Nakupování pro miminko, i když nejsem těhotná

Anonymní
4.1.20 19:29

Nakupování pro miminko i když nejsem těhotná

Ahoj,
mám ráda dětské oblečení a věcičky. Je to takový můj koníček do kterého dávám penízky. Občas si něco koupím, někdy přiveze náký dáreček přítel. Co si o tom myslíte? ???? Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

666
4.1.20 19:31

Myslim si o tom to, ze se nudis a vymyslis si

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.1.20 19:32

Pane jo, to už začíná být pěkná výbavička.. a plánujete miminko, že takto nakupuješ, nebo se ti to jen bude povalovat doma??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2989
4.1.20 19:32

Nemyslim si o tom vubec nic :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16385
4.1.20 19:34

Myslím si, že si máklá… 8o :zed:

Příspěvek upraven 04.01.20 v 19:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
385
4.1.20 19:35

Tak když to máš kde skladovat :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2393

Tak jestli planujete nekdy mimco, tak se ti to hodi. jestli ne, tak je to ujety :mrgreen: a ze jsi do toho dokazala dostat i chlapa, to teda 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní

@NickPaul samozdrejme planujeme miminko… zaciname se snazit ;) tak uvidíme:heart:️

• Nahlásit
  • Citovat
1401
4.1.20 19:36

Myslim si, ze kazdy si nekdy koupi jen tak neco pro radost, i kdyz to nepotrebuje. V tomhle pripade bych se ale bala, ze moc pokousis osud…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14456
4.1.20 19:37

Tak když plánujete miminko tak v pohodě, budeš připravena. Kdyby to bylo jen tak, tak bych si myslela že si blázen, ale zas každý má nějaký koníček no, někdo sbírá znamky, někdo krámy pro mimina :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
173
4.1.20 19:37
@Anonymní píše:
@NickPaul samozdrejme planujeme miminko… zaciname se snazit ;) tak uvidíme:heart:️

Tak držím palečky :hug: Jinak krásné věci to jsou.. Jen ale jak pro klučíka, nic neutrálního :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6108
4.1.20 19:40

Mě to přijde divné. My když jsme se začali snažit tak jsem koupila jednoho medvídka, pač se mi hrozně líbil. No samozřejmě to snažení nešlo podle plánu a přišel i jeden potrat. Medvěd byl hluboko ve skříni a hrozně mě štval. Naštěstí se nám po roce a půl podařilo úspěšně otěhotnět. Teď chci druhé dítě a už se nám to zase komplikuje a tak bych už nikdy nic dopředu nekoupila. Jinak teď toho medvídka syn miluje, ale já si vždy vybavím ty neúspěchy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7675
4.1.20 19:46
@Anonymní píše:

A taky se můžete snažit třeba 10let :roll: :roll: :roll:

@Hanka1 píše:
Myslím si, že si máklá… 8o :zed:Příspěvek upraven 04.01.20 v 19:35

Myslím si to samé :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
772
4.1.20 19:46

Tak pokud miminko brzy aspoň plánujete… Jinak by to bylo zvláštní. Já si taky nekupuju fotbalové dresy, míče a kopačky, když fotbal nehraju, hrát nebudu a ani na něj nekoukám… :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2397
4.1.20 19:48

Takovym pak nejde otehotnet dalsich 10 let, good luck :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu