Nalezenec - fenka a nový domov

Napsat příspěvek
6.3.17 23:08

Hele, raději moc nepředjímejte…

I kdyby to byl jejich vlastní pes, tak aspoň se snaží mu najít nový domov - když tu začnete moralizovat, jediná reakce bude, že s tím přestanou a možná nejen tady. Tak myslete trochu radši na zájem toho psa.

Krom toho bych byla s těmi soudy opatrná. Zcela nedávno nám na zahradu připochodovala stejným stylem nádherná kočka. Nikdo se k ní nehlásil, nikdo nepostrádal. Tak jsme ji nechali vykastrovat a našli jí nový domov, u nás taky zůstat nemohla. Evidentně žádný tulák, zvyklá v bytě, čistotná. Patrně jí prostě někdo za vesnicí vyhodil z auta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
7.3.17 09:39

Jen do mě! Jaká já jsem mrcha… :pankac: :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
990
7.3.17 11:59
@Moncha píše:
Jen do mě! Jaká já jsem mrcha… :pankac: :pocitac:

omg… nikdo se tu do tebe nenaváží. Jestli pes není pouze ztracen (či si něco udělala pro jeho vrácení případnému majiteli) nenapíšeš a teď si tu budeš hrát na chudinku a otloukánka. Začínám věřit tomu, že je to tvůj pes, potrefená husa se vždycky ozve… :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
7.3.17 13:36

Nač bych něco vysvětlovala, už jste si udělaly o mě obrázek. Ale zkusím to - nechala jsem to vyhlásit rozhlasem v obci i v obcích okolo, do útulku jsem volala, ptala se všude možně..
Já si myslím, zda to nebyl vánoční dárek a pak ho někdo odvezl. Bydlíme na kraji obce.
Jen mě štve, že nic víc nevíte a hned začnete rozvíjet nějaký příběhy. - má děcko, na psa nemá čas… apod

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
990
7.3.17 14:12

@Moncha zkus psího detektiva - je tam databáze jak ztracených, tak nalezených psů..;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
83
7.3.17 14:45

To už jsem udělala

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu