Nákupy v listopadu v Londýně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 04.09.19 07:30
Nákupy v listopadu v Londýně

Ahoj, kdo jste byl na nákupech před vánoci v Londýně. Vyplatí se tam v tuto dobu jet? Jsou tam slevy? A případně, kde nakupovat?. Moc děkuji za typy :mavam:

Reakce:
P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 04.09.19 08:19

No před Vánoci je tam mraky lidí. Spíš bych jela v lednu, únoru. A záleží, co udělá Brexit. Řekla bych, že libra zdraží a nemusí se vyplatit.

Jinak turisti většinou nakupují na Oxford street.

Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 04.09.19 08:27

Děkuji

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2203 příspěvků 04.09.19 08:30

@P4ja libra zdrazi :lol: Naopak. Rozhodne hodne dlouho nebude tak vysoko, jako pred ctyrmi lety. Kazdopadne na hranicich je mozne cekat velke zmatky a fronty, komplikace v doprave a podobne, takze bych to asi letos moc neplanovala.

Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 04.09.19 08:33

Chceme letet

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 04.09.19 08:39

@ELIbeta Jasně, já jsem pořád ještě v Británii, tak to mám z pohledu Brita. :) Pro ostatní asi zlevní. Otázka je jak moc a jak to bude vypadat.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 04.09.19 08:45
@Lamátko píše:
Chceme letet

A tak stihnout to ještě teď před Brexitem?

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2203 příspěvků 04.09.19 08:56

@P4ja no, ja tu jsem taky, uz skoro ctvrt stoleti. Navic jsem ekonom. V pripade exitu bez dohody jsou predpoklady, ze bude niz nez euro, takze pro Cechy budou nakupy velmi vyhodne.

P4ja
Extra třída :D 11023 příspěvků 04.09.19 09:02
@ELIbeta píše:
@P4ja no, ja tu jsem taky, uz skoro ctvrt stoleti. Navic jsem ekonom. V pripade exitu bez dohody jsou predpoklady, ze bude niz nez euro, takze pro Cechy budou nakupy velmi vyhodne.

No a jak to bude vypadat se zbožím? Myslíš že v tom listopadu bude vše dostupné? Jestli se spíš nevyplatí počkat až třeba po novém roce. A nebo když už tak letět před s tím, že to bude sice dražší ale bude.

Lamátko
Závislačka 2758 příspěvků 04.09.19 09:11

Chci nakoupit před vanoci

ELIbeta
Ukecaná baba ;) 2203 příspěvků 04.09.19 09:16

@P4ja to je celkem ve hvezdach. Nicmene hadru jsou plne sklady, Britove rozhodne nakupni horeckou trpet nebudou, zustane to cizincum. Ale osobne bych letela pred 31. rijnem, mam tak i naplanovane navstevy pribuznych, protoze pak muze opravdu byt par mesicu trvajici chaos.

Lalelale
Kelišová 5455 příspěvků 04.09.19 09:26

@Lamátko Mně přijde, že slevy jsou v některých obchodech celoročně. Záleží, co si chceš koupit. Mnoho lidí nakupuje na oxford street, ale mně to tam přijde přelidněné a to i ve všední dny. Zároveň je člověk venku no. Co mi přijde lepší je nákupní centrum Westfield, případně obchodní domy jako house of frazer, debenhams… ty jsou i na té Oxford street. Jinak pokud chceš trošičku dražší záležitost, je docela zážitek navštívit obchodní dům fortnum and mason. Mají moc dobré čaje a čokolády, a úžasné kolekce nádobí

marta.klac
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.09.19 16:30

Dříve jsem hodně jezdila na Oxford street, byla jsem jako au-pair a pak se tam vracela.

každý rok mi to přišlo horší a horší a teď se mi zdá, že se to už tolik nevyplatí tam jet čistě kvůli nákupům. jako výlet jo. jen za nákupy už ne.

Váš příspěvek
Reklama