Nakupování věcí pro miminko

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 24.10.18 20:48
Nakupování věci pro miminko

Holky kdy jste začali nakupovat věci pro miminko myslím oblečení, nabytek, kočárek a další potřebné věci… Jsem ve 3 měsíci a když se mi něco zalíbí v obchodu tak to koupím samozřejmě vše v neutrálních barvách…mamka mi furt říká že mám ještě radši počkat… Ale si nějak nemůžu pomoct :D

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

zudina
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 24.10.18 20:51

Ja zacla asi v 7 mesici obleceni, dalsi vybavu jako kocarek atd v 8 mesici

stinga
Závislačka 4143 příspěvků 6 inzerátů 24.10.18 20:52

@MisulkaP to je snad na každém, kdy začne nakupovat :nevim:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8458 příspěvků 24.10.18 20:54

Oblečení u obou těhotenství až okolo 20tt +/- nábytek někdy okolo 30tt a kočárek jsme měli vybraný a vyzkoušený někdy okolo toho 30tt ale vyzvedávali jsme ho až asi měsíc před porodem a nechávali u našich :) teď jsem těhotná podruhé a jsem ve 28tt mám tak nějak přebranou výbavu po prvním.(v neutrální barvě protože nechceme vědět pohlaví) a i něco málo koupeno, ale tím to končí teď už koupím jen plenky a kosmetiku :)

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 24.10.18 20:54

Já tak od 5 měsíce když už sem věděla pohlaví. Určitě bych nekupovala v prvním trimestru, když není nic jisté :think: navíc bych počkala po novém roce budou pak na všechno slevy ;)

Laurie
Kecalka 383 příspěvků 24.10.18 21:00

já kupovala až po druhym screeningu :) po kočárku jsem pokukovala už dřív, ale jsem skeptik, takže za mě lepší si počkat, času na to je pak dost :)

lachtanice86
Kelišová 6369 příspěvků 24.10.18 21:17

První obleček někdy v 25tt. A pak dlouho nic. Největší nákupy od konce 7.mesice. teď jsem 36tt a ještě nemám vše ale jsem v klidu

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 24.10.18 21:24

@Kriss Tina newim co by nebylo jisté,nejsem typ který by myslel hned na to nejhorší ;)

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8458 příspěvků 24.10.18 21:25

@MisulkaP to ani nemusíš, taky jsem nebyla u druhého těhotenství a bohužel to nedopadlo. A známá např teď bohužel potratila v 16tt a taky nemyslela na nic špatného..

malytlustyhroch
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 24.10.18 21:30

Pres svuj vseobecny pesimismus jsem par veci nakoupila jeste pred otehotnenim. To jsem jeste neznala e-mimino… :lol:

Kriss Tina
Kelišová 5398 příspěvků 24.10.18 21:58

@MisulkaP tak první trimestr je buď a nebo :nevim: já koupila nějaký obleček hned jak sem zjistila že jsem v tom a pak sme o miminko přišli a mě se akorát chtělo brečet kdykoliv sem obleček pak viděla :think: nehledě že když ti něco doma leží pul roku akorát to zabírá místo a práší se na to, ale každého věc, klidně můžeš nakupovat ještě než otehotníš, to ti nikdo nezakáže, jenom píšu jak to mám já, když už zakládáš diskuzi a ptáš se :nevim:

Verurizeckova
Zasloužilá kecalka 851 příspěvků 24.10.18 22:03

Koupila jsem po prvním screeningu bodycko, co jsem dala chlapovi a trosku jsme se nad tím rozneznili, jinak oblečení až po druhem screeningu a nábytek až kolem 34. týdne a to už jsme nakoupili i drogerku… jinak taky nejsem zastáncem příliš brzkého nakupování. V okolí mám hodně smutnych příběhu… samozřejmě držím palce, ať je vše v pohodě

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.10.18 22:04

@MisulkaP Ahoj, já jsem také z těch, co nakupovaly ještě před otěhotněním. Ale ne až tak ve velkém, to vůbec. Jenom jsem měla hodně kamarádek s dětmi/těhotných kolem sebe a často jsem pak kupovala něco na jejich mimčo, tak když se mi něco extra líbilo, koupila jsem to. Jednou mě kamarádka vzala s sebou do bazaru dštského oblečení - šly jsme posedět na kafčo a ona mě poprosila, jestli bych tam s ní a jejím synem neskočila. Já se tam na druhý den vrátila a koupila si věci i v ne neutrálních barvách - prostě něco pro holčičku, něco pro kluka. Sestřenice (o 10 let starší než já) měla druhé a poslední dítko a protože se stěhovali, tak se zbavovala všech věcí naví. Zeptala se mě, jestli nechci - měla jsem před svatbou, tak jsem souhlasila, tedy podědila jsem i kočárek a spoustu dalších věcí (i pro kluka i pro holku, ona má pár).....Když jsem se pak dozvěděla, že jsem těhotná, hned jsem si šla něco koupit, pro radost. Takže jsem na začátku těhu a mám doma už toho fakt hodně - je to možná bláznivé ale mně přijde, že se to hodí. Dříve holky mívaly běžně výbavu, kterou dostaly ke svatbě. A tedy teď už nic moc kupovat neplánuju, oblečení potom dokoupím až se miminko narodí, nebo v posledním měsíci něco málo ještě - ale nebudu to přehánět. Kočárek si chceme koupit v mém sedmém měsíci ještě jeden, prtoože ten, co mám od sestřenice, mi až tak nevyhovuje. Ale já mám z toho radost, protože teď jsem podědila takový vysloveně do terénu (trojkolku), tak si koupím ještě takový víc městský a budu používat oba. Myslím, že je to každého věc, kdy si co koupí. A kdyby se něco stalo? No to se žel může stát i při porodu, takhle bych se na to nedívala. Jestli máš tu potřebu, tak si něco kup - výhoda je i to, že budeš mít neutrální věci. nvíc my na to teď ty peníze tak nemáme, abychom všechno kupovali najednou. Jsem ráda, kolik už toho mám a nemusím být teď ve stresu. :mavam:

MisulkaP
Stálice 94 příspěvků 24.10.18 22:20

Holky možná jsme se asi nějak špatně pochopili… Samozřejmě ze nábytek a kočárek ještě nekupujeme až po novém roku ve slevách, spíš jsem to myslela tak že když třeba zabrousim do lidlu nebo pepca a vidím co se mi. Hrozně líbí tak bych si to koupila.zatim jsem si koupila jen dvě bodicka… Promiňte špatně jsem to napsala ;)

fialkaann
Povídálka 17 příspěvků 24.10.18 22:27

@MisulkaP Je to v pořádku koupit si už na začátku pár věcí pro radost =) … jenom se tím nenechat unést, abys potom neutratila moc na oblečení ;) Ale já si myslím, že to k těhotenství patří a prostě je to takové hezké období - já nakupovala hodně v bazárcích, ale u prvního taky v podstatě od začátku. Bavilo mě to se sem tam podívat,když jsem šla kolem a koupit si 1-2 kousky…jsem ráda, protože kdybych to dělala všechno najednou až ke konci těhotenství, tak nevychytám ty nejlepší kousky :D

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >