Nákupy Polský Těšín

11
21.7.20 15:08

Nákupy Polský Těšín

Dobrý den, chtěli bychom na nákupy do Polska. Několikrát jsme již byli v Polském Těšíně. V obchodech (Kastorama) i na burze. Je to však ve Slezském Vojvodství, kde prý při zpáteční cestě požadují negativní test na koronavirus. Nemáte tedy někdo tip, kam jinam zajet? Chtěla bych i zelný trh s kytkami, jako v Těšíně. :-) Jeli bychom od Brna, tedy pokud možno něco hned vedle Slezského vojvodství - něco nad Opavou, Šumperkem… Případně, kdy se tam trhy konají, aktuální informace… Děkuji :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

41155
21.7.20 15:11

@baaneta testy na covid nepozaduji nekolik tydnu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.7.20 15:18

Ne? To by bylo super. Já jsem vycházela z článku na Seznamu, kde aktualizují situaci s cestováním:

Cestování do sousedního Polska je už volné, hranice jsou opět průjezdné bez omezení. Češi mohou do Polska, aniž by museli předkládat potvrzení o negativním testu na koronavirus nebo museli do karantény. Zvláštní režim platí při návratu ze Slezského vojvodství, kdy je stále vyžadován negativní test na koronavirus.

Máte nějakou aktuální zkušenost s Polským Těšínem? Nerada bych jela přes půl republiky zbytečně. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41155
21.7.20 15:26
@baaneta píše:
Ne? To by bylo super. Já jsem vycházela z článku na Seznamu, kde aktualizují situaci s cestováním:

Cestování do sousedního Polska je už volné, hranice jsou opět průjezdné bez omezení. Češi mohou do Polska, aniž by museli předkládat potvrzení o negativním testu na koronavirus nebo museli do karantény. Zvláštní režim platí při návratu ze Slezského vojvodství, kdy je stále vyžadován negativní test na koronavirus.

Máte nějakou aktuální zkušenost s Polským Těšínem? Nerada bych jela přes půl republiky zbytečně. :roll:

ze ktereho data je ta zprava?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.7.20 15:30

Právě jsem ji zkopírovala na hlavní stránce na Seznam.cz - aktuálně ke koronaviru, kde aktualizují i stavy nemocných a uzdravených každý den. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20961
21.7.20 15:32
@baaneta píše:
Právě jsem ji zkopírovala na hlavní stránce na Seznam.cz - aktuálně ke koronaviru, kde aktualizují i stavy nemocných a uzdravených každý den. :roll:

To je divné, už nějakou dobu je toto opatření zrušené.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.7.20 15:35

Určitě i ve Slezském Vojvodství? Nachází se právě nad Ostravou a Karvinou, kde je situace nejhorší, tak tam byla výjimka. Kdyby to už neplatilo, byly bychom jedině rádi. :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41155
21.7.20 15:36
@baaneta píše:
Právě jsem ji zkopírovala na hlavní stránce na Seznam.cz - aktuálně ke koronaviru, kde aktualizují i stavy nemocných a uzdravených každý den. :roll:

zkopiruj link

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.7.20 15:39

https://www.novinky.cz/…atu-40325031 Článek už je starší, ale stále ho aktualizují, naposledy dnes.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11092
21.7.20 15:40

@baaneta My jezdime sem https://odrzanskie-ogrody.pl/ ale jak to tam je s trhy, to netusim :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41155
21.7.20 15:41
@baaneta píše:

nasla jsem, zastarala informace

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41155
21.7.20 15:42

Byli jsme ve slezskem polsku, na hranicich nikdo neni, nikdo nic nekontroluje. V dobe, kdy se vyzadoval test, tam hlidkovali polaci i cesti policajti

Příspěvek upraven 21.07.20 v 15:44

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20961
21.7.20 15:44
@baaneta píše:
https://www.novinky.cz/…atu-40325031 Článek už je starší, ale stále ho aktualizují, naposledy dnes.

Tak to aktualizují fakt blbě. Prostě je volný průjezd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11
21.7.20 15:45

Určitě? Sleduji stránku pravidelně a informace opravdu u některých zemí aktualizují. Že by u Polska zapomněli? Zkoušela jsem najít info i jinde, ale nikde jsem nic konkrétního nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11092
21.7.20 15:45
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie