Reklama

Nalepené kolejničky na závěsy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

olga1975
Ukecaná baba ;) 1133 příspěvků 09.08.18 06:30
Nalepené kolejničky na závěsy

Máte někdo kolejničky nalepené místo vrtání? Řešili jste, jak to budete časem sundávat, pokud bude potřeba? Jak moc bude lepidlem zničený původní povrch - v našem případě strop? Docela mě tahle myšlenka láká…

Reklama

Reakce:

admin
Extra třída :D 11005 příspěvků 10.08.18 15:01

Zkuste oživit starší téma Zavěšení záclon a závěsu na kolejničky na stropě - dáte tak vědět uživatelům, kteří v diskuzi už odpověděli. :palec:

Monika

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Ovíněný Gregor pouštěl bomby: Líbí se mi, když před sebou páry prdí

Herec a hudebník Ondřej Gregor Brzobohatý (35) platí za uhlazeného... číst dále >

Dojímáte se, že Meghan vzdala hold lady Dianě? Dojímáte se úplně zbytečně

Od té doby, co Kensingtonský palác oficiálně potvrdil těhotenství vévodkyně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >