Nalezení lékaře na cukrovku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
štáva
Stálice 90 příspěvků 12.05.19 16:32
nalezeni lekare nacukrovku

Zdravim mam problem trpim cukrovkou picham si inzulin navstevuji lekarku ale ona je hrozne laxni pri kazde navsteve ji sdelim jak to vypada strasne nerada meni lecbu me hodnoty me neuspokojuji mam strach z pozdnich komplikaci vim o cem mluvim zila jsem s tatou ktery mel vsechnytyto komplikace a dozil se 55tak se let me je uz taky pres 50let naposledy mi rekli na ocnim ze se mi to zhorsuje pani doktorka rika ze to chce trpelivost me to stresuje snazim se tak se chci zeptat jestli nekdo nevi o lekari v Hradci Kralove nebo Pardubicich tady v okoli jsou vsichni lekari podobni

Reakce:
aiwwa
Nadpozemská drbna 26178 příspěvků 12.05.19 16:35

@štáva kdybys chtěla kus popojet, tak já mám skvělou lékařku v Praze.

Kajuli
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 12.05.19 17:19

Tohle je hodně málo informací k tomu, abych mohla doporučit nějakého lékaře. Máš cukrovku I. typu, II. typu nebo LADA či MODY?
Pro jedničkáře existují výborní diabetologové v Praze, ale dá se sehnat i v Pardubicích.

Jaká máš očekávání?

štáva
Stálice 90 příspěvků 13.05.19 18:40

No hlavne bych potrebovala inzulin na miru protoze ty honoty nejsou dobre existuje vic druhu inzulinu ale nase pani doktorka nerada meni jenze jde o moje zdravi mam jednicku 4krat denne inzulin 70jednotek za den a vysledky nic moc dekuji za reakce

aiwwa
Nadpozemská drbna 26178 příspěvků 13.05.19 18:50

@štáva chceš kontakt na mojí doktorku? Poslala bych ti kontakt do zprávy.

štáva
Stálice 90 příspěvků 14.05.19 19:40

Ahoj kdybys byla tak hodna muzes mi ho poslat dekuji

aiwwa
Nadpozemská drbna 26178 příspěvků 14.05.19 21:50
@štáva píše:
Ahoj kdybys byla tak hodna muzes mi ho poslat dekuji

Poslala jsem ti zprávu.

Váš příspěvek
Reklama