Nalepovací řasy v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 23.12.16 10:37
Nalepovaci rasy v tehotenstvi

Ahoj kazdy den si lepim umele rasy (ty vcelku). Vysel mi ted pozitivni TT. Myslite ze bych s tim mela prestat? Myslim kvuli tomu lepidlu, nejsem si jista zda to nemuze uskodit plodu..?

Reakce:
Šmoulice
Kelišová 7035 příspěvků 23.12.16 11:13
:mrgreen: :mrgreen:

Určitě přestaň. A taky vyřaď laky na nehty, veškerou kosmetiku, projeď seznamy zakázaných potravin a zvaž dýchání… víš kolik sra. ček okolo tebe lítá? :mrgreen:

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 23.12.16 11:18

@Šmoulice hihi dobry no.. takze to mam chapat tak ze to skodlivy neni? Ja vim, asi blby dotaz..

TSMoruga
Závislačka 3177 příspěvků 23.12.16 11:32

Škodlivější je třeba projet městem, kde je smog, než si lepit každý den řasy. :mrgreen: Ale chápu tě, pokud je to první těhotenství, tak některé ženy jsou „hysteričtější“, nejsi první ani poslední. ;)

Uživatel je onlinezudina
Ukecaná baba ;) 2349 příspěvků 23.12.16 11:38

Neni to me prvni, bohuzel mam za sebou jedno ZT.. ale diky holky asi jsem opravdu prilis uzkostna

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >