Nález na čípku po porodu ASC-H,pomohla léčba DeflaGyn?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 21.02.18 16:00
Nalez na cipku po porodu ASC-H,pomohla lecba DeflaGyn?

Ahoj holky, dnes mi volali z gynekologie, zepry mam nalez na cipku.Hned sem tam jela. Doktor mi vysvetlil, ze je to vir ASC-H, a muze z toho byt rakovina. Jsem 3.mesice po porodu. Na lecbu mi doporucil gel DeflaGyn, ktery mam aplikovat asi 2.mesice a potom mam jit na kontrolni stery. Holky mate zkusenosti s tim gelem? Pomihl Vam? Vubec nevim co me ceka, jsem z toho zmatena a brecim :(

Reakce:
Hejdy221
Povídálka 13 příspěvků 21.02.18 16:05

Ten gel se musí používat tři měsíce. Taky jsem měla nějaký nález, ale nevím, jaký typ to byl. Je mi 18. Tak jsem dostala Deflagyn, používala jsem ho každej večer po dobu tří měsíců a zítra se dozvím výsledky. Takže ještě nevím, jestli gel zabral, ale za zkoušku to stojí. :)

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 21.02.18 16:13
@Hejdy221 píše:
Ten gel se musí používat tři měsíce. Taky jsem měla nějaký nález, ale nevím, jaký typ to byl. Je mi 18. Tak jsem dostala Deflagyn, používala jsem ho každej večer po dobu tří měsíců a zítra se dozvím výsledky. Takže ještě nevím, jestli gel zabral, ale za zkoušku to stojí. :)

Ja vim ze 3.mesice, ale za 2.jdu na dalsi stery, Tak dej zitra prosim vedet jak si dopadla. Drzim palce :hug:

MarynaFrai
Kecalka 208 příspěvků 20.06.18 19:35

Takže to nezmizelo ,zítra jdu na serezani achjo :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Jaký je rozdíl mezi kartáčkem s 3D technologií a sonickým kartáčkem na zuby?

Pokud jste se rozhodli pro investici do elektrického zubního kartáčku, měli... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >