Nakupujete z aplikace Wish?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

dominia
Nováček 4 příspěvky 26.10.18 20:46
Nakupujete z aplikace Wish

Ahoj, chtěla bych si koupit šaty z aplikace Wish, máte někdo zkušenost s touhle aplikací? Bojím se, že pokuď si šaty objednám aby mi nepřišlo něco jiného

Reakce:

Kriss Tina
Kelišová 5605 příspěvků 26.10.18 20:48

Já nakupuji docela dost :) hlavni je číst recenze, většinou tam už ti co to nakoupili hází reálné fotky a hodnoceni, takže nenakupovat od nikoho neovereneho. Nikdy se mi nestalo že by dorazilo něco jiného nebo to neodpovídalo.

vejilka
Závislačka 4626 příspěvků 26.10.18 20:50

Já dřív objednávala, teď už ne. Většina oblečení vyloženě hadr. Materiál katastrofální, většinou to ani nesedělo. Jinak je wish fajn v podpoře. Kdykoli byl nějaký problém, komunikovali, popřípadě vrátili peníze, když zboží neodpovídalo

kostikova
Povídálka 17 příspěvků 26.10.18 20:53

Ahoj, nakupuju tam pořád nějaké blbiny na zvelebení domku :D :D

Nikdy mi nepřišlo nic jiného než jsem si objednala a jednou když jsem objednala omylem mi peníze bez problémů vrátili další den :think:

Držím palce a přeju ať ti šaty sluší :srdce:

Monap94
Nováček 2 příspěvky 26.10.18 21:09

Objednávám tam většinou drobný věci (gumičky do vlasů, sponky atd.). Oblečení si už neobjednávám, nebyla jsem spokojená s kvalitou nebo neseděla velikost. Podporu mají ale výbornou. Párkrát mi přišlo neúplný zboží nebo s velkým zpožděním (4 měsíce) a peníze mi vždy vrátily ;).

Uživatel je onlineadmin
Extra třída :D 11155 příspěvků 26.10.18 22:59

Dobrý den,

o nakupování s touto aplikací jsme psali v tomto článku: Jak nakupovat na Wish: Návod a tipy, na co si dát pozor.

Podívejte se také do skupiny: Nakupujeme na Wish a Aliexpress.

Hodně štěstí :kytka:
Lucka

AnastazieB
Echt Kelišová 8372 příspěvků 27.10.18 00:01

Ne, nenakupuju, nakupuju rovnou na Aliexpressu. Wish je akorát dražší přeložený Aliexpress.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Selfie expert Dáda: Na Instagramu vypustila další zlo. Co dělá špatně?

Je jí dvaašedesát, ale sociální sítě si zamilovala, jako by byla teenagerka.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >