Nalomená kreditní karta

Anonymní
7.4.20 14:51

Nalomená kreditní karta

Dobrý den, dnes jsem si omylem naložila kreditní kartu, nevím jestli funguje ale předpokládám že ne, tak se chci zeptat zda s tím máte zkušenost a kolik by stála výměna. Jsem u Komerční banky, Děkuji za odpovědi

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11731
7.4.20 15:07

A co se zeptat přímo v bance? předpokládám, že telefony a maily fungujou :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
7.4.20 15:17

Tak asi zalezi, kde se ti nalomila.
A k funkcnosti…proc ji nevyzkousis? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5769
7.4.20 15:21

800521521 - informační linka Komerční banky - zcela zdarma. Pak dej ještě k soudu podnět o zbavení svéprávnosti. Děkuji. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7578
7.4.20 15:21
@Anonymní píše:
Dobrý den, dnes jsem si omylem naložila kreditní kartu, nevím jestli funguje ale předpokládám že ne, tak se chci zeptat zda s tím máte zkušenost a kolik by stála výměna. Jsem u Komerční banky, Děkuji za odpovědi

Pokud není poškozený čip, tak využívej bezkontaktní bankomaty, pokladny a není problém. Či ještě lépe - stáhni si platební aplikaci do telefonu (pokud telefon podporuje).
Jinak pobočky normálně fungují, takže zavolat tam, zeptat se.
Nová karta cca 10-14 dnů čekání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 15:24

@Zumpa vy nejste normální, měla dotaz jako všichni ostatní tady, když si někomu kartu tak to znamená že je hned nesvepravna? Jste vážně hloupá

• Citovat
  • Nahlásit
5769
7.4.20 15:26
@Anonymní píše:
@Zumpa vy nejste normální, měla dotaz jako všichni ostatní tady, když si někomu kartu tak to znamená že je hned nesvepravna? Jste vážně hloupá

Já si s takovou banalitou jako zlomenou kartou poradit umím a jsem hloupý. A kam se řadíte vy, prosím? :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.4.20 15:35

@Zumpa moc vtipné vám povím :potlesk:

• Citovat
  • Nahlásit
11199
7.4.20 15:39
@Zumpa píše:
Já si s takovou banalitou jako zlomenou kartou poradit umím a jsem hloupý. A kam se řadíte vy, prosím? :mrgreen:
:mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11731
@Anonymní píše:
@Zumpa vy nejste normální, měla dotaz jako všichni ostatní tady, když si někomu kartu tak to znamená že je hned nesvepravna? Jste vážně hloupá

proč o sobě píšeš ve třetí osobě? :think: tady vážně bude hloupej někdo jinej s největší pravděpodobností :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11199
@Anonymní píše:
@Zumpa moc vtipné vám povím :potlesk:

Tak co cekas? Si neumis zavolat na infolinku? 8o :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lebambule
7.4.20 15:58
@Anonymní píše:

Panebože, ještě zkus pochopit pravidla anonymu. Máš kytičku, kterou nemá nikdo jinek, tak prosimte piš jen sama za sebe a nedělej ze sebe dvě. Trosku trapas. A jinak k dotazu, pokud máš kartu pojištěnou, nebude stát výměna nic. Možná to ani není kreditka, ale debetka, vid? Jinak výměna bude stát dle ceníku. Jistě máš IB, přes to se můžeš zeptat přímo svého bankovního poradce. V KB jsem pred md pracovala, jejich aplikace znám.

• Citovat
  • Nahlásit
Lynx.lynx
7.4.20 16:16
@Anonymní píše:

Takovou sebeláskou chci taky oplývat, že se budu sama sebe zastávat v diskusi “jakože někdo jinej” :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
1886
7.4.20 17:34

Jako musim uznat, ze tim to docela zabila :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.4.20 12:42

Nevím jak jste tu dlouho ale tuhle kyticku tam má každý anonym😂 😂 nevím proč tady lidi mají za potřebu se pouštět do ocividne asi mladsich a nezkusenych😂 😂 ale když tu někdo píše o takových blbostech jako jsou testy a jestli je pozitivní tak to je podporujete😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat