Nákupy Pepco

Napsat příspěvek
70038
4.2.20 07:59

@MrsNorris Jak ja bych touzila po slusnem kamenem sekaci, idealne dobre zasobene hrabarne, ale nejsou :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13629
4.2.20 09:42

Tak mají věci umělé a věci ok bavlna.
Třeba tepláky do školy v přírodě tam vyberu, stojí 140 Kč a počítám s tím, že je za ten týdne zničí tak, že pak budou k babičce na zahradu na jedno léto :).
Trička si kluci někdy také vyberou, ale beru to tak, že teď fakt rychle rostou, takže na 3 měsíce max.
Miminkovske oblečení mi připadá hodně umělé, to bych nebrala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3969
4.2.20 10:09

Mám ráda Pepco. Kupuju hlavně legíny pro holky. Občas halenku.Pro sebe jsem tam koupila dvoje džegíny a spokojenost.Jo a ještě tam kupuju věci na tvoření pro děti. Nekoupila bych tam věci do kuchyně, nádobí atd

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
224
4.2.20 10:20

@KahlanAmnel @j.a.n.i1 taky mě připadá, že je to o tom, jak se člověk k těm věcem chová, nevím

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 10:25

Něco koupím výjimečně. Nějak mi vadí ten princip. Je to skoro jako rozdávání nepotřebného harampádí a bordelu zadarmo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70038
4.2.20 10:30
@Santa Juana píše:
Něco koupím výjimečně. Nějak mi vadí ten princip. Je to skoro jako rozdávání nepotřebného harampádí a bordelu zadarmo.

A jak se to liší od kupování bordelu za těžký peníze :think: ono totiž mezi tím drahým, co je zde koupení a tím levným zrovna moc kvalitativní rozdíl není. A ty podmínky vzniku se taky neliší… Ano, u zde šitého je alespoň polovina práce placená k nám, takže jo, takové věci jako třeba softshelky si koupím od někoho šité.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19455
4.2.20 10:37

Z Pepca máme nějaký kalhotky a ponožky, materïál nic moc (zlvášť ty ponožky jsou takový umělý), ale zatím drží. Až překvapivě. Já bych to teda koupila radši jinde, ale babička má Pepco „u nosu“, tak tohle tam občas vezme. A jedno „plyšový“ zimní pyžamo, to je docela fajn. Ale jinak - tričko na jedno vyprání (ne že by se úplně rozpadlo, ale zratilo tvar, barva se orpala…), balerinky na jedno nošení (ty se opravdu začaly téměř okamžitě rozpadat) a to mi jako zkušenost stačilo. Už proto, že ty věci jsou na první pohled moc hezký, takže dcerka měla z obojího fakt radost - a to zklamání pak, když se balerinky po dvou, třeba procházkách musely vyhodit :?

Já nakupuju dost v HM, dřív v Lidlu (ale to větší oblečení už se mi moc nelíbí) plus využívám náš lokální bazárek dvakrát do roka (taky teda už moc ne - čím větší dítě, tím menší výběr mi přijde) nebo občas i mimibazar a bazary jinde (když jde třeba o parádní šatičky na jendu, dvě příležitosti - za to opravdu nehodlkám dávat majlant). Všechny tyhle alternativy mi přijdou ve všech ohledech lepší a výhodnější než Pepco. Tam bych šla tak pro hrnek, svíčku, rámeček na fotku, to jo. Oblečení už radši ne.

edit: Jo, ještě punčocháče na holku mi tam mamka kupuje (takový ty tenký, k sukni) - tam člověk nikdy neví, jestli je nerozsekne hned při prvním nošení a umělina je to tak jako tak, tak yt jsou za mě taky ok :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28876
4.2.20 11:44

Oblečení ne, ale hry, výtvarné potřeby a bílé nádobí bez potisku občas jo. Třeba teď měli fixy ve stetci za 29 Kč, v normálním obchodě bych za ně dala jednou tolik a je to zábava pro vsechny 4 holky od 2 do 11 let.Mame odtud hru Plný kurnik, Ovocný sad, potom magnetická pismenka, která využívám i ve škole na praxi u dětí se speciálními potrebami, různé vystřihovánky, knížky se samolepkami atd. V běžné síti by taky byla cena jinde.

Na oblečení mám požadavky na kvalitu nekde jinde, protože holky po sobě dědí. Kdybych měla jedno dítě nebo dve, ale každé jiného pohlaví, tak možná uvažuji jako většina matek tady ve městě, že je to na jednu sezonu, dítě z toho vyroste a drahou věc nechtějí prodávat za bazarovou cenu.
Syn už z velikostí Pepca vyrostl, když byl malý, tak tu nebylo. Kupuje si oblečení v kvalitnějších obchodech, ale má minimalistický šatník :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.2.20 11:57

Já nehledím na značky a kupuji to co se mi líbí.
Pro holku nevíce H&M, C&A, Takko, F&F, Terranova. Pepco už tak často ne (pro ty větší děti nemají tak hezké oblečení)
S kvalitou problém nemám, ale dcera má opravdu hodně oblečení a to triko vezme za sezonu třeba 2× na sebe.
Já mám z Pepca asi 2 noční košile a ponožky a s kvalitou jsem též spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
5.2.20 16:39
@MrsNorris píše:
Nepochopím ten přístup „záměrně koupím šunt, aby se za tři měsíce vyhodil“. To vám nevadí ten bordel, který lemuje takovou cestu životem?

naprostý souhlas

jsou to hrozný hadry po prvním vyprání…
a o penězích to taky není, v C&Acku se dají sehnat ve výprodeji biobavlněné bodýčka po 30 Kč a je to naprosto rozdílná kvalita, vydrží několik dětí…
Třeba pyžamko z Lindex, Next ze sekáče vydrží ještě tři moje děti v perfektním stavu a je neuvěřitelně příjemné, což se o bavlně (jestli se to tak dá nazvat) z Pepca říci fakt nedá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
5.2.20 16:43
@marra2 píše:
Neznám žádnou, která to dělá z důvodu šetření přírody apod. Opravdu ne. Většina nemá příjem na značkové věci a tak nákup uje z druhé ruky. Proto to dělají. Jen hrstka uvažuje jako ty. Bohužel.
řekla bych, že nad tím přemýšlí čím dál tím více maminek, což je super a možná i díky této diskuzi přibydou další :srdce:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16860
5.2.20 16:48
@j.a.n.i1 píše:
@KahlanAmnel Mam stejnou zkušenost, nemam pocit, ze by se mi neco srazilo ci nejak jinak znicilo rychleji, nez ostatni oblečení.

mě se teda srazilo všechno, trika s potiskem byly po prvním vyprání na 40 zničený…
já tam nenakupuju, ale občas něco dostanu

tak lepší je to aspoń v tom, že to triko z HMka unosí aspoň tři děti a ne jedno :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.2.20 17:01
@Káťa19 píše:
mě se teda srazilo všechno, trika s potiskem byly po prvním vyprání na 40 zničený…
já tam nenakupuju, ale občas něco dostanutak lepší je to aspoń v tom, že to triko z HMka unosí aspoň tři děti a ne jedno :nevim:

Tak to fakt nevim :think:
Já peru na 40-60°C a z pepca toho máme dost a jestli se mi zničili 2 trička? :think:
Ale nemám sušičku..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama