Gestační váček v děloze, ale hcg negativní

Anonymní
2.8.20 13:34

Nález gest.vacku v děloze ale negativní hcg??

Krásný den,

nedá mi to a přece jen tento dotaz napíšu.
24.6. jsem menstruovala, klasika 5 dní, takže do 29.6., k dnešnímu dni mám 11 dni zpoždění, nevolnost, bolesti podbřišku, spíše nalevo, občas i uprostřed. byla sem na vyšetření před pár dny, v děloze nález gestacniho vacku je, odpovídalo by to cca 4-5 týden, ale krev hcg vyšla negativně? Byla sem u lékařky v Německu, protože jsme se tu nedávno stěhovali, ale jen mi oznámila výsledek a uzavřela to že TĚHOTNÁ NEJSEM. nesdělila mi żaden další postup. Volala jsem si s mým gynekologem z Česka, řekl, že takový postup je samozřejmě špatně. bylo by fajn za 2 až 3 týdny vyšetření zopakovat.

Spíše mě zajímá, zda je něco takového opravdu možné? být těhotná a mit hcg negativní, nebo hcg je pomalé a teprve se objeví? těhotenske testy jsem dělala 2 dny před menses, takže před 2 tydny zhruba, další jsem dělala před týdnem, vyšly negativně, ale když sem čekala první dceru ani u ní jsem TT neměla pozitivní, u ní ale to šlo zjistit z krve a UTZ…

Dva lékaři, dva jiné názory, nevím co si myslet, proto mě zajímaji podobné zkušenosti, verdikty..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1643
2.8.20 13:54

A lze si zaplatit test hcg z krve?

Ridila bych radou ceskeho gynekologa. Za 2 tydny udelala znovu tehotensky test a pro jistotu bych sla opet na tu gyndu nebo na jinou, at me znova vysetri (pokud mezitim nedorazi MS a asi i kdyby dorazila bych sla..). Klidne jakko samoplatce nebo bych udelala trochu scenu, ze me picha v podbrisku a menses pořád nikde a ze mam strach..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1832
2.8.20 14:20

Jj je to možné, já to tak měla s druhým synem, v děloze hrášek, první krev nic, další za týden už pozitivní hcg v krvi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3128
2.8.20 14:27

Tak ono se hCG bere jako pozitivní až od určité hodnoty. Takže je možné, že roste pomalu a je zatím hodnota nízká. Číslo ti neřekla?
Dělala bych si obden těhotenské testy a pokud máš možnost jako samoplátce jít na krev, tak bych si nechala dvakrát nabrat krev s rozmezím třeba 3 dny od sebe. A budeš vidět. Pokud tě tedy tvoje dr v Německu takhle odbyla s tím, že už tě neobjedná…
Tím, že si necháš nabrat krev 2× po sobě, budeš vidět, jestli hladina stoupá nebo klesá a budeš vidět…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
dnes v 15:23

Ahoj holky ja mam neco podobneho. Mám hodne vysoko sliznici a nalez 2milimetrovej v deloze ale krevni testy hcg negativni. Pritel uz je stoho znepokojenej protoze minuli mesic mi pani doktorka 1.7 rekla ze sem asi ve 3tydnu ale hcg testy nic pichla mi druhy den agolutin mentruaci sem dostala ale byla velice bolestiva. Tento mesic opet zpozdeni ale tentokrat 2milimetrovej nalez ale opet hcg negativni sem ztoho jelen :( :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7437
dnes v 16:50

@jaja21222 když je hcg negativní, těhotná nejsi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
dnes v 18:37

Kamaradka prisla ze ma tehotensky test pozitivni byla u doktorky udelala ji krevni byli negativni ale ultrazvuk ukazoval gentalni vacek ktery se vyvijel. Delala ji krevni testy za tyden a furt nizke hcg ale tehotna byla. Ted ma zdravou holcicku

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7437
dnes v 19:09

@jaja21222 nevěřím, medicinsky to není možné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama