Nánožník na korbičku v létě, ano/ne?

144
1.6.21 21:11

Nánožník na korbičku v létě, ano/ne?

Ahoj.
Koupila jsem bazarový kočárek, ale bohužel jsem si vůbec neuvědomila, že k němu není nánožník na korbičku.. miminko se má narodit na konci června, tak se ptám, jestli bych ho teď vůbec využila? Mám spoustu fusaků a dek, ale myslím, že v létě to nevyužijeme :think:
Na podzim a zimu už bych mohla mít půjčený od kamarádky přesně na typ kočárku, co mám.. ale do té doby bych buď musela koupit, nebo jezdit bez.
Myslíte že ho mám koupit, nebo je to teď zbytečné? :think: díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
31312
1.6.21 21:17

V létě jsem nedávala

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
81
1.6.21 21:24

Přes léto jsem dávala jsem přes boudicku látkovou plénu a byla ráda že malému to luftuje

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21497
1.6.21 21:31

Nedavala jsem v lete, dítě by se upeklo. Akorat sem dávala plenu přes nohy, aby se nespalil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1159
1.6.21 21:42

Tak logicky, když je 40° ve stínu, nezakrývám dítě ničím, max bavlněnou plenou, když je 25° a větrno, dám třeba deku, když je 13° a padají trakaře, přikryju tak, ať je dítěti komfortně, je jedno čím. Jestli léto bude takové, jak se doposud, asi bys nánožník hojně využila. Ale holt ho prikryj dekou, vždyť to je jedno, pokrývka jako pokrývka. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14311
1.6.21 21:46

Já jsem nánožník využila jenom v zimě. Myslím, že s dekou v pohodě vystačíš :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24346
2.6.21 13:03

V létě bez nánožníku - jinak prcka uvaříš zaživa.
Nánožník jsem používala jen v mínus deseti stupních přes fusak, přes ty největší mrazy, sotva pár dní, jinak bez (jen fusak, jen deku, dle počasí, ale nánožník fakt jen v tom největším marastu)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat