Nalokání vody při koupání

17
2.8.20 03:51

Nalokani vody pri koupani

V Sobotu jsme byli u vody a malicka(1rok) si klekla na 4a lokla si nosem i pusinkou vodu. Zakuckala se ale bylo to pak dobry(projistotu jsem ji hnedka capla a hlavickou mirne dolu poklepala na zadicka)…nemuze se ji neco stat???Vsude tedka ctu o sekundarnim utunuti tak se obavam-ma to prubeh dokonce az za nekolik dni???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1851
2.8.20 07:08

Ne, nemůže se nic stát.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.8.20 07:12

@Petula306 Dekuji za odpoved. Nejsem ta ktera vse cte ale tento clanek na me porad vyskakoval/kuje, ze kdyz se to vcera vstalo tak jsem se uplne orosila.😕 :cry:Ikdyz jsem si sama rikala ze i my jako mali jsme tolikrat nalokaly vodu a jsme tu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1851
2.8.20 07:31

@Elliii děti normálně nalokají vodu, buď ji spolknou, nebo vykašlou. Sekundární tonutí funguje trošku jinak - vzniká většinou po úspěšné resuscitaci po tonutí a nezkontrolování stavu lékařem. Jinak je to velmi vzácné a nevím, proč se o tom teď pořád mluví. V plavání jsme potápěli i půlroční miminka a žádné se neutopilo, ani hned, ani sekundárně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17
2.8.20 07:38

@Petula306 To ja prave taky vim ale jsem maminkou jen rok a tak nektere veci me obcas vydesi☺A kord kdyz tohle na me furt vyskakuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50148
2.8.20 08:22

Uplne ok to neni a stat se muze. Suche utonuti.
Neco si o nem nacti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.8.20 10:14

Ne, nic se nestane.
A bez kordu prosím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...