Nalepovací umělé řasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

z92
Kecalka 175 příspěvků 01.09.18 14:10
Nalepovací umělé řasy

Ahoj holky, mám dotaz, jelikož se s nalepovací řasami teprve seznamuju, ty co je nosíte dlouhodobě, jak vypadají vše řasy cca po roce lepení? ( Nemyslím teď metodu lepení řasa na řasu, ale klasické „jednorázové“ obloučkové řasy) a ještě otázka, po několika lepenich se mi ty umělé řasy začaly kroutit do téměř kruhu tím pádem se s nima blbě manipuluje a špatně se lepí, je tohle fáze kdy jsou zralé na vyhození nebo ještě ponechat dokud nezačnou „pelichat“?Omlouvám se za možná přihlouplé otázky, ale byly docela drahé, tak se mi nechcou pro týdenním nošení vyhazovat :andel: díky :kytka:

Reakce:

Russet
Extra třída :D 11580 příspěvků 01.09.18 14:57

Řekla bych, že to vypadá hrozně nepřirozeně a že bys to nosit vůbec neměla… :zed:

z92
Kecalka 175 příspěvků 01.09.18 15:05

@Russet :D díky, ale ty co vypadají nepřirozeně jsem si právě nepořídila :roll:

Pady2
Kelišová 6560 příspěvků 01.09.18 15:36

Používám jen jednotlivé trsíky jen do vnějších koutků oka. Lépe se mi s tím manipuluje. Ale nepoužívám denně, jen na oslavy, svatby a tak…

Russet
Extra třída :D 11580 příspěvků 01.09.18 17:44
@Russet píše: Řekla bych, že to vypadá hrozně nepřirozeně a že bys to nosit vůbec neměla… :zed:

No tak se předveď…

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 01.09.18 19:33

Nechceš zkusit přímo si řasy udělat v salonu ? Já byla moc spokojená. Metodou řasa na řasu :palec: :kytka: Jinak nalepovačky jsou fajn, když máš takovou obloukovou pinzetu :) Já s tím nikdy neměla problém :andel: nejlepší je nanést lepidlo na umělé řasy, chvilku pockat až lehce zaschne a pak se da dobře pracovat. :kytka:

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 01.09.18 20:23

@Vendina922
zrovna nedávno jsem se na to ptala v salonu.To doplňování cca každé tři neděle je za 800 Kč, to mi přijde drahé.

Uživatel je onlineBurj Chalifa
Nadpozemská drbna 28932 příspěvků 01.09.18 20:23

@Pady2
a jak se to sundavá?

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 01.09.18 20:26

@Burj Chalifa Tak to chápu, ja chodivala ke známe za 350,– ale už ma na starosti teď mimi, tak jsem spokojena s prodlužujici řasenkou :andel: :palec:

z92
Kecalka 175 příspěvků 01.09.18 23:29

@Vendina922 díky za tip s tou pinzetou, ta bude nejspíš klíčem k úspěchu :potlesk:

Vendina922
Stálice 55 příspěvků 02.09.18 10:20

@z92 :kytka: Je s ní lepší manipulace :kytka:

Pady2
Kelišová 6560 příspěvků 03.09.18 07:58

@Burj Chalifa když se odličuji, nebo sprchuju, tak pak za ně zatáhnu a pustí. Samy ale drží dva dny jako nic (nikdy jsme si je déle nenechala, věřím, že by vydržely i déle. Také je dávám pinzetou.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Dojemný a záhadný vzkaz Plekance: Česko slíbil synům, vrací se i Vondráčková?

Tomáš Plekanec definitivně končí v zámořské NHL a v současné chvíli je na... číst dále >

Bučková brání Vágnera a vzkazuje Langmannové: Sáhni si do svědomí!

Schyluje se k válce modelek? Zeptali jsme se Elišky Bučkové, co si myslí o... číst dále >

Články z Ona Dnes

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >