Nákupy na George Anglie 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pehtrahh
Nováček 4 příspěvky 77 inzerátů 26.04.18 21:53
Nákupy na George Anglie 2018

Ahoj, nevíte náhodou, jak je to teď s nákupy z Anglie? Byla jsem zvyklá nakupovat oblečení na eshopu George. Nikdy nebyl problém a najednou (dle mého to je kvůli Brexitu) dají VAT a clo na nakoupené zboží. Tím pádem je to cca o 40% dražší…Nemáte někdo zkušenost jak se to teď řeší?

Reklama

Reakce:

makynac
Povídálka 15 příspěvků 1 inzerát 05.05.18 20:39

Já to teď řeším objednáním přes jednu pani na fcb. Objednávka přes eshop už se finančně nevyplatí.

pehtrahh
Nováček 4 příspěvky 77 inzerátů 06.05.18 08:41

Přesně tak, psala jsem jim, co to je za daň a prý to není daň UK, ta má nulovou na dětské oblečení, ale je to prý naše daň. moc tomu nerozumím, protože pokud by to byla naše daň, tak je to max 21 % a tohle je skoro 40 %.

Nemáte někdo zkušenost s takovým tím zasíláním přes anglické adresy? typu nakupyvanglii.cz apod? diky

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Před soudem, ale stylově! Tereza pojala aféru s heroinem jako vlastní exhibici

Česká pašeračka Tereza se v Pákistánu během úterý dostavila k dalšímu soudu,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama