Nákupy z Číny - reálné fotky

16.3.17 09:19

Přidej se na Facebooku do skupiny : Aliexpress… tam najdeš všechno co potřebuješ ;) i reálné fotky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

210
16.3.17 09:33

Taky nakupuje dost věcí na Alíku :D a stalo se mi jenom jednou že mi přišlo tričko do kterýho by se vešla tak možná panenka :lol: :D a přitom jsem objednavala vel. M :) jinak mi vše dorazilo co jsem čekala :) dneska jdu pro další balík tentokrát kalhoty pro muže tak kdyžtak přidam fotky kdyby nevypadaly jak mají :lol: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
16.3.17 09:45

Já se na toto téma také chystám..Ale. nemam. facebook takže k tomu nemám přístup.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
16.3.17 09:48

Dneska jsem si přes ségru objednala samolepky do dětského pokojíčku. Viděla jsem tam nádherně polštářky jen se bojím, aby to nebyl šunt. Takže tuto diskuzi vítám

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13150
16.3.17 10:01

Vzdycky je u jednotlivych vyrobku diskuse a realne fotky. Ja tam moc nenakupuji, ale vybiram vzdy takto. No a za tu cenu pocitam i s tim, ze to bude sunt a vec poleti do kose…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
16.3.17 10:09

@nozu já jsem se dole.pod obrázky dívala a vybírala podle hodceni takže doufám, že to bude ok. Ségra je skoro vždycky spokojená a

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
885
16.3.17 10:26

@pamelka20 z Činy je potreba objednávat o dve velikosti větší oblečení, protože asiatky mají naprosto odlišné míry a podle toho to šíji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
16.3.17 10:59

Mozem sa spytat kolko zhruba trva kym vam stade pride balik? Objednala som dcere saty a uz chodia 2 mesiace. Lacne teda neboli vobec. Prepravu som davala standardnu cez cinsku postu a predavajuca mi pisala ze to moze trvat aj 50 dni. 30 dni jej trvalo kym to vobec poslala :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8056
16.3.17 11:06

Objednávám. I na Ali lze najít kvalitní značky. Třeba Novatex, Novatx. Jen velikost musím brát o číslo vetší, asijská dítka jsou mrňata asi ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 11:15

@rodinka4 Někdy to může být i více než 2 měsíce. Podle toho co si objednáváš a odkud :think: taky se může stát že ti to zabaví na hranicích a než to pošlou tak to trvá další dny

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1806
16.3.17 11:21

@KatieAndLily este ze som to objednala 4 mesiace dolredu. Su to saty na 1. sv prijimanie. Hadam neskoncime nakoniec v pozicovni. No uvidime, prijimanie je 7. maja. Dakujem za odpoved :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3072
16.3.17 11:44

@Bebuše mrknu se na to děkuji. Úplně vše se mi jako šunt nejevilo. Líbí se mi tam jeden kabátek na dceru

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.3.17 12:08

@rodinka4 rádo se stalo :oops: taky přemýšlím aspoň půl roku dopředu když chci něco koupit :D ale já nakupuji jen na ebay tak nevím jak moc velké rozdíly zde jsou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6057
16.3.17 13:08

My jsme objednávali už několikrát a vždy bez problému. Pokud zásilka nedošla, vrátili peníze. Šaty co jsme objednali dceři byly v pohodě a zdědila je mladší a je z nich nadšená.
Teď čekám na obal na mobil, tak až dojde najdu nabídku a reálný výrobek.

Objednali jsme „lego“, dneska to budou holky rozbalovat, tak uvidíme.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
419
16.3.17 20:31
@bublinek píše:
My jsme objednávali už několikrát a vždy bez problému. Pokud zásilka nedošla, vrátili peníze. Šaty co jsme objednali dceři byly v pohodě a zdědila je mladší a je z nich nadšená.
Teď čekám na obal na mobil, tak až dojde najdu nabídku a reálný výrobek.Objednali jsme „lego“, dneska to budou holky rozbalovat, tak uvidíme.

Taky jsem objednávala „lego“ pro dcerku (dokonce 2) - a maximální spokojenost :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama