Nákupy na George Anglie 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pehtrahh
Nováček 7 příspěvků 82 inzerátů 26.04.18 21:53
Nákupy na George Anglie 2018

Ahoj, nevíte náhodou, jak je to teď s nákupy z Anglie? Byla jsem zvyklá nakupovat oblečení na eshopu George. Nikdy nebyl problém a najednou (dle mého to je kvůli Brexitu) dají VAT a clo na nakoupené zboží. Tím pádem je to cca o 40% dražší…Nemáte někdo zkušenost jak se to teď řeší?

Reakce:
makynac
Povídálka 21 příspěvků 05.05.18 20:39

Já to teď řeším objednáním přes jednu pani na fcb. Objednávka přes eshop už se finančně nevyplatí.

pehtrahh
Nováček 7 příspěvků 82 inzerátů 06.05.18 08:41

Přesně tak, psala jsem jim, co to je za daň a prý to není daň UK, ta má nulovou na dětské oblečení, ale je to prý naše daň. moc tomu nerozumím, protože pokud by to byla naše daň, tak je to max 21 % a tohle je skoro 40 %.

Nemáte někdo zkušenost s takovým tím zasíláním přes anglické adresy? typu nakupyvanglii.cz apod? diky

Petra_z_Nuslí
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 22.06.18 18:42

Ahoj holky, koukám, že to je ale pořád dost levné, ne? Levnější i než HMko…i s tou daní…

Jo a jak to tedy řešíte? Mám tam vybráno dost věcí…

pehtrahh
Nováček 7 příspěvků 82 inzerátů 22.06.18 18:59

Ahoj,no to moc levnější není,celkovou cenu vidíš až v košíku.počítají dph jak na oblečení,tak na dopravu…řeším to teď přes nakupyvanglii.cz

Petra_z_Nuslí
Ukecaná baba ;) 1008 příspěvků 23.06.18 10:46

@pehtrahh oki, mrknu na to, moc díky:-)

IvVin
Nováček 1 příspěvek 127 inzerátů 22.10.18 10:16

já to teď řeším přes jednu paní co prodává nové značkové věci z Anglie. Je na FG i má svůj e-shop. Na FB ji najdete jako AVINK Nové značkové oblečení pro děti.

Mihma
Nováček 1 příspěvek 15.11.18 21:07
Oblečení George

zkuste se podívat na eshop Stylový špunt.....prodávají oblečení značky George a mají velký výběr…

jujatko
Povídálka 39 příspěvků 08.01.19 01:55

@pehtrahh dobrý den, mohu se zeptat, na kolik vás cca vyjde to přeposlání a jak jste spokojená? Taky jsem nad tím uvažovala, ale zatím si netroufla. Děkuji

pehtrahh
Nováček 7 příspěvků 82 inzerátů 24.01.19 16:21

Dobrý den, spokojená jsem, žádná extra láca to tedy není,ale já mám značku George ráda,nikdo to tu moc nemá.jinak cena je závislá od počtu přijatých balíku, mají na stránkách ceník,tak se koukněte.

jujatko
Povídálka 39 příspěvků 24.01.19 16:48

@pehtrahh ceník jsem koukala. Kolik vás tedy tak vyjde to poslání. Dle ceníku počítám cca 800.

pehtrahh
Nováček 7 příspěvků 82 inzerátů 24.01.19 17:34

Jj asi tak,ale jak píšu, každý balík je zpoplatněn a například George i když máte jednu objednávku,tak to hodí třeba do 3 balíku.

Vejunna
Nováček 1 příspěvek 26.01.19 10:52

@pehtrahh ahoj, mohla by si mi prosím poradit třeba v SZ, jak to tedy resis s tou o jednavkou George ? Miluju to značku a nikdy jsem to takhle neobjednavala:)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >