Nánožník ke kočárku Jané Croswalk

36
25.8.18 08:35

Nánožník ke kočárku Jané Croswalk

Máte zkušenost s nánožníkem ke kočárku Jané Croswalk? Chci se zeptat jestli originál je nejlepší volbou? Popř. jaký uni koupit? Ptám se proto, že jsem koupila originál pláštěnku a dle mého názoru je nevhodná. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11790
12.1.19 12:23

Můžu se zeptat a zkušenosti s kočárkem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36
12.1.19 19:15

Kočárek máme, je super. Byla jsem s nim moc spokojena, už ho prodavam , protože dcerka nechce být v kočáru a má ho prakticky jen na spaní a tak jsme koupili jen Sportsk na cestování. Jinak na ježdění super, odpružení, do terénu.https://deti.bazos.cz/inzerat/98087378/Jane-Crosswalk.php
Kdyžtak se ptejte konkrétně :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11790
12.1.19 22:05

@Perpetua3 děkuji. Koupit ještě nemůžu. Skoda

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1283
12.1.19 22:43

Kočárek mám, jsem s ním spokojená, i když samozřejmě má své mouchy. Jednou za čas přední otáčecí kolečka pročišťujem, protože jak se do toho dostávají nečistoty, tak otáčení tuhne. Jinak mám dceru narozenou na podzim a do čerstvého sněhu to není uplně ideál, lepí se sníh na přední kola a ty pak, jelikož jsou připevněná trochu blbě, ledovatí. Musím vždycky občas skopat sníh, aby se točily. Toť jen pár much. Ale každý kočár má něco. Jo a rok už dostává zabrat, tak občas trochu zavrže. :mrgreen: nánožník mám univerzál od Emitexu, s trochou fantazie a vytahání uchycovacích gumiček se na kočár dá připevnit, ale volila bych spíš od jiné firmy, který by se líp uchycoval. Ale zkušenosti s jinými nemám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat