Nalitá voda v notebooku, špatně stisknutelná klávesnice

1
14.3.21 22:48

Nalitá voda v notebooku, špatně stisknutelná klávesnice

Ahojky. Asi před týdnem se mi vylila slazená minerálka na klávesnici notebooku. Nebylo to nějak moc, ale teď mi ta klávesnice jakoby jde dost těžko zmáčknout a dělá to takový zvuk, jak kdyby to bylo ulepený, což je dost možný, když to byla slazená minerálka. Nevíte někdo jak by se to dalo vyřešit jinak, než v servisu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14696
14.3.21 22:54

Notebooky mívají ty klávesy nacvakávací. Můžeš si zkusit vygooglit na netu návod, jak to má tvůj notebook a vyčistit si to sama, pokud si na to troufneš. Ony ty klávesy také mohou postupně zkorodovat a nezachrání to ani servis…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
736
14.3.21 23:23

No rozhodně nechávat tam něco týden a říkat si že to byla troška je děs.
Pokud ho umíš rozebrat tak vykoupat klávesnici v lihu nebo alespoň vlhčenými ubrousky pod tlačítky vyčistit.
Míval jsem jeden čas pivotesny noťas :lol: no dlouho to nevydržel :lol: ale sladké je úplná zhouba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75785
14.3.21 23:34

@Bombonekk No, po tydnu uz fakt nevim… Kamarad si takhle vylil slazene kafe s mlikem a musis rict, ze tak rychle rozebrany notas jsem v životě nevidela.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10466
15.3.21 01:56

Tohle se musi okamzite vypojit ze site a vyndat baterka. Stece to dovnitr a uz nemusis zachranit ani notas.
Melas to se stestim, takze bych to dala s radosti na to vycisteni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
887
15.3.21 19:06

Pokud tam máš nějaké důležité data, tak si udělej zálohu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat