Nákupy v Německu, byl jste teď někdo?

Anonymní
6.8.20 11:38

Nákupy v Německu byl jste teď někdo?

Zdravím zajímá mě situace v Německu a zda v nákupních centrech se nosí roušky, a slyšela jsem i o tom že snížili DPH, což by bylo ještě víc supr, jelikož ČR hrozně zdražuje, tak rádi nakupujeme v Německu ale teď jak byl covid jsme nebyli a chystám se asi zítra.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14522
6.8.20 11:51

Ano, roušky v obchodech se nosí a nevím, jestli snížili DPH, ale přijde mi, že spíše zdražili…třeba Milchnitte stálo 1,99 euro, teď stojí 2,39 euro…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24751
6.8.20 11:53

Ano DPH je nižší, ale levněji moc není. Rouška musí být ve všech obchodech i nákupním centru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3084
6.8.20 11:58
@Anonymní píše:
Zdravím zajímá mě situace v Německu a zda v nákupních centrech se nosí roušky, a slyšela jsem i o tom že snížili DPH, což by bylo ještě víc supr, jelikož ČR hrozně zdražuje, tak rádi nakupujeme v Německu ale teď jak byl covid jsme nebyli a chystám se asi zítra.

Musí se nosit ústenky v obchodech, v mhd, galerie, muzea atd. My byli v Drážďanech a celková atmosféra nic, moc, lidi spařený, nabídky nic moc, ceny spíš vyšší než dřív.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18344
6.8.20 12:10

Byla jsem v Rakousku. Ceny stejne a v obchodech nutnost rousky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6.8.20 12:22

Rousky byt musi vsude v obchodech a snizeni cen taky nijak nepocituju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 12:23

Dobře tak asi to nemá moc smysl se tam hnát teď, tak děkuji ženský moc

• Citovat
  • Nahlásit
18237
6.8.20 15:15

Ano roušky se nosí, slevy bývají na konci léta

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.8.20 18:52
@Monchichik píše:
Ano, roušky v obchodech se nosí a nevím, jestli snížili DPH, ale přijde mi, že spíše zdražili…třeba Milchnitte stálo 1,99 euro, teď stojí 2,39 euro…

Ja ho kupovala teď v netto za 1,89.

• Citovat
  • Nahlásit
32096
6.8.20 19:10
@Anonymní píše:
Zdravím zajímá mě situace v Německu a zda v nákupních centrech se nosí roušky, a slyšela jsem i o tom že snížili DPH, což by bylo ještě víc supr, jelikož ČR hrozně zdražuje, tak rádi nakupujeme v Německu ale teď jak byl covid jsme nebyli a chystám se asi zítra.

co je na dotazu tak intimního, že ho kladeš jako anonym? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14522
6.8.20 21:06
@Anonymní píše:
Ja ho kupovala teď v netto za 1,89.

My jsme byli v Aldi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit