Nákupy Žitava - kam a kde se dá platit kartou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Marky88
Kecalka 301 příspěvků 12.11.14 18:00
Nákupy Žitava - kam a kde se dá platit kartou?

Maminky, chystáme se na nákupy do Žitavy, chceme nakoupit hlavně drogerii - ubrousky na zadeček, prací gely, aviváže… a chtěla bych i do nějakého hračkářství či za oblečením… nikdy jsme tam nebyli, doporučíte mi, kam jít, a hlavně, kde se dá platit normální českou platební kartou?

Reakce:
gargamelinka
Echt Kelišová 9389 příspěvků 12.11.14 18:14

@Marky88 v DM..je na náměstí, i rossmann..kartou se tam da platit snad vsude

Gonyosoma
Zasloužilá kecalka 663 příspěvků 12.11.14 18:16

@Marky88 praci prostredky kupuju normalne v kauflandu a kartou tam platit lze :-)

Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16907 příspěvků 12.11.14 18:40

Mě teda v Kaufu v Žitavě nešlo platit kartou. Vždycky tam vybíráme z bankomatu. Ale jezdíme jen do kauflandu.

marcellia
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 12.11.14 18:49

V Kaufu i v Toomu platime kartou, ale vim ze v Kaufu berou jen nejaky, ale ktery konkretne to nevim. Zkus juknout na net. Ja radsi teda nakupuju v Toomu, prijde mi to tam mensi a prehlednejsi. V Kaufu berem uz urcite veci. Ted jsem od zname dostala tip na market, ktery je pred Nemeckem-Bedronka, po prave strane nekde blizko benzinek, nakupuje tam uz dva roky a je moc spokojena, tak se tam po ceste priste taky stavime. Me odrazuje fakt, ze to jsou Polaci, ale pry tam nic spatneho nikdy nekoupila, tak uvidim.

marcellia
Ukecaná baba ;) 1626 příspěvků 12.11.14 18:52

A obleceni nevim kde se tam da sehnat, jen vim ze je u Toomu Daichmann a tam se da poridit levneji nez to stejny tady.

Svandu
Echt Kelišová 8776 příspěvků 12.11.14 19:44

Drogerku urcite v DM, ceny znatelne nizsi nez u nas. Obleceni mi tam prijde drahe. Kartu mi nevzali jen v Lidlu, tam snad neberou zadne zname znacky karet. A bankomaty tam obvykle maji problem s kartami VISA.

Klarindas
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 05.03.16 13:07

Ahoj, maji v kauflandu casopisy?

Váš příspěvek
Reklama