Nakupujete někdo z bonprixu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maca84
Kecalka 266 příspěvků 01.04.19 09:34
Nakupujete nekdo s bonprixu???

Objednavate si nekdo s bonprixu…jaka je kvalita obleceni…velikostne to taky sedi.???

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinedebra.morgan
Echt Kelišová 7596 příspěvků 01.04.19 09:35

Kvalita jak u ceho, velikostne se rid tim co pisi v komentarich, ja si beru vetsinou svoji velikost a ok, uz dlouho jsem nic nevracela. mamka si tam koupila kostymek a nikdo ji neveril, ze je z tama vypadal jak od svadleny. ale jsou tam i hadry. neni problem s vracenim.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 973 příspěvků 01.04.19 09:36

Občas tam něco koupím nebo odsud něco dostanu. Chce to číst recenze zákazníků přímo na jejich stránkách, velikosti i kvalita bývají různé.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9500 příspěvků 01.04.19 09:38

Já si tam plánuji koupit kojící podprdy, tak sem zvědavá jak dopadnu :D kámoška si tam objednala šaty a i když zvolila svoji velikost vyloženě v tom plavala.

jopo
Ukecaná baba ;) 1555 příspěvků 01.04.19 09:40

Já nakupuju pravidelně rifle prodloužené a super. Občas nějaké tričko a letní šaty . Jsem spokojená s vrácením problém není a velikost beru svoji běžnou.

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 13661 příspěvků 01.04.19 09:41

Objednala jsem jen jednou, velikostně to bylo velké - mám 38 a v jejich jsem byla utopená. A popravdě kvalita nic moc. Vrátila jsem to a s bonprixem skončila :)

Lucy75
Zasloužilá kecalka 722 příspěvků 01.04.19 09:45

Kupuji tam hodně, protože je tam velký výběr v mých velikostech…
už vím, které materiály se jim povedly, které žmolkují, hodně čtu recenze pod výrobkem..
obvykle jsou věci trochu (i víc větší) než jinde, ale neplatí to úplně u všeho, proto je lepší fakt číst ty recenze..
do dvou týdnů bývají peníze zpět na účtu, když něco nesedne, ale zaplatíš samozřejmě zpětné poštovné…
za pokus to podle mne stojí, mají tam třeba krásné šaty (společenské i do práce i letní), které začínají někde na 300kč a vybere si opravdu každý :potlesk:

stín katedrál
Kecalka 127 příspěvků 01.04.19 09:48

Šaty a trička o velikost menší, kalhoty a sukně a prádlo moje velikost. Když nevím, beru víc velikostí, stejně vždy něco vracím. Mám převážně oblečení z bonprixu, s prckem v obchodě mne přejde chuť si tam cokoliv zkoušet, doma je větší pohoda.

Aduš8
Závislačka 4127 příspěvků 01.04.19 09:50

Občas tam něco koupím, hodně plavky, protože mají i velké košíčky a super ceny. S těmi jsem byla spokojená vždy. Důležité číst recenze, protože tam ženské většinou píšou, zda je lepší objednat o číslo menší či větší. Koupíš tam hadr, ale i kvalitní věci, je to jak u čeho

Uživatel je onlineIndiansummer
Kecalka 289 příspěvků 01.04.19 09:51

Holky a co myslite trenčkot, vzit svoji velikost nebo mensi?

Titty
Echt Kelišová 8271 příspěvků 01.04.19 09:55

Já si tam jednou koupila dvoje šaty - úplně stejné, jen různá barva. Jedny naprosto perfektní, krásně vypadají a dobře sedí. Druhé jsou úplný hadr, i když je to stejná velikost, jsou mi moc volné.

Janli
Echt Kelišová 8172 příspěvků 01.04.19 10:13

Musíš si tam to svoje najít. Já tam kupuju prodloužený rifle a basic trika. Ostatní věci jsem zatim vracela…

maca84
Kecalka 266 příspěvků 01.04.19 10:20

Holky diky za prispevky taky se mi tam libi halenky a rifle tak zkusim objednat…moc me nebavi litat po obchodech takhle je to pohoda :palec: tak snad to trefim nosim mezi 40/42 jak co tak uvidime ;)

PHV
Zasloužilá kecalka 847 příspěvků 01.04.19 11:07

Já od tamtud dostala svetr, normálně nosím S, ale v tomhle jsem byla jak v pytli, jak byl obří. :nevim:

Atisia
Kecalka 115 příspěvků 01.04.19 11:11

Objednávám často velikost sedí. Stává se mi ale, že oblečení dlouho nevydrží držet původní barvu a tvar. Trička se mi většinou smrkli.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama