Nález na čípku po porodu ASC-H,pomohla léčba DeflaGyn?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MarynaFrai
Kecalka 190 příspěvků 21.02.18 16:00
Nalez na cipku po porodu ASC-H,pomohla lecba DeflaGyn?

Ahoj holky, dnes mi volali z gynekologie, zepry mam nalez na cipku.Hned sem tam jela. Doktor mi vysvetlil, ze je to vir ASC-H, a muze z toho byt rakovina. Jsem 3.mesice po porodu. Na lecbu mi doporucil gel DeflaGyn, ktery mam aplikovat asi 2.mesice a potom mam jit na kontrolni stery. Holky mate zkusenosti s tim gelem? Pomihl Vam? Vubec nevim co me ceka, jsem z toho zmatena a brecim :(

Reklama

Reakce:

Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 21.02.18 16:05

Ten gel se musí používat tři měsíce. Taky jsem měla nějaký nález, ale nevím, jaký typ to byl. Je mi 18. Tak jsem dostala Deflagyn, používala jsem ho každej večer po dobu tří měsíců a zítra se dozvím výsledky. Takže ještě nevím, jestli gel zabral, ale za zkoušku to stojí. :)

MarynaFrai
Kecalka 190 příspěvků 21.02.18 16:13
@Hejdy221 píše:
Ten gel se musí používat tři měsíce. Taky jsem měla nějaký nález, ale nevím, jaký typ to byl. Je mi 18. Tak jsem dostala Deflagyn, používala jsem ho každej večer po dobu tří měsíců a zítra se dozvím výsledky. Takže ještě nevím, jestli gel zabral, ale za zkoušku to stojí. :)

Ja vim ze 3.mesice, ale za 2.jdu na dalsi stery, Tak dej zitra prosim vedet jak si dopadla. Drzim palce :hug:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Knižní tipy: Čtení psané maminkami

Ocitnout se na mateřské dovolené je radost, ale mnohdy také starost. Své o... číst dále >

Hlavně se nebojte lékaře, říká odborník na křečové žíly

O žilním onemocnění se příliš nemluví a nepěkně vypadající žíly na nohách se... číst dále >

Články z Expres.cz

Top Star v ohrožení? Tvoří ho samé krásky, které začaly zakládat rodiny

Primácký bulvárně společenský pořad Top Star je v ohrožení. V tomto případě... číst dále >

Jiří Pomeje o vztahu s dcerou: Zajímá se o mou díru v krku a kontroluje mi ji

Smí se Jiří Pomeje po rozchodu s manželkou Andreou vídat se svou dcerkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

K dítěti nepotřebujete téměř nic, říká herečka Andrea Růžičková

Když se herečce Andree Růžičkové loni v srpnu narodil syn Tobiáš, čekala, že... číst dále >

Čtyři pravidla, jak nosit bílou. Tabu jsou černé kalhotky i průsvitná látka

Do horkého letního počasí se obzvlášť hodí. Působí lehce, svěže a je symbolem... číst dále >

Reklama