Nákupy na Answear

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anet72154
Nováček 2 příspěvky 13.04.19 23:14
Nákupy na Answear

Narazila jsem na e-shop answear a líbí se mi tam některé oblečení, hlavně šaty, ale nejsem si jistá, jak je to s velikostmi, jelikož mají jen univerzální tabulku a podle té bych mě mít XXL 8o, což se mi zdá hodně, jelikož mám zdravou postavu a moje normální velikost je L max. XL. :roll:
Jaké jsou vaše názory na tento e-shop? A jak je to s kvalitou oblečení - jestli kvalita je přijatelná a něco vydrží nebo se po prvním vyprání změní v hadr, který už nelze nosit? :mavam:

Příspěvek upraven 13.04.19 v 23:57

Reakce:
Trojlístek
Závislačka 3735 příspěvků 13.04.19 23:21

Můžeš bezplatně vrátit. Tak objednej jak myslíš tu zdravou velikost. Mám z tama zimní boty do hor. Pořizovací cena kolem 6000,–Kč běžně. Podařil se mi nákup posledního kusu a ještě sleva a výprodej. Boty za 1300,–Kč ve finále a vše ok..

Anet72154
Nováček 2 příspěvky 13.04.19 23:33
@Anet72154 píše:
Narazila jsem na e-shop answear a líbí se mi tam některé oblečení, hlavně šaty, ale nejsem si jistá, jak je to s velikostmi, jelikož mají jen univerzální tabulku a podle té bych mě mít XXL 8o, což se mi zdá hodně, jelikož mám zdravou postavu a moje normální velikost je L max. XL. :roll:
Jaké jsou vaše názory na tento e-shop? A jak je to s kvalitou oblečení - jestli kvalita je přijatelná a něco vydrží nebo se po prvním vyprání změní v hadr, který už nelze nosit? :mavam:

Trochu bříško, větší zadeček a silnější stehna (vnější strana stehen) :)
Omlouvám se pokud to vyznělo špatně s tou „zdravou postavou“ :oops: :zed:

Příspěvek upraven 14.04.19 v 00:13

VeruDol
Kecalka 102 příspěvků 14.04.19 00:12

Já obědnávala i vracela zboží již několikrát ;) kousky mi přišly taky kvalitní, klidně objednej víc velikosti ať vyzkoušíš (nad určitou sumu, tuším 700 (?) mají vrácení zdarma, a navíc bez práce, vyzvedne si přímo kurýr, jen si přečti podmínky na stránkách, nejsem si jistá tou sumou).
Takže za mě rozhodně ano :thumbsup:

xkoup21
Zasloužilá kecalka 910 příspěvků 14.04.19 08:10

Answer neni znacka ale eshop. Takze to s kvalitou nema nic spolecnyho. Zalezi jakou znacku obleceni si objednas. Objadnala bych si svoji standartni velikost.

Váš příspěvek
Reklama