá, nikdo mi neobtěžuje, nic nenutí, nemusím čekat, až na mě přijde řada…

Konnny
Ukecaná baba ;) 2064 příspěvků 09.10.18 14:21

@Lama Lama To jo, ale pak ten opruz jít s balíkem při vracení na poštu, platit poštovné.
A třeba u Sizeeru jsem čekala pomalu měsíc na vrácení peněz za boty.
Zoot rychle doručí, rychle vrátí peníze. Ale objednala jsem si jednou jarní bundu za 2tis. a přišel strašnej hadr, tenkej, nepadnoucí, smradlavej jak od vietnamců. Nehorázná drzost.
Je to ruská ruleta, objednávat oblečení přes net.

xkoup21
Zasloužilá kecalka 865 příspěvků 45 inzerátů 09.10.18 14:23

Na sebe pres internet nenakupuji nebo jen uplne minimalne. Hodne veci, co se mi libi, mi pak vubec nesedi, takze si potrebuju vse vyzkouset. Dceri obcas neco koupim ale taky mam radeji kamenne obchody.

Lama Lama
Hvězda diskuse 48392 příspěvků 09.10.18 14:28
@Konnny píše:
@Lama Lama To jo, ale pak ten opruz jít s balíkem při vracení na poštu, platit poštovné.
A třeba u Sizeeru jsem čekala pomalu měsíc na vrácení peněz za boty.
Zoot rychle doručí, rychle vrátí peníze. Ale objednala jsem si jednou jarní bundu za 2tis. a přišel strašnej hadr, tenkej, nepadnoucí, smradlavej jak od vietnamců. Nehorázná drzost.
Je to ruská ruleta, objednávat oblečení přes net.

přes poštu neobjednávám, co jde, tak uloženky, pplko, a to tam můžeš zase zpátky hodit.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.10.18 14:29

@Hermionka12345 protože nesnáším chození po obchodech a nákupních centrech. Na netu můžu nakopovat kdykoliv, pořádně si promyslet jestli tu věc opravdu potřebuju a pak doma pěkně v klidu vyzkoušet a třeba i nakombinovat. Pro mě je to velká úspora času, nemusím trávit víkend v nákupním centru, ale nakoupím třeba v neděli večer z pohodlí domova. Bez nákupů na internetu bych doma neměla snad nic.

lupilka.cz
Ukecaná baba ;) 1517 příspěvků 09.10.18 14:36

Teď jsem riskla koupit 2 šaty přes bonprix. No já kráva si nečetla recenze k šatům, takže sem samozřejmě nakoupila o 2 čísla větší. Vrátila jsem je a protože kvalita se mi líbila, koupila jsem obratem menší velikosti. A super :) naštěstí bylo poštovné zdarma

Sariku
Povídálka 42 příspěvků 09.10.18 14:37

@Hermionka12345 já nakupuji jen v Orsay.
Nedovedu si představit, že bych trávila víkend v OC a stejně bych si nekoupila to, co se mi opravdu líbí, protože to zrovna v tom daném obchodě nemají..
A taky jsem příliš vybíravá a kritická. Takže když už mi to přijde poštou, nechci se s tím obtěžovat a vracet to, prostě to nosím a časem si zvyknu i na ty drobné nedostatky, díky kterým bych si to normálně nekoupila a vlastně to ani nedostatky nejsou..
Jediné, co jsem vracela byly boty, které mi prostě fakt neslušely.

srpen89
Ukecaná baba ;) 1699 příspěvků 09.10.18 14:45
@Hermionka12345 píše:

Ja tedy pres internet nakupuju uplne vsechno, ne jen obleceni. A tim vsechno, myslim UPLNE vsechno :mrgreen: Nesnasim totiz nakupovani, je to pro me naprosta ztrata času, ktereho mam navic fakt pomalu. Ono kdyz pak takhle nakupujes uz nekolik let, tak vis, kde nakupovat oblečení, elektroniku, detske veci, hracky, potraviny..... Do obchodu chodim jen pro pecivo, sunku, jogurty a dalsi drobnosti,nebo kdyz potrebuji neco hned, napr. balici papir, notysek do skoly, nebo odkapavac na nadobi :mrgreen: Chce to proste lety nakupovani přes internet vychytat kde co koupit a pak vracis minimalne ;)

helekoukej
Kecalka 186 příspěvků 09.10.18 14:59

V 90% nakupuji jen přes internet i obuv. Vím, jaká velikost mi sedí a taky už mám s těmi obchody zkušenost i ohledně kvality. Jediné, co na internetu nekupuji je spodní prádlo a plavky, tohle si opravdu potřebuji vyzkoušet. :kytka:

Lama Lama
Hvězda diskuse 48392 příspěvků 09.10.18 15:02
@helekoukej píše:
V 90% nakupuji jen přes internet i obuv. Vím, jaká velikost mi sedí a taky už mám s těmi obchody zkušenost i ohledně kvality. Jediné, co na internetu nekupuji je spodní prádlo a plavky, tohle si opravdu potřebuji vyzkoušet. :kytka:

plavky v poho. Spodní prádlo jen sportovní.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Britové mají nový idol. Proč Harry s Meghan nahradili Williama a Kate?

Od svatby prince Harryho a Meghan Markle neřeší Britové nic jiného než tuhle... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >