Nález od lékaře v 38tt

245
4.1.20 20:13

Nález od Mudr, 38tt, čekání na porod

Ahoj, už týden mám po večerech poslicky…dneska už jsem to nevydržela a zajela si na kontrolu do porodky. Od rána bolesti do čipku, až jsem měla problém se narovnat a jít normální chůzi…tvrdnuti briska, zatím ne v úplně pravidelných intervalech, bolesti do krize, malá kope jako blazen, na monitoru jsem zahlédla hodnoty kontrakci
i 80 nebo 90…
:srdce: nález je:

Klenby plné, promekle 1cm pro spicku prstu, hlava naléhá na vchod. Monitor ok. Měl jste někdo takový nález a kdy jste porodili?

Poslicci už mě spíše unavuji, sex ani jiné věci nepomahaji dekuji za jakékoliv řady tipy :srdce: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1778
4.1.20 20:32

Podobný nález jsem měla na poslední kontrole v porodnici, kde mi dr. tvrdila, že na porod to ještě nevypadá a uvidíme se příští týden. No, viděly jsme se za 8 hodin na porodním sále :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
4.1.20 20:36

@Jahru juuuuu kez by…Bolesti stále trvají, menstruacni a bolesti do čipku, po teplé vaně furt stejne :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4729
4.1.20 20:42

@misicka45 držím palce ať se to rozjede mě to čeká za dva měsíce a něco záleží kdy bude naše princezna chtít ven ale pro mě už třetí porod i když naposledy před 7 lety

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
473
4.1.20 20:53

Já měla takový nález ve 39+6, rodila jsem 41+1. Je to strašně individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6287
4.1.20 21:11

Je to individuální, můžeš rodit zítra nebo i za 3 týdny.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
4.1.20 23:22

To jsem mela od 35 tt pravidelne. Takze jsem jen lezela do 39 tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
472
6.1.20 09:52

Ahoj, ja takovej nalez mela asi 5 dni pred porodem :mavam: par dni na tenhle nalez mi zacala odchazet hlenova zatka, dala jsem si dva svaracky se skorici, hrebickem a zazvorem a druhej den bylo vymalovany. Respektive vytopenej obyvak :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
245
6.1.20 17:07

Tak hlásím, cipek je po týdnu o 1 cm kratší a už zbývá jen 1 cm čípku a je na spicku prstu prostupny, mekky :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama