Nakupujete z aplikace Wish?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
dominia
Nováček 10 příspěvků 26.10.18 20:46
Nakupujete z aplikace Wish

Ahoj, chtěla bych si koupit šaty z aplikace Wish, máte někdo zkušenost s touhle aplikací? Bojím se, že pokuď si šaty objednám aby mi nepřišlo něco jiného

Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7010 příspěvků 26.10.18 20:48

Já nakupuji docela dost :) hlavni je číst recenze, většinou tam už ti co to nakoupili hází reálné fotky a hodnoceni, takže nenakupovat od nikoho neovereneho. Nikdy se mi nestalo že by dorazilo něco jiného nebo to neodpovídalo.

vejilka
Závislačka 4875 příspěvků 26.10.18 20:50

Já dřív objednávala, teď už ne. Většina oblečení vyloženě hadr. Materiál katastrofální, většinou to ani nesedělo. Jinak je wish fajn v podpoře. Kdykoli byl nějaký problém, komunikovali, popřípadě vrátili peníze, když zboží neodpovídalo

kostikova
Povídálka 23 příspěvků 26.10.18 20:53

Ahoj, nakupuju tam pořád nějaké blbiny na zvelebení domku :D :D

Nikdy mi nepřišlo nic jiného než jsem si objednala a jednou když jsem objednala omylem mi peníze bez problémů vrátili další den :think:

Držím palce a přeju ať ti šaty sluší :srdce:

Monap94
Nováček 2 příspěvky 26.10.18 21:09

Objednávám tam většinou drobný věci (gumičky do vlasů, sponky atd.). Oblečení si už neobjednávám, nebyla jsem spokojená s kvalitou nebo neseděla velikost. Podporu mají ale výbornou. Párkrát mi přišlo neúplný zboží nebo s velkým zpožděním (4 měsíce) a peníze mi vždy vrátily ;).

admin
Extra třída :D 11452 příspěvků 26.10.18 22:59

Dobrý den,

o nakupování s touto aplikací jsme psali v tomto článku: Jak nakupovat na Wish: Návod a tipy, na co si dát pozor.

Podívejte se také do skupiny: Nakupujeme na Wish a Aliexpress.

Hodně štěstí :kytka:
Lucka

AnastazieB
Echt Kelišová 8466 příspěvků 27.10.18 00:01

Ne, nenakupuju, nakupuju rovnou na Aliexpressu. Wish je akorát dražší přeložený Aliexpress.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Zrušený koncert a konec zpívání? Karel Gott se bojí velkého zklamání

Jak už jsme informovali, zpěvák Karel Gott zrušil svůj velký červnový koncert... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >