Nákupy na George Anglie 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pehtrahh
Nováček 5 příspěvků 80 inzerátů 26.04.18 21:53
Nákupy na George Anglie 2018

Ahoj, nevíte náhodou, jak je to teď s nákupy z Anglie? Byla jsem zvyklá nakupovat oblečení na eshopu George. Nikdy nebyl problém a najednou (dle mého to je kvůli Brexitu) dají VAT a clo na nakoupené zboží. Tím pádem je to cca o 40% dražší…Nemáte někdo zkušenost jak se to teď řeší?

Reklama

Reakce:

makynac
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 20:39

Já to teď řeším objednáním přes jednu pani na fcb. Objednávka přes eshop už se finančně nevyplatí.

pehtrahh
Nováček 5 příspěvků 80 inzerátů 06.05.18 08:41

Přesně tak, psala jsem jim, co to je za daň a prý to není daň UK, ta má nulovou na dětské oblečení, ale je to prý naše daň. moc tomu nerozumím, protože pokud by to byla naše daň, tak je to max 21 % a tohle je skoro 40 %.

Nemáte někdo zkušenost s takovým tím zasíláním přes anglické adresy? typu nakupyvanglii.cz apod? diky

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 22.06.18 18:42

Ahoj holky, koukám, že to je ale pořád dost levné, ne? Levnější i než HMko…i s tou daní…

Jo a jak to tedy řešíte? Mám tam vybráno dost věcí…

pehtrahh
Nováček 5 příspěvků 80 inzerátů 22.06.18 18:59

Ahoj,no to moc levnější není,celkovou cenu vidíš až v košíku.počítají dph jak na oblečení,tak na dopravu…řeším to teď přes nakupyvanglii.cz

Petra_z_Nuslí
Zasloužilá kecalka 579 příspěvků 23.06.18 10:46

@pehtrahh oki, mrknu na to, moc díky:-)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Sparťan Kanga řídil v pantoflích a rozstřelil mercedes, se kterým se chlubil

Ještě nedávno se svým luxusním vozem značky Mercedes chlubil, teď s ním bude... číst dále >

Slováček pod tlakem: Milenka Gelemová udělala scénu kvůli dovolené a Dádě

Ač to mezi Felixem Slováčkem (75) a jeho o desítky let mladší milenkou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sára Saudková: Dědeček Jan je pro mé děti něco jako paní Columbová

Žila s fotografem Janem Saudkem, dnes vychovává čtyři děti s jeho synem... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama