Nález na čípku po porodu ASC-H,pomohla léčba DeflaGyn?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 21.02.18 16:00
Nalez na cipku po porodu ASC-H,pomohla lecba DeflaGyn?

Ahoj holky, dnes mi volali z gynekologie, zepry mam nalez na cipku.Hned sem tam jela. Doktor mi vysvetlil, ze je to vir ASC-H, a muze z toho byt rakovina. Jsem 3.mesice po porodu. Na lecbu mi doporucil gel DeflaGyn, ktery mam aplikovat asi 2.mesice a potom mam jit na kontrolni stery. Holky mate zkusenosti s tim gelem? Pomihl Vam? Vubec nevim co me ceka, jsem z toho zmatena a brecim :(

Reklama

Reakce:

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 21.02.18 16:05

Ten gel se musí používat tři měsíce. Taky jsem měla nějaký nález, ale nevím, jaký typ to byl. Je mi 18. Tak jsem dostala Deflagyn, používala jsem ho každej večer po dobu tří měsíců a zítra se dozvím výsledky. Takže ještě nevím, jestli gel zabral, ale za zkoušku to stojí. :)

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 21.02.18 16:13
@Hejdy221 píše:
Ten gel se musí používat tři měsíce. Taky jsem měla nějaký nález, ale nevím, jaký typ to byl. Je mi 18. Tak jsem dostala Deflagyn, používala jsem ho každej večer po dobu tří měsíců a zítra se dozvím výsledky. Takže ještě nevím, jestli gel zabral, ale za zkoušku to stojí. :)

Ja vim ze 3.mesice, ale za 2.jdu na dalsi stery, Tak dej zitra prosim vedet jak si dopadla. Drzim palce :hug:

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 20.06.18 19:35

Takže to nezmizelo ,zítra jdu na serezani achjo :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přijali jsme čtyři děti, všechny měly těžký začátek, říká pěstounka

Myšlenka na pěstounství se mnou vyrostla, říká paní Helena. Když už... číst dále >

Příběh Věry: Nedokážu se vyrovnat s rozvodem

Rozvedla jsem se po desetiletém naprosto nefunkčním vztahu. Mám teď skvělého... číst dále >

Reklama