Nalepovací umělé řasy

z92
265
1.9.18 14:10

Nalepovací umělé řasy

Ahoj holky, mám dotaz, jelikož se s nalepovací řasami teprve seznamuju, ty co je nosíte dlouhodobě, jak vypadají vše řasy cca po roce lepení? ( Nemyslím teď metodu lepení řasa na řasu, ale klasické „jednorázové“ obloučkové řasy) a ještě otázka, po několika lepenich se mi ty umělé řasy začaly kroutit do téměř kruhu tím pádem se s nima blbě manipuluje a špatně se lepí, je tohle fáze kdy jsou zralé na vyhození nebo ještě ponechat dokud nezačnou „pelichat“?Omlouvám se za možná přihlouplé otázky, ale byly docela drahé, tak se mi nechcou pro týdenním nošení vyhazovat :andel: díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
29190
1.9.18 14:57

Řekla bych, že to vypadá hrozně nepřirozeně a že bys to nosit vůbec neměla… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
z92
265
1.9.18 15:05

@Russet :D díky, ale ty co vypadají nepřirozeně jsem si právě nepořídila :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6769
1.9.18 15:36

Používám jen jednotlivé trsíky jen do vnějších koutků oka. Lépe se mi s tím manipuluje. Ale nepoužívám denně, jen na oslavy, svatby a tak…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29190
1.9.18 17:44
@Russet píše: Řekla bych, že to vypadá hrozně nepřirozeně a že bys to nosit vůbec neměla… :zed:

No tak se předveď…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.9.18 19:33

Nechceš zkusit přímo si řasy udělat v salonu ? Já byla moc spokojená. Metodou řasa na řasu :palec: :kytka: Jinak nalepovačky jsou fajn, když máš takovou obloukovou pinzetu :) Já s tím nikdy neměla problém :andel: nejlepší je nanést lepidlo na umělé řasy, chvilku pockat až lehce zaschne a pak se da dobře pracovat. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33094
1.9.18 20:23

@Vendina922
zrovna nedávno jsem se na to ptala v salonu.To doplňování cca každé tři neděle je za 800 Kč, to mi přijde drahé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33094
1.9.18 20:23

@Pady2
a jak se to sundavá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
1.9.18 20:26

@Burj Chalifa Tak to chápu, ja chodivala ke známe za 350,– ale už ma na starosti teď mimi, tak jsem spokojena s prodlužujici řasenkou :andel: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
z92
265
1.9.18 23:29

@Vendina922 díky za tip s tou pinzetou, ta bude nejspíš klíčem k úspěchu :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55
2.9.18 10:20

@z92 :kytka: Je s ní lepší manipulace :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6769
3.9.18 07:58

@Burj Chalifa když se odličuji, nebo sprchuju, tak pak za ně zatáhnu a pustí. Samy ale drží dva dny jako nic (nikdy jsme si je déle nenechala, věřím, že by vydržely i déle. Také je dávám pinzetou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat