Nánožník ke kočárku Jané Croswalk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Perpetua3
Povídálka 23 příspěvků 4 inzeráty 25.08.18 08:35
Nánožník ke kočárku Jané Croswalk

Máte zkušenost s nánožníkem ke kočárku Jané Croswalk? Chci se zeptat jestli originál je nejlepší volbou? Popř. jaký uni koupit? Ptám se proto, že jsem koupila originál pláštěnku a dle mého názoru je nevhodná. :kytka:

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Reakce:
g.sandova
Závislačka 3919 příspěvků 12.01.19 12:23

Můžu se zeptat a zkušenosti s kočárkem?

Perpetua3
Povídálka 23 příspěvků 4 inzeráty 12.01.19 19:15

Kočárek máme, je super. Byla jsem s nim moc spokojena, už ho prodavam , protože dcerka nechce být v kočáru a má ho prakticky jen na spaní a tak jsme koupili jen Sportsk na cestování. Jinak na ježdění super, odpružení, do terénu.https://de­ti.bazos.cz/in­zerat/98087378­/Jane-Crosswalk.php
Kdyžtak se ptejte konkrétně :D

g.sandova
Závislačka 3919 příspěvků 12.01.19 22:05

@Perpetua3 děkuji. Koupit ještě nemůžu. Skoda

LenaMarry
Zasloužilá kecalka 935 příspěvků 1 inzerát 12.01.19 22:43

Kočárek mám, jsem s ním spokojená, i když samozřejmě má své mouchy. Jednou za čas přední otáčecí kolečka pročišťujem, protože jak se do toho dostávají nečistoty, tak otáčení tuhne. Jinak mám dceru narozenou na podzim a do čerstvého sněhu to není uplně ideál, lepí se sníh na přední kola a ty pak, jelikož jsou připevněná trochu blbě, ledovatí. Musím vždycky občas skopat sníh, aby se točily. Toť jen pár much. Ale každý kočár má něco. Jo a rok už dostává zabrat, tak občas trochu zavrže. :mrgreen: nánožník mám univerzál od Emitexu, s trochou fantazie a vytahání uchycovacích gumiček se na kočár dá připevnit, ale volila bych spíš od jiné firmy, který by se líp uchycoval. Ale zkušenosti s jinými nemám.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Souboj zadků: Líbí se vám víc pozadí Martina Zounara, nebo Martina Krause?

Dva herci odlišné postavy, dva zadky, které ti dva ukázali na jevišti před... číst dále >

Pomejeho rodina musela zasáhnout: Za Jirkou se nikdo bez hesla nedostane!

Jiří Pomeje (54) bojuje s rakovinou v Nemocnici Na Pleši, kde se zdá, jako by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >