Nákupy na George Anglie 2018

7
26.4.18 21:53

Nákupy na George Anglie 2018

Ahoj, nevíte náhodou, jak je to teď s nákupy z Anglie? Byla jsem zvyklá nakupovat oblečení na eshopu George. Nikdy nebyl problém a najednou (dle mého to je kvůli Brexitu) dají VAT a clo na nakoupené zboží. Tím pádem je to cca o 40% dražší…Nemáte někdo zkušenost jak se to teď řeší?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25
5.5.18 20:39

Já to teď řeším objednáním přes jednu pani na fcb. Objednávka přes eshop už se finančně nevyplatí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
6.5.18 08:41

Přesně tak, psala jsem jim, co to je za daň a prý to není daň UK, ta má nulovou na dětské oblečení, ale je to prý naše daň. moc tomu nerozumím, protože pokud by to byla naše daň, tak je to max 21 % a tohle je skoro 40 %.

Nemáte někdo zkušenost s takovým tím zasíláním přes anglické adresy? typu nakupyvanglii.cz apod? diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.6.18 18:42

Ahoj holky, koukám, že to je ale pořád dost levné, ne? Levnější i než HMko…i s tou daní…

Jo a jak to tedy řešíte? Mám tam vybráno dost věcí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
22.6.18 18:59

Ahoj,no to moc levnější není,celkovou cenu vidíš až v košíku.počítají dph jak na oblečení,tak na dopravu…řeším to teď přes nakupyvanglii.cz

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.6.18 10:46

@pehtrahh oki, mrknu na to, moc díky:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
22.10.18 10:16

já to teď řeším přes jednu paní co prodává nové značkové věci z Anglie. Je na FG i má svůj e-shop. Na FB ji najdete jako AVINK Nové značkové oblečení pro děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
15.11.18 21:07

Oblečení George

zkuste se podívat na eshop Stylový špunt.....prodávají oblečení značky George a mají velký výběr…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
8.1.19 01:55

@pehtrahh dobrý den, mohu se zeptat, na kolik vás cca vyjde to přeposlání a jak jste spokojená? Taky jsem nad tím uvažovala, ale zatím si netroufla. Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.1.19 16:21

Dobrý den, spokojená jsem, žádná extra láca to tedy není,ale já mám značku George ráda,nikdo to tu moc nemá.jinak cena je závislá od počtu přijatých balíku, mají na stránkách ceník,tak se koukněte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
39
24.1.19 16:48

@pehtrahh ceník jsem koukala. Kolik vás tedy tak vyjde to poslání. Dle ceníku počítám cca 800.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
24.1.19 17:34

Jj asi tak,ale jak píšu, každý balík je zpoplatněn a například George i když máte jednu objednávku,tak to hodí třeba do 3 balíku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
26.1.19 10:52

@pehtrahh ahoj, mohla by si mi prosím poradit třeba v SZ, jak to tedy resis s tou o jednavkou George ? Miluju to značku a nikdy jsem to takhle neobjednavala:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.4.20 10:42

@pehtrahh Dobrý den, mihla bych se zeptat, jak přesně to funguje přes stránky nákupyvanglii? Není mi jasne, kolik si za službu účtují 🙂 a nevíte, jestli to funguje teď po brexitu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama