Nakupujete na czsale2021 ? Jsou tam velké slevy, až je to divné..

106
19.1.21 15:38

nakupujete na czsale2021 ? Jsou tam velké slevy, až je to divné.

Ahoj,

Je tu někdo, kdo nakupuje na této stránce?
Mají velké slevy až mi to přijde divné :D :D A mám trochu respekt si tam objednat.
Nemáte s nimi zkušenost?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6825
19.1.21 15:41

Jistě, stránka založená před týdnem. Veškerý info nebo kontakt je jeden email. :D Hnedka bych tam nakoupil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
19.1.21 16:01
@Cenarius píše:
Jistě, stránka založená před týdnem. Veškerý info nebo kontakt je jeden email. :D Hnedka bych tam nakoupil.

Kde jsi našel, že je to založeno jen týden?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
559
19.1.21 16:02

Můžeš tam nakoupit a pak nám říct jak nic nepřišlo a peníze v prčicích :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
19.1.21 16:04
@JiříkMazlík píše:
Můžeš tam nakoupit a pak nám říct jak nic nepřišlo a peníze v prčicích :pankac:

Odpovídej na otázku…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3927
19.1.21 16:24

Třeba tady

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
19.1.21 16:40
:palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1149
19.1.21 17:07

Dívala jsem se na jeden pořád na CT 1 a tam říkali, že pokud nějaký eshop neposila na dobírku a požaduje platbu předem tak se většinou jedna o podvod. Takže pokud posílaji na dobírku zkus objednat. Nebo u větších věci se to pozná, že můžeš zaplatit az při převzetí zboží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6825
19.1.21 17:24

@pionyrka coz nijak nezaruci, ze tam bude nejakej low cost smejd, fake, jen vycpanej balik apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.1.21 11:30

Zde nenakupujte

Ahoj, take se zrovna o tuhle stránku zajímám hlavně z důvodu že zveřejňují a „nabízejí“ produkty jejichž fotky jsou zvané z módní přehlídky soutěže Avantgarda Lysá nad Labem.
Tyhle kousky oblečení jsou ale šité studenty oděvnách škol a jsou to originální jedinečné kousky (tím chci říct že existují pouze jako jeden kus).
Příkládám fotografii…
Jak zde již někdo zmínil, doména webu byla založená před pár týdny, ke komunikaci výhradně jeden email, žádná adresa centrály / skladu a v obchodním rejstříku po firmě také není ani stopa.
TADY ROZHODNĚ NENAKUPUJTE!!!
Pro příště pozor… téměř všechny podvodné e-shopy vypadají stejně (používají stejnou šablonu webu), nachází se na nich pouze jedna email pro komunikaci, jinak žádné sídlo, IČO zkrátka nic… největším tahákem jsou tedy slevy, zavádějící komentáře a hodnocení produktu a platební způsoby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18
21.1.21 15:02

Inka

@bíléprádlo

Dotaz na nákupy czsale 21?
Opravdu si neumíte ověřit, že je to jeden z podvodných e-shopů? Nemají IČO, nejsou v rejstříku, chybí sídlo i přímo kontakt! Že platby pouze předem kartou… nepřijde opravdu nikomu divné, že ceny jsou nápadně levné a nikdy nabízené značkové zboží se až takto pod cenou neprodává!!!
Mimochodem, e-shop má v logu 21, tj. založen teď někdy. :lol: :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
106
21.1.21 15:17

Jak se da takovy web udat a kam???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4898
27.1.21 16:46

@bíléprádlo poslat email na ČOI

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
27.1.21 17:04

Mě ta stránka nejde otevřít? Asi už ji zrušili. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27.1.21 20:35

Petr

Pozor je to podvodny e shop už jsem nenašel na internetu, zaplatil jsem par stovek platebni kartou přes pay pal platbu reklamuji v bance.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat