Nánožnik ke golfkam do města - je potřeba?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 11.10.14 20:43
Nánožnik ke golfkam do města - je potřeba?

Dobry vecer, mam nekocarkove detatko, ktere konecne vzalo na milost aspon golfky, jezdime s Nunou. na zimu mam teply fusak od Lodgeru, je zapotrebi kupovat jeste nanoznik ke kocarku? navic si u toho nanozniku k Nune nejsem jista estli je dost prostorny, pro toho naseho zivla ;) :think: dekuji za odpovedi :D
 https://www.malvik.cz/…sak-Nanoznik

Reakce:
lucenka
Hvězda diskuse 35055 příspěvků 11.10.14 20:44

Neměla jsem nánožník ani fusak a kluk to přežil bez úhony.

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 11.10.14 20:52

Nánožník není potřeba, otázka je, pokud nebude fusak moc přečuhovat z kočáru a nebude špinavý až projedeš louží, nebo kolem silnice :palec:

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 11.10.14 20:52

Není potřeba, když byde hustě sněžit dáš pláštěnku, jinak nánožník nevytáhneš ;) mám obě děti odježděné jen ve fusaku - uplně stačí :mavam:

Samy
Závislačka 3606 příspěvků 12.10.14 06:36

Potřeba určitě není. Já ho sice měla, někdy jsem ho použila místo fusaku, když poprchávalo nebo foukal vítr. Ale stejnou funkci splní nepromokavý fusak, případě klasický fusak a přes něj pláštěnka. Taky záleží na stáří dítěte, moje sice bylo kočárkový typ, ale ve fusaku moc být nechtěla.

mumisek79
Extra třída :D 12068 příspěvků 1 inzerát 12.10.14 13:45

Holky moc vam dekuju, kupovat teda nebudu :palec:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >

Kdo byl Jack Rozparovač? Britští vědci prý potvrdili, že vraždil polský přistěhovalec

Největší záhada kriminální historie je možná definitivně rozluštěna.... číst dále >