Namočená čočka přes noc na kamnech

Anonymní
7.11.20 03:07

Namocena čočka přes noc na kamnech

Ahoj holky, mám dotaz jak dlouho namacite cocku? A kde ji namocenou skladujete mate ji normal přes noc na kamnech nebo dáváte do ledničky?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1062
7.11.20 03:11
@Anonymní píše:
Ahoj holky, mám dotaz jak dlouho namacite cocku? A kde ji namocenou skladujete mate ji normal přes noc na kamnech nebo dáváte do ledničky?

Pohoda na kamnech přes noc :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
7.11.20 03:13

Na kamnech, obvykle přes noc. Ale čočku stačí namočit i tak na 4 hodiny, je měkká rychle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60893
7.11.20 05:36

Venku na lince nebo kamnech

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50933
7.11.20 06:11

Obyc. cocku vubec. Cernou cocku pres noc a fazole taky, ze to je dost tvrde. Ta klasicka neni treba predmacet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3899
7.11.20 06:15

Pokud obyc. cocku ( delam radeji cervenou, cernou apod bez namaceni) fazole, cizrnu atd nechavam normalne pres noc v kuchyni, na lince, na sporaku, to je jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7780
7.11.20 06:58

Čočku nikdy, brzy se uvaří

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
7.11.20 06:59

Ja cetla kočka :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32172
7.11.20 07:03

Kamna, tím je myšlen sporák nebo radiátor? :mrgreen: Klasický kamna doma nemám :)
Klasickou čočku stačí namočit 2 hodiny předem. Namáčím ve vývaru, ve kterém potom i vařím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6870
7.11.20 07:07

Cocku namacim tak 2 hodiny pred varenim a nechavam ji na sporaku. Ostatni lusteniny pres noc a to je pak davam do lednicky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1997
7.11.20 07:43

Nenamacim vubec, protoze si nikdy nevzpomenu. Kdyz delam lusteninovou polevku tak cizrnu a fazole zacnu varit hned rano, chvili to povarim, pak vypnu a necham stat a pak k tomu prisypu zbytek lustenin a dovarim. Mekke to byva vzdy, ale uznavam, ze nechat to namocene pres noc by bylo jednodussi, ale ja casto planuju obed az rano, takze to tak pak dopada :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12135
7.11.20 07:46

Nemame kamna, mame kuchyn 21. stoleti :lol: ale lusteniny nechavam pres noc namocene pri pokojove teplote.
Proc je davat do lednicky? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
7.11.20 07:53
@Anonymní píše:

Buď koupím rovnou tu, která se přez noc namáčet nemusí a když už ano, prdnu jí do hrnce, ten postavím na linku a jde se chrnět, do lednice jí fakt nedávám, myslíš jako aby se nezkazila :lol: ;)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
551
7.11.20 07:54
@Mauša5218 píše:
Buď koupím rovnou tu, která se přez noc namáčet nemusí a když už ano, prdnu jí do hrnce, ten postavím na linku a jde se chrnět, do lednice jí fakt nedávám, myslíš jako aby se nezkazila :lol: ;)?

Ještě jsem zapomněla napsat, že do hrnce naleju vodu :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15949
7.11.20 08:12

Tak namočená kočka přes noc na kamnech mě po ránu pobavila.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...